Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kiállítás

Több
8 éve 3 hónapja #9448 Írta: Anoni Mara
Kiállítás téma létrehozva Anoni Mara által
Ahogy a múltkor azt beharangoztam, megint lesz egy nagy eseményünk. Egy budapesti galériában kiállítás nyílik márciusban a honlapról. A felolvasóesten a történetek álltak a középpontban, itt a táblákra fókuszálunk. De a kiállítás alatt lesznek események is, felolvasás, pszichológusok fognak előadni stb. Részleteket majd később!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9449 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
:taps:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9453 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: :taps:

Legalább egy valaki örül...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9454 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Kiállítás
Olyan jó Mara , hogy vagy nekünk! Nekem személy szerint nagyon sokat jelent ez az oldal, ez a honlap, de szerintem nem csak én vagyok ezzel így. Minden nap olvaslak csak olykor olykor "erőtlen vagyok " és nem szólok semmit... Érdeklődve várom a további tájékoztatást, amin már én is szeretnék ott lenni, a múltkor nem sikerült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9456 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
:biglove:

jelen írta: Olyan jó Mara , hogy vagy nekünk! Nekem személy szerint nagyon sokat jelent ez az oldal, ez a honlap, de szerintem nem csak én vagyok ezzel így. Minden nap olvaslak csak olykor olykor "erőtlen vagyok " és nem szólok semmit... Érdeklődve várom a további tájékoztatást, amin már én is szeretnék ott lenni, a múltkor nem sikerült.

:biglove: Ide könnyebb lesz eljönni, mert több héten át lesz. De lesznek konkrét események is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9457 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Kiállítás
Nagyon örülök a hírnek! Remélem, erre sikerül eljutnom. Sajnos anno a felolvasóestről lemaradtam.
Jó rég volt, hogy utoljára írtam...De olvasni szinte mindig jövök. Főleg akkor, mikor épp leszállóágban vagyok. Rengeteget segít, hogy vagytok! Mióta rátaláltam az oldalra és olvasom a kommenteket, történeteket, a kirakós több darabkája is a helyére került. :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9460 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Egy kéréssel / kérdéssel fordulok most hozzátok. A kiállítás szervezéséhez szükségünk lenne némi pénzre a táblák szép kivitelezéséhez. Nem tudtok-e olyan céget, jótékony embert, aki tudna erre szánni és szponzorálná az eseményt? Természetesen a szexuális abúzust, mint témát nem szabad említeni, mert ez mindenkit elijeszt. ;) A gyermekbántalmazás sokkal "vonzóbb", mint téma. Az is jó, ha nem pénz formájában jön a segítség, hanem a nyomdai munkákat csinálnák meg (átvilágítás stb.). Különben csak nagyon amatőr kivitelezésre futja. Ha valaki tud segítséget, akkor írjatok a honlap címére!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #9461 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kiállítás
Iparmuveszetis sulival vedd a kapcsolatot. Szerintem fosulisok gyakorlati/vizsga- munkaként is tudnanak valamit alkotni. Hatha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9462 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

karácsony írta: Iparmuveszetis sulival vedd a kapcsolatot. Szerintem fosulisok gyakorlati/vizsga- munkaként is tudnanak valamit alkotni. Hatha.

Nem a kivitelezéssel van gondunk, arra szerencsére van önkéntesünk. A nyomtatás a gond.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9464 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás
Az előadások is jól hangzanak. Sok embernek meg kellene hallgatnia, mert szerintem tényleg nem értik ezt az egészet, én ezt tapasztalom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9471 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Kiállítás
Pontosan! Mara elinditott vmit, az emberek hatha meghallanak minket es megertenek. Mert tenyleg nem ertik....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9472 Írta: Királyliliom
Királyliliom válaszolt a következő témában: Kiállítás
:taps: Tök jó. Szívesen,vennék részt a kiállításon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9473 Írta: Királyliliom
Királyliliom válaszolt a következő témában: Kiállítás
:( Jelen. Sajnos én is,ezt tapasztalom. Nem értenek. Ha elmondom,van akit hidegen hagy,van aki úgy érzem meg bélyegez
Pedig ennek nem így kellene lennie.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9474 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Királyliliom írta: :taps: Tök jó. Szívesen,vennék részt a kiállításon.

Remélem, sikerül pénzt keríteni hozzá.
Rég láttunk errefelé! Mi újság?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9475 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Kiállítás
Mara ez most lehet hulye otlet de az ado 1%-al nem tudunk vhogy segiteni a szervezesben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.170 másodperc