segítség,szeretném szeretni

Több
8 éve 3 hónapja #9236 Írta: Királyliliom
Tudna valaki segíteni? Úgy egy hónapja van új kapcsolatom,nagyon szeretem tényleg meg minden,de sokszor van,hogy ha hozzám ér totál rosszul vagyok, :beteg: ezhez hozzá jön még,hogy múlthét óta,szinte állandósultak azon gondolataim,hogy undorító vagyok,ha valaki szeret az csak is bűntetés,és sokszor átélem újra és újra ugyan azt az érzést,hogy bűnös vagyok,sokszor újra gyerek vagyok és érzem azt az undorító kezet a bőrömön,amit 4 évesen. Beszélnem kéne erről a " dokimnak" de hogyan? Magam előtt is szégyenlem. A doki ráadásul férfi. :( szeretnék normális párkapcsolatot a mostanival,de íggy nem bírok. A réginél nem volt ijen gond,talán mert nem éreztem,hogy szeret. A mostani pedig nagyon szeret. Segítene valaki utat mutatni merre tovább? Mi használ? Köszi lányok előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #9237 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Szerintem semmi sem használ. Értsd úgy hogy nem múlik el ez a dolog úgy mint egy megfázás, ha kipihenjük és teázunk. Vagy nem tudod egy krémmel bekenni a fájó testrészed, hogy jobb legyen. Vagy a fájós fogadra fájdalomcsilit beszedni. Attól sem fog elmúlni ha Istenhez imádkozol vagy elmondod a terapeutádnak. Az csak az első lépés. Ha érzel iránta bizalmat akkor hosszú évek munkájával vagy megváltozik ez a dolog vagy nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9239 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Királyliliom, Ő tudja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9240 Írta: Királyliliom
Királyliliom válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Kv. Igen,tudja mi történt tudja mit érzek,mindent elmondtam,neki,de mintha nem akarná megérteni. Neki fontos a szex,eddig nem volt az zavaros az egész meg egyszer gyereket akar minél hamarabb aztán,meg a másik pillanatban ó hát inkább még várjunk. Már nem tudom milyen kapcsolatba keveredtem megint. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9241 Írta: Királyliliom
Királyliliom válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Karácsony. Csak bízni tudok benne,hogy megváltozik,igazad lehet, évek kérdése. remélem minden rendbe jön egyszer,végre. :ajandek: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9243 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Királyliliom, nem vagyok nagy párkapcsolati szakértő, de szerintem nem kell kapkodni. Azt írod, hogy egy hónapja van ez a kapcsolat, az még nem olyan hosszú idő. És hogy hol akar gyereket, hol meg nem, tehát ő is bizonytalankodik. De az fontos lenne, hogy értse, mi történt veled, hogy átérezze, neked ez nehéz, vagy legalábbis más, mint másoknál.
Tudom, milyen nehéz, ha az ember undorítónak érzi magát, azt is tudom, milyen érzés, ha az ember büntetésnek gondolja mások szeretetét, szóval vigyázz magadra, és ne tegyél meg mások kedvéért olyat, amit nem szeretnél, szerencsére már felnőtt vagy, nem 4 éves.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9245 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni

Királyliliom írta: Kv. Igen,tudja mi történt tudja mit érzek,mindent elmondtam,neki,de mintha nem akarná megérteni. Neki fontos a szex,eddig nem volt az zavaros az egész meg egyszer gyereket akar minél hamarabb aztán,meg a másik pillanatban ó hát inkább még várjunk. Már nem tudom milyen kapcsolatba keveredtem megint. :(


Ez kicsit zűrösen hangzik... nem harsognak benned vészcsengők?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9246 Írta: Királyliliom
Királyliliom válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni

kv írta:

Királyliliom írta: Kv. Igen,tudja mi történt tudja mit érzek,mindent elmondtam,neki,de mintha nem akarná megérteni. Neki fontos a szex,eddig nem volt az zavaros az egész meg egyszer gyereket akar minél hamarabb aztán,meg a másik pillanatban ó hát inkább még várjunk. Már nem tudom milyen kapcsolatba keveredtem megint. :(


Ez kicsit zűrösen hangzik... nem harsognak benned vészcsengők?


