Nem tudom ,segítsetek

Több
1 éve 9 hónapja #11926 Írta: Ina
Nem tudom ,segítsetek téma létrehozva Ina által
Igazából nem beszéltem erről még soha. Talán nem is szeretnék csak egy kérdésem lenne. Én magam nem találom rá sehol a választ. Pár éve jöttem rá ,hogy 7 éves koromban a bátyám abuzált(?). Nem tudom annak számíte mert ő sem volt több 12 évesnél. Így én azóta is magamat okolom. Nem tudtam mit csinál vagy miért teszi. De okolható ő úgy ,hogy kiskoru volt? Így úgy érzem az én hibám. Mintha bele mentem volna egy beteg testvér..dologba. Most 16 éves vagyok ez azóta tér vissza a fejemben de még mindig nem tudom én is hibás voltame. Mert ha igen akkor tévesen érzem ,hogy abuzáltak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 9 hónapja #11930 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Nem tudom ,segítsetek
Kedves Ina, persze, hogy abúzus volt. Szinte ugyanilyen korkülönbség volt nálam is, én egy évvel voltam fiatalabb, 6 éves voltam, amikor az abúzus történt, az elkövető pedig 12. Hasonló kérdéseket tettem fel én is magamnak sokáig. Menj ki az utcára, és hasonlíts össze egy ilyen pici gyereket, meg egy 12 évest. Hatalmas a különbség. Amúgy meg nem jogi tárgyalás ez, és azt te is tudod, hogy trauma ért. Ne vádold magad. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.427 másodperc