Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

segítesz nekem?

Több
9 éve 10 hónapja #1837 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Mátrix rel írta: Sziasztok!...most azért regeltem be hirtelen, mert ez az "utolsó szó jogán" megijesztett...nincs itt valami jelzőrendszer?

Fekete rózsa, én csak annyit szeretnék mondani, hogy mindig van egy előrelépési lehetőség.


Na de kinek, hova jelezne? Hidd el, ez a tehetetlenség minket is szétfeszít, többször írtunk már Fekete Rózsának, kértük, hogy maradjon velünk, hisz megszerettük őt, és hogy sokan közülünk már eljutottunk valamilyen szintre onnan, ahol most ő van, és tudjuk, hogy van jobb megoldás, mint az élet eldobása... Ennyit tehetünk innen, ismeretlen ismerősökként...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1839 Írta: Mátrix rel
Mátrix rel válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Nem ő. Hanem itt egy email címmel regisztrált, és ha lenne itt egy olyan segítő szakember, aki krízishelyzetben felvehetné vele a kapcsolatot, akkor mi jelezhetnénk neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #1840 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Mátrix rel írta: Nem ő. Hanem itt egy email címmel regisztrált, és ha lenne itt egy olyan segítő szakember, aki krízishelyzetben felvehetné vele a kapcsolatot, akkor mi jelezhetnénk neki.


Tudják a moderátorok is, hidd el, hogy mi a helyzet vele. Egyébként van olyan opció, hogy jelentés a moderátornak, itt a kommentablaknál a jobb alsó sarokban.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 10 hónapja Hajnalkám által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1842 Írta: Mátrix rel
Mátrix rel válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Értem, köszi!

Rózsa!

A mély veremből valami az élet irányába is kisegíthet. Csak ki kell zökkenni valahogy a negatív gondolatok spiráljából. Gondolj arra a későbbi önmagadra, aki majd egyszer úgy tekint vissza saját magára: igen, én győztem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1848 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Hajnalkám írta:

Angyalka írta: PONT íGY ÉREZ A KISFIAM IS... 7,5 ÉVESEN!!! Árulónak érzi magát, hogy elmondta a történteket.... Hasonló és sokkal durvább szavakat mond nekem magáról, mert úgy érzi, az apját cserbenhagyta,; hogy én őmiatta küszködik.... és ettől még jobban gyűlöli magát...


Borzasztó, borzasztó. :( :tszív:


Igen... körítés a vasárnapi ebédhez:
ANYA, CSAK EZT A KÉST KELLENE A SZíVEMBE DÖFNI ÉS TÖBBÉ NEM ÉREZNÉM MAGAM ROSSZUL.... NEM AKAROK ÉLNI!!! MIÉRT NEM ÉRTED MEG????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1850 Írta: Mátrix rel
Mátrix rel válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1852 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Angyalka írta:

Hajnalkám írta:

Angyalka írta: PONT íGY ÉREZ A KISFIAM IS... 7,5 ÉVESEN!!! Árulónak érzi magát, hogy elmondta a történteket.... Hasonló és sokkal durvább szavakat mond nekem magáról, mert úgy érzi, az apját cserbenhagyta,; hogy én őmiatta küszködik.... és ettől még jobban gyűlöli magát...


Borzasztó, borzasztó. :( :tszív:


Igen... körítés a vasárnapi ebédhez:
ANYA, CSAK EZT A KÉST KELLENE A SZíVEMBE DÖFNI ÉS TÖBBÉ NEM ÉREZNÉM MAGAM ROSSZUL.... NEM AKAROK ÉLNI!!! MIÉRT NEM ÉRTED MEG????


Megszakad a szívem értetek. És nem segít a pszichológus? Nem tud segíteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1854 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Megteszi, amit lehet... ám a kihallgatás, a sok hivatalos eljárás tovább tartja kisfiamat ebben az állapotban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1855 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Angyalka írta: Megteszi, amit lehet... ám a kihallgatás, a sok hivatalos eljárás tovább tartja kisfiamat ebben az állapotban...


Igen, ez érthető. Reméljük, túl lesz ezen, és tényleg javulni fog az állapota.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1859 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Csodát várok... 1,5 éve tart ez az állapot.... és nem javul...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1869 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: segítesz nekem?

Angyalka írta: Csodát várok... 1,5 éve tart ez az állapot.... és nem javul...


Én hiszek a csodákban. Főleg ha megtámogatjuk imával is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1883 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
Minden IMA TÁMOGATÁSRA szükségünk van, hogy túléljük mindhárman....

KÖSZÖNÖK MINDEN ÉRTÜNK MONDOTT IMÁT!
Hiszem, hogy olyan szinten és mértékben mozgattam meg a szálakat, hogy ettől bizonyos fokig "közellenség" lettem... Már rég nem az igazságot, a történteket akarják kideríteni, hanem a "Holló hollónak nem vájja ki a szemét" folyamat zajlik talán...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1884 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
itt vagyok :) nem hiszitek el,de anyám gépéről írok :silly: hogy meg fog lepődni,ha meglátja,hogy milyen oldalakon jártam :evil: ne aggódjatok :szív: reggel írtam,hogy jól vagyok ;) azóta nem változott semmi,jól vagyok ;) kicsit furi itthonról írni,olyan idegen az egész :ohmy: a tesóimat meg imádom :szív: és titeket is :virág: :virág: :virág: :szív: :szív: :szív: :virág: :virág: :virág: :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1888 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
De jó hogy újra itt vagy ! Aggódtam érted.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1889 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: segítesz nekem?
mondtam,hogy nem kell aggódni ;) :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.032 másodperc