Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

segítesz nekem?

Több
9 éve 10 hónapja #1891 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Tudom. Ezt az egyet nézd el nekem, minden másról beszélhetünk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1895 Írta: Gúnár
Gúnár válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Kedves Fekete Rózsa!

nem hiszitek el,de anyám gépéről írok :silly: hogy meg fog lepődni,ha meglátja,hogy milyen oldalakon jártam


Ha nem akarod, hogy észrevegye, törölheted a böngésző előzményeit. De arra különösen vigyázz, hogy az ehhez az oldalhoz használt jelszavadat ne mentsd el.

Jézus Krisztus területi képviselője, férj, négy gyermekes családapa, tanszéki mérnök, webfejlesztő

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1897 Írta: Marylyan
Marylyan válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Drága Fekete Rózsa!

Nagyon aggódtunk, s aggódunk érted! Tudod Drága, itt olyan értékeket mutattál meg nekünk magadról, ami fényesebbé tette a napjainkat. Nagyon megszerettünk Téged, állíthatom, hogy anya tigrisként ugrunk és figyelünk minden szavadat, mikor írsz. Tudom, hogy nem vagyok olyan aktív, de figyelemmel kísérem soraidat. Most biztosan rossz Neked, ezt senki nem vitatja, de gondold csak el: kinyílt számodra egy ajtó az új felé. Már nem kell a szüleiddel lakjál, nem kell a borzalmakat újra átélned, sem magadban tartanod. A legjobb helyen vagy, hogy beszéljél róla, de a legjobb lenne, ha tudnál segítséget kérni. Ott van az osztálytársad szülei, akik biztosan segíteni fognak, ha kéred. Ott megnyugodhatsz, s szépen lassan új erőre kaphatsz. Drága, a nap Neked is süt, s a madarak Neked is énekelnek. Ha be is borul kicsikét, a felhő mögül mindig kisüt a nap.
Szeretettel gondolok Rád Kicsilány. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1901 Írta: Moderátor1
Moderátor1 válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
:!: Figyelem! Most jelentették szakembereink, hogy Marylyan felhasználó és Fekete Rózsa egy IP címről jelentkeznek be. Mindenki vonja le magának a következtetést. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1902 Írta: Mira
Mira válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Moderátor1 írta: :!: Figyelem! Most jelentették szakembereink, hogy Marylyan felhasználó és Fekete Rózsa egy IP címről jelentkeznek be. Mindenki vonja le magának a következtetést. :(


ezt nem bírom elhinni...baszki...már elnézést, de ez nagyon durva. köszi, hogy szóltatok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #1903 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Moderátor1 írta: :!: Figyelem! Most jelentették szakembereink, hogy Marylyan felhasználó és Fekete Rózsa egy IP címről jelentkeznek be. Mindenki vonja le magának a következtetést. :(


Hát... engem úgy konkrétan sokkolt.
Mindazáltal akárki is az illető, komolyan szüksége lehet szakember segítségére.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 10 hónapja Hajnalkám által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1904 Írta: Mira
Mira válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Hajnalkám írta:

Moderátor1 írta: :!: Figyelem! Most jelentették szakembereink, hogy Marylyan felhasználó és Fekete Rózsa egy IP címről jelentkeznek be. Mindenki vonja le magának a következtetést. :(


Hát... engem úgy konkrétan sokkolt.
Mindazáltal akárki is az illető, komolyan szüksége lehet szakember segítségére.



hihetetlen, de fizikai rosszullétet éreztem hirtelen. hogy valakin ennyire próbáltunk segíteni mindannyian és akkor most ott tart a dolog, hogy az egész teljesen fölösleges volt...tényleg komoly segítséget kéne kapnia

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1905 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Miért? Kérlek, válaszolj! Szeretném érteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1907 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Moderátor1 írta: :!: Figyelem! Most jelentették szakembereink, hogy Marylyan felhasználó és Fekete Rózsa egy IP címről jelentkeznek be. Mindenki vonja le magának a következtetést. :(


Azt azért szeretném mondani, hogy én a magam részéről egyáltalán nem vontam kétségbe, hogy nagyon fontos a munkátok. Biztosítalak, hogy nagyon is fontosnak tartom, és maximális respekt nektek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1908 Írta: Mira
Mira válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Hajnalkám,
én valahogy mindig annyira naívan hiszek mindenkinek. Főleg, hogy nem is feltételezném, hogy valaki ilyenélettörténeteket ad elő, mert ezek borzalmasak és fájdalmasak. Biztos vagyok benne, hogy a valódi illetőnek nagy fájdalma lehet és együttérzésre szorul. Én anno részt vettem egy telefonos segélyszolgálat képzésén és felkészítettek minket az ehhez hasonló emberekre, akik kitalált sztorikkal keresik az együttérzést vagy nem is keresnek semmit, csak önmagukban az ilyen sztorik elmondása is elég nekik. Tudom, hogy ez nem szórakozás nekik és nem egy hecc, ez egy komoly lelki probléma és segélykiáltás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1909 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Amaoneth írta: Miért? Kérlek, válaszolj! Szeretném érteni.


Marylyan tiltva van, ő nem tud válaszolni. F.R. egyelőre nincs tiltva. Nekem amúgy furcsa, hogy ha egy személy, milyen jól eltársalgott magával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1911 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Számomra is különös, de ettől még tudni szeretném miért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #1912 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Amaoneth írta: Számomra is különös, de ettől még tudni szeretném miért.


Igen, megértelek. Csak félő, hogy nem kapunk magyarázatot.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 10 hónapja Hajnalkám által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1913 Írta: Mira
Mira válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Hajnalkám írta:

Amaoneth írta: Miért? Kérlek, válaszolj! Szeretném érteni.


Marylyan tiltva van, ő nem tud válaszolni. F.R. egyelőre nincs tiltva. Nekem amúgy furcsa, hogy ha egy személy, milyen jól eltársalgott magával.


anno annál a telefonos segélyszolgálatnál volt egy hihetetlen eset. egy nő telefonált rendszeresen, magát több személyiségnek kiadva. hangról ismerte a segélyszolgálatosokat és hosszú hónapokon keresztül 5 vagy 7 személyiség történetét következetesen mesélte és soha nem tévesztett. végül a segélyszolgálatosok jöttek rá, amikor egymást közt beszélgettek. kiderült, igazából mindegyiküknek van egy telefonálója, aki rendszeresen csak őt hívja és csak benne bízik meg.
vannak ilyen emberek. ez egy embertípus (lelki sérülés feldolgozásának egyik típusa)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1914 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Mira írta:

Hajnalkám írta:

Amaoneth írta: Miért? Kérlek, válaszolj! Szeretném érteni.


Marylyan tiltva van, ő nem tud válaszolni. F.R. egyelőre nincs tiltva. Nekem amúgy furcsa, hogy ha egy személy, milyen jól eltársalgott magával.


anno annál a telefonos segélyszolgálatnál volt egy hihetetlen eset. egy nő telefonált rendszeresen, magát több személyiségnek kiadva. hangról ismerte a segélyszolgálatosokat és hosszú hónapokon keresztül 5 vagy 7 személyiség történetét következetesen mesélte és soha nem tévesztett. végül a segélyszolgálatosok jöttek rá, amikor egymást közt beszélgettek. kiderült, igazából mindegyiküknek van egy telefonálója, aki rendszeresen csak őt hívja és csak benne bízik meg.
vannak ilyen emberek. ez egy embertípus (lelki sérülés feldolgozásának egyik típusa)


Értem. Mindenesetre ezek szerint ezen az oldalon se árt felkészülni az ilyesmire.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.048 másodperc