Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kiállítás

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #10574 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Ági40 írta: Á, legközelebb mindenképp ott leszek ha kell beteg hordóval vitetem fel maga! ;)
Ez Mara nagyon ismerős, de talán még sem volt rá szükség :kiss:

Nem, tényleg nem volt rá szükség. Nekem van rá szükségem. És ilyenkor egész pontosan jön a gyerekkori érzés: megint nem mondtam el. :hvirág:

Akác, akkor tudom! :biglove:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Anoni Mara által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10575 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Kiállítás
Nekem ez a mostani közös beszélgetés is nagyon erős volt. Nem voltunk annyian, mint a Katonában, viszont kijöttünk a sötétségből a láthatóságba - ez el is hangzott ott valakinek a mondataiban. Szerintem ez fontos lépés.
Mély közösséget éreztem mindenkivel, aki ott volt, és ez jó és megerősítő érzés volt!
Erős érzések bukkantak fel, és ez azért volt jó, mert itt mindenki hálás volt értük, és nem próbálta bezárni magát előlük, hiszen mindannyian ugyanezeket a kavargó érzéseket érezzük valahol a mélyben, és csak hálával tölt el, ha valaki megfogalmazza és nem nekem kell.... de ráismerhetek, mint ismerős mintázatra.... a rejtőzködésre, a félelemre, az indulatra, a támadásra, a segíteni vágyásra, a megértésre .... mintha mindez egyszerre ott lett volna, és nekem ez így önmagában is gyógyító volt.
Ezért aztán nem is tudtam - nem is akartam ott megszólalni, bár "nagy megosztó" vagyok :-) de ott inkább befogadtam mindezt
és hálás vagyok nektek
azért is, hogy megszerveztétek, azért is, hogy eljöttetek, azért is, hogy beszéltetek, azért is, hogy távolról segítettétek ezt az egészet a gondolataitokkal, neked, Akác, külön is azért, hogy megírtad, ott voltál és beazonosítottad magad, és így könnyebb a kapcsolódás :virág:
Ez egy folyamat
még nagyon sok ilyen találkozóra lenne szükség, hogy visszaépülhessen bennünk a bizalom, kezdetben egymás felé.
Köszönet nektek :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10578 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
:biglove: :kiss:

Nyugodt, megoszthatom ezeket a szép gondolatokat FB-on? Persze névtelenül, naná hogy.

És én köszönöm neked, hogy ott voltál, hogy felfedted neked magam. Jól értettem, hogy aki melletted ült, ő a barátnőd? Mintha együtt érkeztetek volna. Annyi szépet mondott ő is, kár, hogy nem jegyzeteltem. Lesz még ilyen, sok ilyen lesz, ígérem. Máris dolgozunk a következő terveinken - szeretnénk vidékre is lejutni, mert nagyon fővárosban gondolkodunk mindig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10581 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Kiállítás
Kedves Mara, köszönöm, hát persze, hogy megoszthatod, én egyre inkább arra törekszem, hogy ne vegyem körbe magamat titkokkal... nehéz velük, elviszik az energiát.
Oszd meg nyugodtan, ahol szeretnéd.
Az arcom vállalása felétek már megy - a teljes nevem vállalása a világ felé még addig nem, amíg a gyerekeimnek nem tudom elmondani a történeteimet. Nem akartam, hogy ez még jobban nehezítse kapcsolataikat a nagyszűlőkkel, ami így sem felhőtlen, egyik gyerekem sem rajong értük így sem ... de nagyon valószínű, hogy ez is csak egy kifogás, és inkább arról van szó, hogy ez egy lépés, amit még félek megtenni :dry:

Aki mellettem ült, ő valóban a barátnőm már kb tizenöt éve... de csak az utóbbi egy évben derült ki, hogy sorstársak is vagyunk... ezért jöttünk együtt.
Segítőként dolgozik, és a meglátásai, megérzései és az empátiája és az ereje egyaránt fantasztikus. Sokat köszönhetek neki :virág:

De jó, hogy ilyen lelkes vagy és szervezel :cheer: - vidékre nagyon kellene menni, de ott nyilván nehezebb elmenni egy ilyen rendezvényre, mert mindenki mindenkit ismer...de lehet, hogy már ez is változik, ahogy minden. A fejünkben kell változzon először...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10671 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta: :biglove: :kiss:

Máris dolgozunk a következő terveinken - szeretnénk vidékre is lejutni, mert nagyon fővárosban gondolkodunk mindig.


