Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kiállítás

Több
7 éve 6 hónapja #10541 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Köszi! Akkor szerintem rajtad keresztül megoldjuk, köszi a segítséget, akkor írok. :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10542 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: Köszi! Akkor szerintem rajtad keresztül megoldjuk, köszi a segítséget, akkor írok. :biglove:


Szuper!

Ez lemaradt:
Időpont: szeptember 9. péntek, 18H
Helyszín: Három Hét Galéria, 1114 Budapest, Bartók Béla út 37.

Nyugodt, te is küldj e-mailt, hogy össze tudjalak titeket kötni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10543 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Az email címet hol találom? Már nem tudom, és az enyém is változott szerintem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10544 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta:

Kiscsillag írta: Mara kérlek, írj néhány gondolatot, hogy mi a célja a pénteki „kötetlen beszélgetés” rendezvénynek? Mármint arra gondolok, hogy milyen szál mentén indítják, illetve tartják majd a moderátorok a beszélgetést? Milyen célt szeretnétek szolgálni a résztvevőkre nézve, illetve a szervezők tekintetében?

Ugyanabban a szellemben próbáljuk folytatni a beszélgetést, mint ahogy májusban elkezdtük. Akkor úgy éreztük, a végtelenségig bírnánk a beszélgetést, de persze nem maradhattunk tovább. Akkor még úgy képzeltük, moderálni kell ezt a beszélgetést, irányítani, mi sem tudtuk, mire számítsunk. Féltünk, hogy a közönség nem lesz elég aktív. Szerencsére nem így volt. Van ötletünk az indításhoz, de aztán azt hiszem, hagyni fogjuk, hogy ti irányítsatok. Miért kérded?
Persze nyilván másmilyen lesz ez, más a helyszín, kisebb a hely, körülöttünk lesznek a képek. De egészen biztos vagyok benne, hogy azok az elképesztő energiák, amelyek ott voltak velünk a múltkor, most is jelen lesznek.
Még az is előfordulhat, hogy bemutatkozom. ;) Eluntam a bujkálást. Ezen kívül vannak további terveink, ezekről is jó lenne közösen beszélni. Szóval izgi lesz! És ahogy hirdettük, a beszélgetés nem csak áldozatoknak szól. Senkire nem lesz kiírva, hogy áldozat-e, vagy csak érdeklődő. Nem kell ettől félni.
Ez egy beszélgetés lesz. Ám ha valaki végig csak hallgatni akar, az is teljesen rendben van. Mindenki a maga tempójában.


Köszönöm szépen a válaszodat Mara. Azért kérdeztem, mert még nem döntöttem el, hogy megyek-e az összejövetelre, további információk birtokában egyszerűbb lesz.
Az előző rendezvényre elmentem, számomra hasznos volt, de kellemesnek azért nem nevezném. Inkább megrendítőnek mondanám így utólag. Azon a napon és még másnak emelkedett voltam, de aztán napokig erőfeszítést igényelt, hogy egyensúlyban tudjak maradni. Ugyanúgy, mint a HVG-s interjút követően. Én már több mint egy éve befejeztem a terápiát, jól érzem magam a mindennapokban, ezért elgondolkodtam, hogy miért is akarok én menni? Persze ha Budapesten laknék, az más lenne, de távol lakom és hivatalos vagyok egy másik program is ezen a napon.
Viszont, aki késztetést érez arra, hogy elmenjen, csak biztatni tudom, mert egy ilyen összejövetel felérhet több alkalom terápiával. Szóval, akinek vannak még megválaszolatlan kérdései, itt esély lehet arra, hogy választ kap. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10545 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: Az email címet hol találom? Már nem tudom, és az enyém is változott szerintem

A honlapéra gondoltam. anonim@beszeljrola.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10546 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Én is arra gondoltam, köszi, elmentem most már. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10557 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Sajna még sem tudok menni holnap. Szépen elrendeztem mindent, most viszont beteg lettem, egész nap lázasan fekszem. A múltkor a munkám szólt közbe, most meg ez. Talán még nem készültem fel. Lélekben azért veletek leszek.
Nagyon sajnálom, de ez van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10559 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: Sajna még sem tudok menni holnap. Szépen elrendeztem mindent, most viszont beteg lettem, egész nap lázasan fekszem. A múltkor a munkám szólt közbe, most meg ez. Talán még nem készültem fel. Lélekben azért veletek leszek.
Nagyon sajnálom, de ez van!

Ági, sajnálom. Valószínűleg nem véletlenül betegedtél meg. Emlékszem, mikor elkezdtem a terápiát, rögtön utána megbetegedtem. Az óra előtti nap belázasodtam. Aztán mikor elmúlt az órám ideje, lement a lázam. ;) A pszichológusom mondta, hogy ez gyakori jelenség.

Jó volt nagyon. De majd legközelebb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10560 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Hát igen, ma már sokkal jobban vagyok lement a lázam :) Ha ma lenne, biztos ott lennék. De gondoltam rátok, van aki ez által közelebb került hozzám, talán felhívom egyszer. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #10564 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Mara!
Végül bemutatkoztál? :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10565 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: Mara!
Végül bemutatkoztál? :)

Nem. Több okból sem. Egyrészt, szerintem az ott lévők tudták, hogy én vagyok én. :dilis:
Másrészt, aki nem tudta, az meg azt sem tudta, who the fuck is Anoni Mara.
Harmadrészt nem akartam, hogy rólam szóljon az este.
Negyedrészt meg, lássuk csak be, megfutamodtam. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10566 Írta: Akác
Akác válaszolt a következő témában: Kiállítás
Én is ott voltam. Szerintem egyértelmű volt ki Anoni Mara. Olyan kíváncsi vagyok, hogy az ott lévők közül ki kicsoda. Vajon ki volt a mellettem ülő? És a többiek? Kivel találkoztam ott? Persze megkérdezni nem mertem. Magamról csak annyit: rózsaszín pólóban és farmerban némán lapítottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10567 Írta: Liza
Liza válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta:

Ági40 írta: Mara!
Végül bemutatkoztál? :)

Nem. Több okból sem. Egyrészt, szerintem az ott lévők tudták, hogy én vagyok én. :dilis:
Másrészt, aki nem tudta, az meg azt sem tudta, who the fuck is Anoni Mara.
Harmadrészt nem akartam, hogy rólam szóljon az este.
Negyedrészt meg, lássuk csak be, megfutamodtam. :(


:D Bár azért mégis csak jó lett volna..:) de azért tudom, hogy te vagy Mara :zipp: ;)

Nagyon köszönöm a tegnap estét ismét Nektek és mindenkinek aki ott lehetett! Remélem lesz folytatás ;)
Sok erőt kaptam, megyek tovább, előre, hiszen a "traumákból is lehet értéket teremteni" :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10568 Írta: Liza
Liza válaszolt a következő témában: Kiállítás

Akác írta: Én is ott voltam. Szerintem egyértelmű volt ki Anoni Mara. Olyan kíváncsi vagyok, hogy az ott lévők közül ki kicsoda. Vajon ki volt a mellettem ülő? És a többiek? Kivel találkoztam ott? Persze megkérdezni nem mertem. Magamról csak annyit: rózsaszín pólóban és farmerban némán lapítottam.


AHhhá! :) Kedves Akác, akkor beazonosítottalak ;) Remélem legközelebb neked is lesz erőd beszélni/hozzászólni :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10573 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Á, legközelebb mindenképp ott leszek ha kell beteg hordóval vitetem fel maga! ;)
Ez Mara nagyon ismerős, de talán még sem volt rá szükség :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.797 másodperc