Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kiállítás

Több
7 éve 8 hónapja #10476 Írta: Liza
Liza válaszolt a következő témában: Kiállítás

Kiscsillag írta: Köszönöm a tegnap estét, hogy élhettem, megtapasztalhattam olyan részeimet, melyre korábban vagy nem adódott lehetőség vagy nem voltam elég bátor hozzá. :virág:

A hely jól rekonstruálta, milyen nyomasztó, sötét mélységekbe kellett merülni önmagunkban.
Moderátori részről jó volt megtapasztalni a szakértelem biztonságát, az együttérzést és az értő figyelmet. A nemek aránya is reprezentálta, hogy a témában jelenleg hogyan képes megnyilvánulni a társadalom. A közönség megszólaltatása és egyensúlyban tartása csodásan működött. Az pedig, ahogy a végén a feloldódás csúcspontján lett befejezve a beszélgetés, hitelesítette a profizmust.

Szerintem mindegy, hogy az út melyik részén tart valaki, aki tegnap eljött a programra sok erőt kaphatott a továbblépésre.

Szívből gratulálok a szervezéshez! :taps:


[ :szív: ]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10477 Írta: Liza
Liza válaszolt a következő témában: Kiállítás

Kiscsillag írta: Mara, most tényleg nem szabad abbahagyni! Nem lesz könnyű, főleg nekünk, áldozatoknak, túlélőknek (kinek hogy tetszik), de folytatni kell, mert szerintem egy új kor hajnala kezdődött azon a szerda estén ott, abban a sötét mélységben.
Elgondolkodtam azon, amit Május írt a pszichiáteréről. Én is folytan azzal találom magamat szembe, hogy el akarnak hallgatatni, mint pl. Virágot, a 30-as nőt a legutolsó történetben.
Szeretnék megosztani Veletek egy személyes tapasztalatot, amit szerda óta átéltem:
Tagja vagyok egy (hívjuk úgy) női körnek, ahol jelen vannak segítő szakmában dolgozó nők is (főképpen gyerekeket érintően). A szerda este után úgy éreztem, hogy valamilyen formában beszélnem kellene ebben a körben a témáról. Végül azt a módját választottam, hogy megosztottam a HVG-s cikket, azzal a kommenttel, hogy én jelenleg egy ilyen ügyön dolgozok, és úgy gondolom, hogy egy ilyen körben nem mehetünk el szó nélkül egy ilyen téma mellett. Aztán következő lépésként elmondtam, hogy a cikk az én személyes történetemen keresztül szólt a témáról. Aztán a harmadik lépésben megosztottam az Origo által megjelentetett ARTatlan estéről szóló cikket, feltettem néhány kérdést. A kérdésekre egy embertől érkezett egy mondjuk úgy, hogy „nyugodj már le” válasz… És ezzel azt hiszem szét is zúztam a csoportot, pedig rövid voltam, tömör és személytelen. Azóta senki nem írt. Tudjátok, van egy olyan érzésem, hogy a látszat ellenére is erősebbek vagyunk, mint gondoltuk!


[Kedves Kiscsillag, Igen, erősebbek vagyunk! :verycool:]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10480 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Kiállítás
Liza, elolvastam a történetedet és az eddighi hozzászólásaidat... Örülök, hogy megismerhettelek és remélem, hogy személyesen is találkozunk az összejövetelen... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10484 Írta: Liza
Liza válaszolt a következő témában: Kiállítás

Kiscsillag írta: Liza, elolvastam a történetedet és az eddighi hozzászólásaidat... Örülök, hogy megismerhettelek és remélem, hogy személyesen is találkozunk az összejövetelen... :)


[Kedves Kiscsillag! Olvastam én is a történetedet és remélem egyszer majd találkozunk.. :) ]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10485 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kiállítás
Remélem még sok ilyen beszélgetés és kiállítás lesz, mert ez megint nem az én időm, de majd valamikor én is szeretnék menni, csak most nagyon nem jó. De nem lesz rá mindig kifogásom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10505 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

kv írta: Remélem még sok ilyen beszélgetés és kiállítás lesz, mert ez megint nem az én időm, de majd valamikor én is szeretnék menni, csak most nagyon nem jó. De nem lesz rá mindig kifogásom. :)

