Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kiállítás

Több
7 éve 11 hónapja #10071 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta: Itt az event a május 25-i beszélgetésre.

www.facebook.com/events/1005978739484449/


Nagyon várom!!! :lol:

Én egy eléggé "hozzászólós" fajta vagyok, nem szokott zavarni a sok ember, bárhol merek kérdezni meg véleményt mondani. De erről a témáról még nem beszéltem soha sok ember előtt. Most azon szorongok napok óta, ha elmegyek, akkor mindenki tudni fogja rólam, hogy érintett vagyok? És akkor majd úgy néznek rám??? Vagy mi lesz, ha olyat szólok hozzá, amiből kiderül, hogy velem is megtörtént??? :woohoo: Lehet, csak simán csöndben kellene maradnom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10072 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kiállítás
Május,értem amiről írsz ,én is ilyen nagyon beszélős fajta vagyok de ilyen témáról még nem beszéltem,modjuk abszólút nem zavar ha megtudják hogy érintett vagyok,pont a napokba volt egy coming outom tök ismeretlen pasik előtt egy szaunába, a szexuálisan bántalázott megerőszakolt nőkről beszéltek és kicsúszott belőlem hogy velem is megtörtént de itt vagyok,kb döbbent csend és utána az egyik kérdezte hogy komoly, de olyan jó volt végre kimondani

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10078 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

rini írta: Május,értem amiről írsz ,én is ilyen nagyon beszélős fajta vagyok de ilyen témáról még nem beszéltem,modjuk abszólút nem zavar ha megtudják hogy érintett vagyok,pont a napokba volt egy coming outom tök ismeretlen pasik előtt egy szaunába, a szexuálisan bántalázott megerőszakolt nőkről beszéltek és kicsúszott belőlem hogy velem is megtörtént de itt vagyok,kb döbbent csend és utána az egyik kérdezte hogy komoly, de olyan jó volt végre kimondani

:taps:

Én is ezt mondom, Május, szarni bele, ki mit gondol. "Civilben" én is mondom, hogy túlélő vagyok (engem nem zavar az áldozat szó sem, de tudom, hogy nem mindenki van ezzel így). Az, hogy Anoni Marát nem leplezem le, az más kérdés, azzal a történet egyéb szereplőit akarom megkímélni. Annyira eluntam a bujkálást, rájöttem, hogy semmi okom. És szerencsére elmúlt a kényszer, hogy ha már elmondom, részleteket is meséljek. Nem, ahhoz senkinek semmi köze, nekem meg nincs már rá szükségem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10086 Írta: Anoni Mara

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10103 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Kiállítás
Remek cikk!
Ott leszek 25-én a Katonában, már mindent átszerveztem, hogy ott tudjak lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 11 hónapja #10105 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kiállítás
Ez tényleg jó cikk lett.
Viszont nekem ez a rész nem annyira tetszett:

Ezeknek a történeteknek a másik fontos szereplője az elkövető. Mi indíthatja be ezt a szexuális vágyat az elkövetőkben, egy általa jól ismert gyermek iránt?

Általában az elkövető hatalmi előnnyel bír az áldozattal szemben, és ezzel a hatalmával él vissza. Azokban a családokban jellemző inkább a gyermekkori szexuális abúzus – társadalmi rétegtől, és iskolázottságtól függetlenül – ahol patriarchális a családi dinamika, az erős, az domináns, a gyermek pedig nem több mint tulajdon. Bár a bántalmazás egyéb formái is itt gyökereznek, az abúzus mégis egy kicsit különbözik ezektől, mivel ez a legtöbb esetben, nem erőszakos. Sokszor inkább egy félreértelmezett túlzott, gyengéd szeretet, amiről beszélhetünk, amit adott esetben nem kapnak meg az elkövetők a partnereiktől. Ezért a hatalmi pozíciójuknál fogva, a „közelben lévő” gyermek gyengéd, puha, és ártatlan naivságát kihasználva jutnak örömökhöz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10185 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
MEGYEK SZERDÁN, MINDENT ELRENDEZTEM!!!!!!!!!!!!! :)
Nem volt könnyű, de egyik nap teljesen kiborultam, és csak bejelentettem, hogy megyek, mert ott kell lennem.
Így vissza gondolva, mintha nem is én lettem volna :woohoo:
Már csak szállást kell találjak, mert aznap már nem tudok haza jönni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10187 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: MEGYEK SZERDÁN, MINDENT ELRENDEZTEM!!!!!!!!!!!!! :)
Nem volt könnyű, de egyik nap teljesen kiborultam, és csak bejelentettem, hogy megyek, mert ott kell lennem.
Így vissza gondolva, mintha nem is én lettem volna :woohoo:
Már csak szállást kell találjak, mert aznap már nem tudok haza jönni.

:unnep: :taps:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10197 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Még sem megyek szerdán, Debrecenbe kell mennem. :(
Ez van, de lélekben veletek leszek, mint mindig! :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10199 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás
Ági, sajnálom, hogy nem jössz! :(
Szerdán hányra érdemes odamenni, hogy biztosan legyen helyem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #10200 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Kiállítás

Május írta: Ági, sajnálom, hogy nem jössz! :(
Szerdán hányra érdemes odamenni, hogy biztosan legyen helyem?


Május, erről ezt írta korábban Mara:
"Az abúzus lelki hátterével sokkal inkább a május 25-i beszélgetés fog foglalkozni. Jó lenne, aki oda jön, jelezné nekünk e-mailben, hogy foglaljunk helyet. Kicsit félek, hogy nem lesz elég a kis terem befogadóképessége (kb 80 fő), ugyanakkor nagyon intim hely, ideális egy ilyen beszélgetésre."

Mi is megyünk Aliciával. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Kiscsillag által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10203 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás

Kiscsillag írta:

Május írta: Ági, sajnálom, hogy nem jössz! :(
Szerdán hányra érdemes odamenni, hogy biztosan legyen helyem?


Május, erről ezt írta korábban Mara:
"Az abúzus lelki hátterével sokkal inkább a május 25-i beszélgetés fog foglalkozni. Jó lenne, aki oda jön, jelezné nekünk e-mailben, hogy foglaljunk helyet. Kicsit félek, hogy nem lesz elég a kis terem befogadóképessége (kb 80 fő), ugyanakkor nagyon intim hely, ideális egy ilyen beszélgetésre."

Mi is megyünk Aliciával. :)


Köszi, ezt tudom, csak gondolom, nem névre szóló helyek lesznek, ezért kérdeztem! :????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10204 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kiállítás
Én is mennék,lesz még hely?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10208 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

rini írta: Én is mennék,lesz még hely?


Rini, kb 50-en jelölték be a FB-on, hogy jönnek. De biztos vannak sokan, akik nem merik bejelölni, és ott lesznek. Megpróbálunk eggyel több sor széket berakatni, mint a felolvasón.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10213 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kiállítás
Sziasztok,nemrég értem haza, úgy éreztem hogy köztetek a helyem :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.860 másodperc