Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kiállítás

Több
7 éve 11 hónapja #10007 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta: Sajnálom, hogy nem leszel ott a felolvasón. Hidd el, sokkal jobban reagálnál, mint gondolod. És ha csak fele olyan jól sikerül, mint a Centrál, akkor is katartikus élmény lesz. Biztos nem tudsz eljönni?


Sajnos nem, ez az utolsó hetem lesz itthon és ha felutaznék egy alkalomra, az két napot venne igénybe, mert nem tudok már este hazautazni semmivel ilyen messze. És pont jövő héten lesz az első két nap. Ha még április elején lett volna, akkor még ment volna, de talán jövőre lesz úgy is, amikor még itthon leszek, de nem indulás előtti héten. Videófelvételről lehet tudni valamit? A pszichológusom is érdeklődött róla. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10008 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Úgy tűnik jelenleg, hogy szombaton ott tudok lenni!!!!! Bár legszívesebben mindre elmennék, de sajna nem megy.
Csak elő kellett adnom a férjemnek, hogy miért akarok menni, részleteket még nem tudtam megosztani vele, de kénytelen leszek, hisz nem mindennap utazok 300 km. egy esemény miatt. Nekem ehhez nagy bátorság kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10009 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Már csak az aggaszt, hogy a férjem éjszakásból reggel jön haza, és ő nem akar vonattal menni, hanem autóval, szóval rettegek, hogy karambolozunk emiatt útközben, és úgy is az lesz, szóval valószínűleg végig fogom rettegni az utat, és nem akarja, hogy én vezessek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10011 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: Már csak az aggaszt, hogy a férjem éjszakásból reggel jön haza, és ő nem akar vonattal menni, hanem autóval, szóval rettegek, hogy karambolozunk emiatt útközben, és úgy is az lesz, szóval valószínűleg végig fogom rettegni az utat, és nem akarja, hogy én vezessek.

Remélem, minden rendben lesz. 25-én is tudsz jönni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10012 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Sajna nem valószínű, a hétköznap nem túl jó nekem a munkám miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10013 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
HOLNAP MEGNYITÓ!!!
Ha jöttök, akkor időben érkezzetek. A Sufni maximális befogadóképessége 70 fő. A megnyitó fent lesz, a felolvasó a Sufniban. Engem a szokásos módon lehet felismerni. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10014 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás
Lehet, gáz kérdés, de komolyan gondolom: mennyire kell kiöltözni? Nekem nem nagyon lesz időm... :????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10015 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Május írta: Lehet, gáz kérdés, de komolyan gondolom: mennyire kell kiöltözni? Nekem nem nagyon lesz időm... :????

Semennyire!
Amúgy ne tudd meg, egész nap ezen gyötrődöm. Ugyebár nincs egy rongyom se. + azért a szoknyás / ruhás verzió nem annyira megy, de azért nekem mégis illene valamennyire felöltözni. Meg nagy nap lesz ez nagyon, szeretném jól érzeni magam, az szoknyában nem megy.
De nem baj, inkább ezen stresszelek , mint máson.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10016 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Ez nagyon bájos gyötrődés :-) és milyen igaz!!!! :virág:
Kedves Mara, sokat gondolok erre az egész eseménysorozatra, és egyre jobban csodállak, hogy össze tudtad hozni ezt a szép esemény sorozatot. Ez nem kis munka, és szervező készséget igényel, ráadásul így, hogy érintett vagy, külön nagy érdem. Azt pedig, hogy értünk van ez az egész, nem a médiának, hanem azért, hogy a mi terheinken könnyítsen (ahogy a közösségi oldalon írtad ) az külön csodálatos. Hála hála hála, köszönet, köszönet köszönet érte!!!!!!!!!!
:szív: :kiss: :hvirág: :biglove: :hvirág: :szív:
Többször elbizonytalanodtam, hogy menjek-e szombaton, de a párom még szabit is kért, így most már biztosan ott leszek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10017 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Ja, és akkor milyen ruhát kell felvenni?????
;) B) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 11 hónapja #10018 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kiállítás
:szív:
Drukkolok. :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10019 Írta: Kiscsillag

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10021 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Milyen volt a megnyitó! Meséljetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10023 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: Milyen volt a megnyitó! Meséljetek!

Most értünk haza, fantasztikus volt. Nagyon sokan voltak! És szerintem a felolvasó még a Centrálnál is jobb volt, emészthetőbb, remek színészekkel. Elképesztő hangulat volt. Készült felvétel, meg fogjuk keríteni, és kitesszük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10024 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kiállítás
Nagyon várom a felvételt! <3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.232 másodperc