Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

segítesz nekem?

Több
9 éve 10 hónapja #1671 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Amaoneth sok ilyen emberke kéne a világban,mint te vagy.komolyan. :szív: :szív: :virág: :virág:
ma nem írok történetet,mert nem látom,hogy értelme lenne és kedvem sincsen hozzá.nem tudom,mit írjak,sok van a fejemben,de a kezemig nem jut el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1792 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Ez ismerős, drága Fekete Rózsa! De hidd el, van értelme írni. Az egészen kicsi dolgokat is. Nekem úgy tűnik minél többet mond el az ember, annál kevésbé mérgezi belülről. Mert a hallgatás is beteggé tud tenni. De nem erőltetem, majd ha úgy érzed itt az ideje.

Küldenék neked valamit: Szeretem ahogy mesél az énekes hangja
myfreemp3.eu/l/2n4i5bitxpj/

Mivel nem írtad milyen zenéket szeretsz, lehet hogy nem fog tetszeni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1798 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Amaoneth írta: Ez ismerős, drága Fekete Rózsa! De hidd el, van értelme írni. Az egészen kicsi dolgokat is. Nekem úgy tűnik minél többet mond el az ember, annál kevésbé mérgezi belülről. Mert a hallgatás is beteggé tud tenni. De nem erőltetem, majd ha úgy érzed itt az ideje.

Küldenék neked valamit: Szeretem ahogy mesél az énekes hangja
myfreemp3.eu/l/2n4i5bitxpj/

Mivel nem írtad milyen zenéket szeretsz, lehet hogy nem fog tetszeni.


Ugyan nem értem a szöveget, de a zene tetszik. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1803 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
ma sem írok,de csak azért, mert nincsen kedvem, most nagyon jó a kedvem és nem akarom elrontani :lol: :virág: :virág: :virág: :tszív: :tszív: :tszív: :virág: :virág: :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1805 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Jó kedved van? :) Ennek nagyon örülök :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1809 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
köszi :D kívánom,hogy mindenkinek legyen ilyen jó a kedve B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1813 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
nekem mindegy ;) rád bízom :silly: :macska: :kutya: :virág: :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1822 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Nekem mindkettőből van :) per pillanat kilenc macska, egy rakás kacsa, törpetyúk, meg egy ex-lelenc talajcirkáló is a háztartáshoz tartozik, aki erősen kutyának hiszi magát. Az állatorvosunk szerint palotapincsi keverék a picikém. Nem is értem, hogy volt képes az előző gazdája az utcára dobni szegénykét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1826 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Amaoneth írta: Nekem mindkettőből van :) per pillanat kilenc macska, egy rakás kacsa, törpetyúk, meg egy ex-lelenc talajcirkáló is a háztartáshoz tartozik, aki erősen kutyának hiszi magát. Az állatorvosunk szerint palotapincsi keverék a picikém. Nem is értem, hogy volt képes az előző gazdája az utcára dobni szegénykét.


Na, egy ilyen kutyától én se félnék. :)
Egész állatfarmod van. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1827 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Ez az előnye ha nem városban élsz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1828 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
az utolsó szó-jogán
amikor apu tette amit nem kellett volna,akkor nem éreztem olyan rossznak.Több okból is.a nagyobb oka,hogy törődött velem.amikor már volt keményebb szex is,akkor kezdtem besokallni.Akkor mentem a tanáromhoz és akkor kezdődött a nagy cirkusz.azt már nem tudtam elviselni.az már fájdalmas törődés volt.Amikor apu börtöbe került furcsa,de magányosnak éreztem magamat.Anyunak igaza van,mert mint ti is látjátok,benne voltam az egészben.nem direkt,nem én kezdeményeztem,de jól esett.Amikor ezen gondolkoztam,akkor kezdtem el magamat és a testemet is utálni és elhittem,hogy olyan szemét vagyok,hogy apuval én tettem az egészet.nagyon sajnáltam őt,de már nem tudtam vissza csinálni.Ezért sem tettem semmit,mikor anyu azt mondta,hogy ő nem akar engem és apunál kell maradnoom.nem maradhattam volna törvényileg,de nem tettem semmit.Mindent megengedtem neki,mert miattam szenvedett két évig.Az a tudat,hogy mit tettem vele,hogy miattam szenvedet,még jobban gyűlöltem magamat.egyre rosszabbúl éreztem magamat,nem éreztem emberként magamat,rosszabbnak tartottam magamat egy állatnál.Valahogy úgy gondoltam,hogy feláldozom magamat a családi békéért és erre meg kibékültek és anyuék haza költöztek.még most sem az fáj,amit apuval történt,hanem ami az anyuval.Ez ölt meg engem teljesen.ebbe fogok bele halni.most nem hiányzom senkinek.Persze a tesóimnak igen,de elutaznak külföldre nyaralni az egész család.nélkülem.Délután találkozom a tesóimmal,öcsi odaadja a lakáskulcsát és este utaznak.már várom,mert készítettem nekik ajándékokat,amit nem egyszerre fognak megtalálni,eldugom a szobájukba.várom,mert szeretném őket még egyszer nagyon megölelni és milliószor megpuszilni.Nem az aput hibáztatom.mondhattok bármit,írhattok akármit.én vagyok a hibás.nem is kell írjatok már semmit.nem kell szóljatok vagy mondjatok vagy vígasztaljatok.Tudom,hogy mit mondanátok.Legyen szép a napotok. :virág: :virág: :virág: :szív: :szív: :szív: :virág: :virág: :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1831 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
PONT íGY ÉREZ A KISFIAM IS... 7,5 ÉVESEN!!! Árulónak érzi magát, hogy elmondta a történteket.... Hasonló és sokkal durvább szavakat mond nekem magáról, mert úgy érzi, az apját cserbenhagyta,; hogy én őmiatta küszködik.... és ettől még jobban gyűlöli magát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1832 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Drága Fekete Rózsa !
Bár elhinnéd hogy te nem tettél rosszat! Mond, mióta van egy gyerek döntési helyzetben egy felnőttel szemben? Miért a te hibád amit az apád tett? Egyáltalán mit tehettél volna? Húgocskám, halára rémísztesz. Ha magadra nem is, kérlek legalább a kistesóidra gondolj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1834 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Angyalka írta: PONT íGY ÉREZ A KISFIAM IS... 7,5 ÉVESEN!!! Árulónak érzi magát, hogy elmondta a történteket.... Hasonló és sokkal durvább szavakat mond nekem magáról, mert úgy érzi, az apját cserbenhagyta,; hogy én őmiatta küszködik.... és ettől még jobban gyűlöli magát...


Borzasztó, borzasztó. :( :tszív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #1836 Írta: Mátrix rel
Mátrix rel válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Sziasztok!...most azért regeltem be hirtelen, mert ez az "utolsó szó jogán" megijesztett...nincs itt valami jelzőrendszer?

Fekete rózsa, én csak annyit szeretnék mondani, hogy mindig van egy előrelépési lehetőség.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 10 hónapja Mátrix rel által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.726 másodperc