Szexuális zaklatás

Több
8 éve 9 hónapja #7790 Írta: Erzsi96
Szexuális zaklatás téma létrehozva Erzsi96 által
Néhány hete történt meg velem, hogy délután, a nyílt, világos utcán sétáltam, és egyszer csak egy erős férfikéz szorított nyakon, majd a földre rántott. Sokáig dulakodtam a támadóval, de nem bírtam védekezni egy idő után és megerőszakolt. Azt hittem, hogy szét fogok "ott" szakadni, és mintha ezer tűt szúrtak volna fel hirtelen. Senkinek nem mertem elmondani, mert féltem, hogy a vér miatt arra fognak gondolni, hogy menstruálok. Két éve kezdtem el pszichológushoz járni, neki meséltem el először, hogy mi történt. Vigasztalt, hogy nyugodjak meg, nem lesz semmi baj most már. Azóta (7hete) még nehezebben étkezem, folyton fájlalom a hasam, nincs kedvem élni sem.. :( Egyszerűen félek, hogy ha odaérek a tartós párkapcsolat "hálószoba" fejezetéhez, akkor mit reagál a testem. Egy férfi udvarolgat, de egy arcra puszin kívül még mást nemigazán jutottunk előbbre. :ohmy: A pszichológusom adta meg ezt a honlapot, neki köszönhetem, hogy nem lettem öngyilkos, bár sokszor egy rosszul kifejezett szó is bőgésre invitál...Ha valaki tud valamiféle túlélő-tehnikát akkor azt szivesen fogadom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 9 hónapja #7791 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Kedves Erzsi96!

Ez borzalmas, nagyon sajnálom, ami veled történt! Többen vagyunk itt olyanok, akiket felnőtt korukban is ért erőszak. És szerintem tüntetnünk kellene, hogy vezessék be az erőszakos férfi kasztrálását! Hátha ez visszatartó erő lenne már végre!
Felháborító, undorító, és összeugrott a gyomrom! Együtt érzek veled! Talán egyenlőre ne vetíts előre és kelts magadban félelmeket, hogy mi lesz majd, ha párkapcsolat témára kerül a sor. Egyenlőre elég ezt feldolgozni, s ha ez sikerült, remélhetőleg nem lesz gond. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7794 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Drága Erzsi! Ez valóban szörnyű ami veled történt. Az jó, hogy pszichológushoz jársz. Egyelőre éld túl a két alkalmak közi időpontot. Próbáld a gondolataid elterelni, gondolj arra, hogy a terápia hatására egyre jobban leszel. Csak tarts ki :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7806 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Drága Erzsi,engem is felnőttként erőszakoltak meg,ráadásul nekem ez volt az első alkalom,és utána 2 hétig rettegtem hogy terhes vagyok mert pozitiv lett a tesztem, eggyütt érzek veled,tényleg maradj velünk,olvass minket. Amúgy érdekes hogy engem olyanok találnak meg akik 2 perc max negyed óra után már rögtön azt akarják,pedig nem is úgy öltözködök meg semmi,tényleg az ilyen férfiakat kasztrálni kéne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7807 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Rini, teherbe estél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7808 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
A tesztem pozítiv lett, nem hittem a szememnek,rohantam dokihoz,aki jó bunkó volt,és persze nem mertem neki elmondani hogy mi történt,elmondott minden felelőtlen libának,megvizsgált és mondta hogy ő nem tudja még megmondani mert ha igen,akkor még nagyon korai(de valamiért csak pozitiv lett a tesztem) és én aki abszólút abortusz ellenes voltam meg vagyok és akkor mondta a doki hogyha tényleg az avgyok hogyan tovább,én akkor elkövettem mindent,alkohol,vérzésmeghozó gyógytea,és forró sós vízbe ültem és végülis szerintem az hozta meg, de amúgy saját magamat nem rétem,mert mindig vágytam volna egy babára, de nem így, én akkor csak kétségbeesést éreztem,és azt hogy vajon ezt hogy magyaráznám meg a környezetemnek.Ha belegondolok hogy lehetne egy 4 éves gyerekem.....Amúgy anyáéknak semmi nem tűnt fel, épp egy vizsgámra próbáltam készülni,persze nem mentem,de felvettem egy jó kis maszkot,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7809 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Utólag jöttem rá,hogy milyen erős vagyok,tényleg ilyen időszakokat végigcsinálni tök egyedül(akkor Ti még nem voltatok)meg nekem az eleve nehéz iőszak volt, történt ez az erőszak,utána ugye a parázós időszak, utána kiraboltak,majd nagypapám halála,mindez 3 hónapon belül

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7813 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Én már semmin nem rezdülök meg. Olyan kemény vagyok, mint a titán. :-)

Múltkor munka közben letapizott egy vendég. Rezzenéstelen arccal csináltam tovább a munkám, semmit nem szóltam. Mintha észre se vettem volna. Pedig igen, de nem akartam azzal szembesülni, hogy ez velem történik, azt hiszem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7814 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Ez olyan lehet,mint nálunk a sofőr,hogy már másojdára tapizott le,meg célozgatott hogy a szoknyámat,ne lejjebb hanem feljebb húzzam,de szólni fogok most már a főnökömnek,hogy megköszönném ha elmagyarázná neki hogy vezetés közbe tán az utat figyelje,és ne az én lábaimat.Csak igen én is lefagytam,me nem akartam azzal szembesülni hogy ez velem történik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7936 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Időnként úgy érzem hogy valami nyavalyás címke van rajtam "könnyű préda" felirattal. Csak hogy az ilyen disznók megtalálhassanak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7945 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Szexuális zaklatás
Amaoneth,én ugyanezt érzem,hogy rajtam van valami cimke,mintha a homlokomra ki lenne írna, hogy az összes szemétláda ide,mert velem lehet d.... csak meg másra úgyse vagyok jó.Tegnap kiakadtam öccsémra,előadta hogy miért nem járok diszkóba ismerkedni,mondtam neki hogy milyen remek ötlet így is azokat vonzom be akik 2 perc után szeretnének mindent :dühös: de hogy a lelkemmel mi van az senkit nem érdekel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.777 másodperc