Nagyon sajnálom, hogy most sem jó az időzítés neked. :(

Pénteken, szept. 2-án van a kiállítás megnyitója, 19 órakor, remélem, sokan el tudtok jönni. Nagy dolog, hogy egy művészeti galéria bevállal egy ilyen kiállítást, tiszteljük meg azt, aki az ügyünket bátran felvállalta azzal, hogy elmegyünk a megnyitóra. Számítok rátok! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10507 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Kiállítás
Naná, hogy. Megyek a megnyitóra. Évnyitó :-)
Köszönjük a szervezést mindenkinek! :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10510 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

nyugodt írta: Naná, hogy. Megyek a megnyitóra. Évnyitó :-)
Köszönjük a szervezést mindenkinek! :biglove:


Nagyon örülök, hogy ott leszel!!! :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10514 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Kiállítás
Lélekben leszek csak veletek ott :( sajnos. Na de egyszer hátha tudunk "találkozni"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 7 hónapja #10515 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kiállítás
Lehet, hogy odaérek a megnyitóra én is. Viszont van más érdeklődő is, aki azt kérdezte, h mennyibe kerül a belépő, de mondtam, hogy ez ingyenes. De most nézem és tényleg nincs ott. De jól mondtam ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10516 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

karácsony írta: Lehet, hogy odaérek a megnyitóra én is. Viszont van más érdeklődő is, aki azt kérdezte, h mennyibe kerül a belépő, de mondtam, hogy ez ingyenes. De most nézem és tényleg nincs ott. De jól mondtam ugye?

Persze. Ingyenes. De jó, hogy jössz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 7 hónapja #10518 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta:

karácsony írta: Lehet, hogy odaérek a megnyitóra én is. Viszont van más érdeklődő is, aki azt kérdezte, h mennyibe kerül a belépő, de mondtam, hogy ez ingyenes. De most nézem és tényleg nincs ott. De jól mondtam ugye?

Persze. Ingyenes. De jó, hogy jössz!


Hát sokat csúsztam 7 előtt végeztem szinte vidéken a város másik végén. Sajnos nem értem volna oda már. De azért ellátogatok majd.
Jól sikerült?
Remélem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10519 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Sajnos végtelenül elszomorít, hogy egyiken sem tudok ott lenni. Túl messze van. Pedig úgy vágyom rá, és hogy találkozzunk, megöleljük egymást.
Nem vagyok jól amúgy sem! :( :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10520 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

karácsony írta: Hát sokat csúsztam 7 előtt végeztem szinte vidéken a város másik végén. Sajnos nem értem volna oda már. De azért ellátogatok majd.
Jól sikerült?
Remélem.

Igen, jól sikerült, bár elég kevesen voltunk. De voltak olyan pillanatok, amelyek miatt úgy érzem, mindenképpen megérte. Egyrészt megismerkedtem Nyugodttal. :szív: Másrészt bejött egy fiatal nő, láttam rajta, hogy mindjárt baj lesz, annyira kikészült, odamentem hozzá, megöleltem, beszélgettünk, jó volt, hogy nem csak virtuálisan tudtam segíteni.
A legizgalmasabb nyilván a most péntek lesz, a kötetlen beszélgetés. Remélem, jól fog sikerülni, bár a májusi találkozó nagyon magasra rakta a mércét!
Arra is kíváncsi vagyok, mire jutunk majd a pszichológusokkal. Sok mindenkinek küldtünk meghívót, hirdettük szakmai fórumokon, azt kell mondjam, viszonylag kevesen jelezték (egyelőre) a részvételi szándékukat. Ezen is el lehet gondolkodni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 7 hónapja #10522 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kiállítás
Örülök h jól sikerült.
Ettől én is félnék, hogy kikészülnék. Bár sosem tudom biztosan a reakcióimat.
Nyugodttal???:) de jó!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.743 másodperc