Sziasztok!

Több
1 éve 8 hónapja #11936 Írta: ella1213
Sziasztok! téma létrehozva ella1213 által
Sziasztok ! Azt se tudom hol kezdjem. Új vagyok még az oldalon.  Örülök hogy rá találtam az oldalra mert nagyon sokat segített eddig a fórum nekem amiket írtatok. Köszönöm hogy meg osztottátok a tapasztalataitokat és gondolataitokat. 
Elhatároztam hogy a gyógyulás útjára lépek és tudom hogy nem lehetetlen. Szorgosan olvasom a fórumot. Hihetetlen hogy sajnos mennyi ember jár hasonló cipőben és mennyien bújunk álarc mögé nap mint nap . mert a társadalom olyan elítélő. meg mert szégyelli magát az ember.
Sok mondatotok adott nekem erőt. Ezeket én ki is írtam magamnak egy kis füzetbe . 
07.08.-án öngyilkos próbáltam lenni de az utolsó pillanatban meg gondoltam magam. hál Istenek nem sikerült. Szerencsém volt. jó pár napig sokban voltam hogy tényleg meg akartam ölni magam . 27 éves vagyok ... velem gyerek korban történt abúzus 2 velem majdnem egykorú legjobb barátommal tudom hogy ők gyerekek voltak de akkor is meg történt ... az a hihetetlen hogy ezen dolgok után nem értem hogyan éltem túl . s azt hiszem igaz hogy az agy védekezik ... én az általános iskolai szexuális fel világosításon jöttem rá mi is történt velem... 
azóta küzdök ezzel és az emlékekkel ... nekem nem volt benne fizikai fájdalom... majd egyszer le írom  talán....  
Amik nekem a legroszabbak voltak ... huuu mondjuk sok rossz volt. Bocsánat ha hosszú . 
- hogy álarcot kellet húznom magamra. Vajon ki vagyok az álarcom nélkül ? 
- fájdalmas volt a sok hazugság és hogy mennyire védem a magán életem a sok kitalált nem létező párkapcsolatom .
- nem jó embereknek mondtam el és ők még csak mélyebbre rántottak . Bár volt aki erőt adott. 
- ez nem lehet mert túl fiatal voltál ez kamu ilyen nincs. bízonyitsd be.
- akkor nem raknál ki magadról jó képeket és nem öltöznél csinosan.... ( miért akivel ilyen történt az ne is legyen nő ? )
próbálom meg fejteni hogy élte túl a kicsi énem. hogy merült benne feledésbe egy időre minden. 
addig is próbálom élni a napjaim és össze szedni magam...
egyenlőre nincs bennem folyton égő harag. kaptam egy gyógyszert ami el nyomta ... ezért is próbálok gyógyulni amíg még csend van és van a gyógyszerből ...
úgy vagyok ezzel most hogy az agyamnak kellet a szünet hogy le csituljon és gondolkozni tudjak a harag nélkül. mindenkire haragutam ... 
próbálok arra koncentrálni ami most van hogy ki vagyok a harag nélkül.

Ha tudtok bármilyen tanácsot adni szívesen meg halgattom ( naplót írok ) 
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 8 hónapja #11938 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Sziasztok!
Hogy vagy ?Hogy haladsz a gyógyulással? Mit csinálsz? Évek óta ezzel küzdünk. Sose lesz vége. De sokkal erősebbek vagyunk mint bárki más. Sokszor én is próbálom elnyomni magamban tudatosan a gondolatokat, csak így sikerülhet a jobb élet. Mert ezt akarom, h jobb legyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 8 hónapja #11941 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Sziasztok!
Szia Ella! Szerintem ha már ránk találtál, akkor jó úton jársz. Tudod, hogy nem vagy egyedül, és mivel sok párhuzamot találtál a saját érzéseid és a mi mondataink között, azt is látod, hogy sokan vagyunk, és ugyanazt érezzük. Ez már egy nagyon fontos tudás, ami sokat fog neked segíteni. 
A harag nem feltétlenül baj, és nem kell gyógyszerrel elnyomni, a lényeg, hogy ne magad ellen irányítsd. Nekem a harag sokat segített, amikor már végre nem magam utáltam a történtekért. Kire haragszol és miért? 
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ella1213

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.566 másodperc