új megvilágításban!

Több
7 éve 8 hónapja #10427 Írta: Császárnő
új megvilágításban! téma létrehozva Császárnő által
Nem is tudom ide való e történetem,olyan kusza ,hol rólam szól hol nem!Harmadik házasságomban élek.2 férjem meghalt.Azt hittem 56 évesen már nem fog adódni alkalom még egyszer újra kezdeni.De lett,nem is akármilyen.Nagyon szeretjük egymást.Én már felneveltem 6 gyermekemet egyedül,15 unokám van.Békés szép család vagyunk,...voltunk.A páromnak is 6 gyermeke van,4-kiskorút még behozott a házasságba.Több évtizedig szenvedett volt felesége italozása,narkózása miatt.Akkor menekültek hozzám,mikor elvitte a mentő eszméletlen elvonási tünetei miatt.Addig is párom dolgozott csak egyedül,mikor hazaért,mosott,fözött,elláta a gyerekeket.Teljesen ki volt készülve.Hozzám a nyugalom szigetére érkeztek.Nagyon sajnáltam őket,megszerettem a kislányokat és a fogyatékos nagy fiut is.Szent elhatározásunk volt hogy a gyerekekket szépen felneveljük,szeretetben ,békességben.Addigi életük a veszekedésekról,szegénységről,anyjuk italozásáról,meztelenkedéseiről szólt.Anyjuk a pszhihiátrián kezelték,nem sok sikerrel,mert meglógott saját felelősségére,egy csomó gyógyszer rel,amit otthon bevett,kinosan ügyelve arra,hogy az időpont a láthatásra essen.4 napig élet halál között volt.Innen kezdődött a mi kálváriánk.Az anyjuk feléledt és a poklok garmadával jött nekünk.A gyermekeket a láthatáson állandóan ellenünk nevelte,akármi áron vissza akarta kényszeríteni őket.Fenyegetett hogy öngyilkos lesz ha nem mennek.Folyamatosan olyanokat beszélt a gyerekeknek /nagy szinésznő!!!/ ami minket lejáratott ,rossz szinben tüntetett fel.Annyira ment neki a dolog hogy bíróságon ugy felkészítette a gyerekeket hogy mind a hárman ellenünk vallottak,persze betanult szöveggel.Istenfélő emberként mondom ki egy szó se volt igaz az egészből!!Férjemet és engem rettenetes dolgokkal vádoltak,leirni is rossz lenne,el sem hiszem!!!!Az anyjuk győzedelem ittasan vissza vitte a gyerekeket,hizs jövedelme nem volt,egész életében nem dolgozott,párom tartotta el a gyerekekkel.Kellett a családi meg a gyerektartás, /hozzáteszem még nálunk voltak a gyerekek őtőle nem kértünk egy fillért se!!/ Ő bezzeg még asszonytartást is akart,férjem 110000 firintos fizetéséből,még a gyerektartás mellé .Az is megemlitendő,hogy férjem kizárolagos örökségében laknak mai napig.Miután visszamentek a gyerekek ilyen hazug módon,mindketten belebetegedtünk.És nem az önsajnálaba!! A gyerekek olyan körülmények között élnek hogy a középkorban is jobb volt.Nincs viz,villany,tv,számitógépről nem is beszélve.Az anyjuk azt a kis családit,meg a gyerektartást elisssza ,elcigizi.A gyerekek azt eszik amit ingyen kapnak az iskolába.Szutykosak.Sokszor kényszeriti őket kéregetésre,zsarolja őket ha nem mennek ,ez lesz meg az.De a legrosszabb hogy azt teszi velük amivel minket ártatlanul vádoltak,A 13-14 éves kislányokat árulja cigiért,kajáért.Jelenleg is 55 éves férfi a lányok szerelme,mert Ő SEGIT"%! A 13 éves lány kifestve egész nap az utcát rójja,éjjeleket csavarog,ha sikerül pénzt keresni,nappal vásárol minden félét össze.A tizéves leány le van babásitva teljesen,az az anyja játékszere!!!Több ízben szóltunk gyámhatóságnak,jegyzőnek.Levegőnek néznek bennünket,meg bosszuállónak hisz a gyerekek az anyjukhoz akartak menni.A párom nagyon kötelesség tudó,teljesen belerokkant ebbe az igazságtalanságba.Engem tavaly műtöttek rákkal,összeomlott az immunrendszerem,nem tudom feldolgozni hogy ilyen is lehet.A jót rosszra fordítani,a rosszat meg jónak mondani.Sokat tudnék még írni,z életünk kész regény,de látom a lehetetlen harcot!!Talán ebben hasonló az én történetem!! Valóban az igazat nem hiszi el senki,még a hatóság se.Pedig tudnak róla,sorra buknak meg,nem járnak iskolába,a falu szeme láttára kéregetnek,járnak idős férfiakkal,beteg öregeket nyúlnak le,állandó veszekedés trágár beszéd az életforma.Őrűlet!!!És nincs lépés,vissza nem jöhetnek mert tőlünk vették el koholt vádak alapján őket,ott kisiklott az életük teljesen.Teljesen tehetetlenek vagyunk. Fogok még írni,esetleg h a valaki kérdez szivesen válaszolok,mert lehet ez igy elsőre kusza történet!!Üdv.Anikó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10447 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: új megvilágításban!
Ez borzasztó... :(

Annyiszor látni, h a szülőanyja tönkreteszi a saját gyerekét és nem tudsz mit tenni, mert neki JOGA van. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #10472 Írta: Füles
Füles válaszolt a következő témában: új megvilágításban!
Úristen ez nagyon szörnyű!
Mióta tart ez az állapot? Még az jutott eszembe, hogy a férjed két nagyobb gyerekével mi van, az ő állásfoglalásuk nem számít? Ők esetleg nem tudják kierőszakolni, hogy náluk/velük lehessenek a fiatalabbak?
Borzasztó lehet mindezt végignézni, ilyennek nem szabadna megtörténnie, hogy árulni lehessen kislányokat!!! Főleg úgy, hogy amúgy lenne rendes családjuk. A gyámhatóságos dolog is undorító! Unicef, NANE nem tudom nekik van-e joguk, lehetőségük bármit tenni, de talán tudnak vmit segíteni.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Füles által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.548 másodperc