Ha Szekszárdra vagy Pécsre jöttök, én ott leszek. Mikor? Ez a kérdés csak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10672 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

kv írta:

Anoni Mara írta: :biglove: :kiss:

Máris dolgozunk a következő terveinken - szeretnénk vidékre is lejutni, mert nagyon fővárosban gondolkodunk mindig.


Ha Szekszárdra vagy Pécsre jöttök, én ott leszek. Mikor? Ez a kérdés csak.

Pécs a következő cél, de még szervezés alatt. Ahogy tudok pontosat, szólok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10673 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta:

kv írta:

Anoni Mara írta: :biglove: :kiss:

Máris dolgozunk a következő terveinken - szeretnénk vidékre is lejutni, mert nagyon fővárosban gondolkodunk mindig.


Ha Szekszárdra vagy Pécsre jöttök, én ott leszek. Mikor? Ez a kérdés csak.

Pécs a következő cél, de még szervezés alatt. Ahogy tudok pontosat, szólok!


Írtam ezzel kapcsolatban FB-on. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10744 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Nov.18. PÉCS! Részletek hamarosan!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10748 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kiállítás
Várom! :taps:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10756 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Sajnos a pécsi kiállítás elmarad, illetve későbbre tolódik. Két hónap tárgyalás, előkészítés és munka után visszamondta a Művészetek Háza, hogy vállalná a házigazda szerepét és helyszínt biztosítani. Nagyon különös az egész, és csak arra tudok gondolni, hogy felülről jött az utasítás: ezt a témát nem feszegetjük... Nagyon elkeseredtem.
Ráadásul anyagiakra hivatkoznak, pedig egy fillérjükbe sem került volna... :fal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10758 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kiállítás
És Pécsen máshol? Van ilyen terv?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #10769 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

kv írta: És Pécsen máshol? Van ilyen terv?

Van, persze, megcsináljuk. Csak kezdhetjük újra az egészet. És ez sok idő. :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #10771 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta:

kv írta: És Pécsen máshol? Van ilyen terv?

Van, persze, megcsináljuk. Csak kezdhetjük újra az egészet. És ez sok idő. :angry:


Talán még tavasz előtt összejön. A pszichológusom is jönne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 5 hónapja #10775 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kiállítás
Sajnálom, hogy nem jött össze. Azért az ijesztő, hogy ez így megtörtént. Ott nem volt valami botrány is anno, lehet, Bicskével keverem.
A szervezés amúgy is egy crazy dolog, van amikor simán mennek a dolgok, van amikor őrületbe kergetik az embert. A "legjobb" a kommunikáció hirtelen megszakítása.
Drukkolok.:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #10778 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

karácsony írta: Sajnálom, hogy nem jött össze. Azért az ijesztő, hogy ez így megtörtént. Ott nem volt valami botrány is anno, lehet, Bicskével keverem.
A szervezés amúgy is egy crazy dolog, van amikor simán mennek a dolgok, van amikor őrületbe kergetik az embert. A "legjobb" a kommunikáció hirtelen megszakítása.
Drukkolok.:)

De, volt ott is cirkusz, papos. Szóval minden elképzelhető.
Karácsony, nem volna kedved csatlakozni az újságírós partinkhoz? :) Már vagyunk jó páran. Időpont meg helyszín még szervezés alatt, de részleteket már csak e-mailben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.848 másodperc