De igen,erre kellene figyelnem,ugye? állítólag intuitív személyiség vagyok,mégsem hallgatok a belső megérzéseimre,talán ideje lenne elkezdeni.
Köszönöm a segítséget, elgondolkodtató mindenki válasza,és felvilágosító tapasztalt. köszönöm nektek. Főleg hogy a negetív hullám a megismerkedésünk után két héttel kezdődött. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9247 Írta: Királyliliom
Királyliliom válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Május :like24: :like24: :like24: :like24: :kari:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #9248 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni

Királyliliom írta: Karácsony. Csak bízni tudok benne,hogy megváltozik,igazad lehet, évek kérdése. remélem minden rendbe jön egyszer,végre. :ajandek: :(


Hát én is. :) remélem, sikerül a dokiddal az abúzusról beszélgetni. Minél tovább húzódik, annál problémásabb helyzetek jöhetnek elő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #9249 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Királyliliom, 1 hónap után nem egészen reális még gyerekről beszélni. Na jó, kezdeti lelkesedésnek be lehet tudni, de ha komolyan gondolná, én megijednék, lehet. Van, aki azért indít ilyennel, mert tudja, hogy a nő gyereket akar, és tudja, ha előbb elszédíti a nőt azzal, amire "harap", akkor a végén azt is csinálhat vele, amit akar. Ha nem türelmes, nem jó jel. Aki tényleg szeret, a lélekre is tekintettel van.

Nem biztos, hogy igazam van, de jó egy egészséges gyanakvás..
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Alicia09 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9251 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni

Királyliliom írta: Kv. Igen,tudja mi történt tudja mit érzek,mindent elmondtam,neki,de mintha nem akarná megérteni. Neki fontos a szex,eddig nem volt az zavaros az egész meg egyszer gyereket akar minél hamarabb aztán,meg a másik pillanatban ó hát inkább még várjunk. Már nem tudom milyen kapcsolatba keveredtem megint. :(


Csak arra figyelj, nehogy bántalmazó kapcsolat legyen. Megvannak a jelei, ha nehezen is, de fel lehet ismerni viszonylag korán. Ha jól emlékszem, pl. a NaNe honlapján le van írva, hogy lehet felismerni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #9252 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Királyliliom, igen, figyelj a belső hangodra, kérlek! Bízz az ösztöneidben!
Az ember hajlamos elaltatni, ha rossz az előérzete, hátha akkor nem lesz baj, de... jómagam már párszor megbántam, amikor nem hallgattam az ún. női megérzésemre. De ne engedd, hogy bárki belekényszerítsen olyan helyzetbe, amiről még nem döntötted el, hogy mit szeretnél. Ha kell hagyj ott egy kapcsolatot, amiről a szíved mélyén tudod, hogy nem tesz jót neked.

A többiekéhez... engem is próbált már meg úgy lépre csalni pasi, h gyakorlatilag felajánlotta, hogy az ő lánya az enyém is, tudva, h ez a legnagyobb álmom, meddő lévén. Minden nőnek van olyan pontja, amivel lépre akar csalni.

A manipulálásról... a barátom elismerte, h manipulálni próbált, h kibéküljek vele, és meg is értem, hogy mindent próbált bevetni a könyörgéstől a legvadabb szerelmi vallomásig, harcolt a kapcsolatunkért és ezt értékeltem. De amikor együtt vagyunk nem manipulál. Nem bántam meg amúgy, hogy kibékültünk. És el kell ismerni, hogy én is mindent bevetettem, hogy megszeressen, szóval van egy fajta manipulálás, a jó cél érdekében, amit meg lehet érteni, (szerintem), de egy már meglévő kapcsolatban, azzal érvelni, hogy nem lesz gyerekünk, ha nem szexelünk... ahelyett, hogy megpróbálná megérteni a másik lelkét, az nem szép. Az mocskos dolog. De lehet, h ez csak az én véleményem.

A témában:

divany.hu/eletmod/2013/01/01/erzelmi_man...el_es_tegyen_ellene/

Itt külön érdekes dolog van még:

mindennapipszichologia.reblog.hu/igy-hod...znak-a-leuralo-pasik

"Már a második, harmadik alkalommal felvetheti a házasodás vagy a gyerekvállalás témáját. A nő persze levegő után kapkod, gyors neki a tempó, de hát mit lehet tenni? A pasi szenvedélyes – és ő áll szenvedélye középpontjában. Lehet erre nemet mondani?"

No komment...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9255 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Jók a cikkek.

Én mindig arra a számítok, hogy a pasik bántani fognak. A legjobb barátnőm azt mondta, ha bánt egy pasi, azt fel kell ismerni, nem kell hagyni, ott kell hagyni, vissza kell bántani. De eltűrni tilos. És az életnek nem úgy kell nekiállni, hogy bántani fognak, mert nem az az alap.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #9258 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: segítség,szeretném szeretni
Ehhez még jön a "gondolatok teremtő ereje", meg hogy amitől félünk az bekövetkezik, és hupsz, máris azon kapjuk magunkat, hogy megint benne vagyunk egy rossz kapcsolatban. Ki kell lépni valahogyan ebből. De kinek a fejében nem fordul meg az, hogy nem is érdemlünk jobbat? Na, ezt is töröl....töröl...

Május a barátnőd okos. De... Volt már bántalmazó kapcsolatban? Kívülről mindig könnyű okosnak lenni. Mint ahogy utólag is. Jó esetben. Attól függetlenül igazakat mond.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.794 másodperc