Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kiállítás

Több
8 éve 2 hete #9916 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás
Én megyek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9919 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Május írta: Én megyek!!!

Nagyon örülök!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9921 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Kiállítás
Mara, ha nem is fogok tudni mind a három programra elmenni (vidéken lakom), de két alkalomra szeretnék. A megnyitón esetleg jelen tudnék lenni a történetemmel, az előadásokra szeretném elhívni a férjemet is, még nem mondtam ugyan neki. Szorítsatok, hogy legyen bátorságom elhívni és, hogy fogadja el a meghívást. Egyébként, leginkább a kötetlen beszélgetést várom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9932 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Kiscsillag írta: Mara, ha nem is fogok tudni mind a három programra elmenni (vidéken lakom), de két alkalomra szeretnék. A megnyitón esetleg jelen tudnék lenni a történetemmel, az előadásokra szeretném elhívni a férjemet is, még nem mondtam ugyan neki. Szorítsatok, hogy legyen bátorságom elhívni és, hogy fogadja el a meghívást. Egyébként, leginkább a kötetlen beszélgetést várom.

Nagyon örülök! És drukkolok, hogy elkísérjen a férjed. Ő mennyit tud?
Én is a beszélgetést várom a legjobban. :szív:
Hányas számú a történeted?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9938 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Kiállítás
Mara, a történetem nincs fent, mert azt régebben leszedettem, remélem megtalálom valahol, bár lehet kitöröltem. Esetleg leírhatom újra, kiegészítve az azóta történtekkel. Mondjuk ez az írás nem lenne ugyanolyan, mert ma már más a látásmódom. Ma már inkább a gyógyulást és a reményt emelném ki.
A férjem gyakorlatilag mindent tud, bármelyik segítőmtől, terapeutámtól jobban ismer. Néha azt gondolom, hogy talán a kelleténél is több terhet osztottam meg vele. A szakemberek által tartandó előadások napjára azért szeretném, ha eljönne velem, mert az elszenvedést tekintve, olyan személyes érintettség nélküli szakemberektől hallhat majd a témáról, melyről eddig nagyrészt csak általam értesült. Így talán érthetőbbé válnának számára a ma még érthetetlen dolgok. Valószínű, hogy ez még mindig nekem fontos valamiért... Mert hát lássuk be, itt nem egy vígjátékra számíthatunk. Akik ide személyes érintettség nélkül eljönnek, azok már felelősséget éreznek nemcsak magukért hanem emrertársaikért is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9942 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Mi elő tudjuk bányászni a leszedett történteket, ha azt szeretnéd. Ki is tudjuk újra rakni. De ha inkább írsz újat, úgy is jó. De csak olyan történetet szeretnénk a felolvasón, ami kint is van az oldalon - hiszen így is hirdetjük az eseményt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9946 Írta: Anoni Mara

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hete #9948 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kiállítás
Ja,azt akartam még írni, hogy sok cikk van most erőszak ügyben Sok hozzászóló van, aki mind a saját véleményét követeli igazságnak. Ezeknél a hozzászólásoknál meg lehetne osztani ezt az eseményt is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9950 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta: Mi elő tudjuk bányászni a leszedett történteket, ha azt szeretnéd. Ki is tudjuk újra rakni. De ha inkább írsz újat, úgy is jó. De csak olyan történetet szeretnénk a felolvasón, ami kint is van az oldalon - hiszen így is hirdetjük az eseményt.


Hűha, ez nekem is nagy dilemma...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9952 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta: Mi elő tudjuk bányászni a leszedett történteket, ha azt szeretnéd. Ki is tudjuk újra rakni. De ha inkább írsz újat, úgy is jó. De csak olyan történetet szeretnénk a felolvasón, ami kint is van az oldalon - hiszen így is hirdetjük az eseményt.

A felolvasást illetően én sem gondoltam ezt másként Mara,.. :)
Nem találtam még meg a történetet, de mielőtt előkeresnétek az enyémet, ami ha jól emlékszem 161. sorszámú volt anno, előtte lehet, hogy megírnám újra, mert kíváncsi vagyok rá, hogy a jelenlegi tudatállapotommal hogyan látom a dolgokat. Mármint ezalatt a súlypontokat értem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9953 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Május írta:

Anoni Mara írta: Mi elő tudjuk bányászni a leszedett történteket, ha azt szeretnéd. Ki is tudjuk újra rakni. De ha inkább írsz újat, úgy is jó. De csak olyan történetet szeretnénk a felolvasón, ami kint is van az oldalon - hiszen így is hirdetjük az eseményt.


Hűha, ez nekem is nagy dilemma...

Gyors döntés kell, mert ma este el kell küldjük a forgatókönyvet a színháznak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9954 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta:

Május írta:

Anoni Mara írta: Mi elő tudjuk bányászni a leszedett történteket, ha azt szeretnéd. Ki is tudjuk újra rakni. De ha inkább írsz újat, úgy is jó. De csak olyan történetet szeretnénk a felolvasón, ami kint is van az oldalon - hiszen így is hirdetjük az eseményt.


Hűha, ez nekem is nagy dilemma...

Gyors döntés kell, mert ma este el kell küldjük a forgatókönyvet a színháznak.

Hát én akkor bátor leszek, és szeretném! Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9955 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás

Május írta: Hát én akkor bátor leszek, és szeretném! Köszönöm!

Szuper! Örülök, hogy ilyen bátor vagy. Visszaraktuk, 220. történet. :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9956 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta:

Május írta: Hát én akkor bátor leszek, és szeretném! Köszönöm!

Szuper! Örülök, hogy ilyen bátor vagy. Visszaraktuk, 220. történet. :biglove:


Köszönöm! :angel:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hete #9957 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Sajna kicsi elég kicsi a valószínűsége, hogy el tudok menni valamelyikre, de dolgozom rajta. Esetleg online nem lehet követni az eseményeket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.030 másodperc