Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 3 hónapja #5214 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sajnos tiszta középkor, ami itt van. Tök mindegy, hogy intő, vagy nem intő. Nem az a lényeg. Hanem az, hogy mitől váltak azok a gyerekek ilyenné, és hogy ki foglalkozik a kislányokkal. Sőt, ki fogalkozik az iskolával, ahol nyilván mindenki erről fröcsög.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #5217 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Engem azért tanácsoltak el a munkahelyemről, mert esetkonferenciát szerveztem a gyerekek szüleinek pszichológussal együtt... Közölték, hogy felkavartam az álló vizet, és veszélyeztetem a gyerekeket, mert felnagyítom a történteket (egy kisfiú 2 másiknak megpróbálta hátulról betenni(mindannyian meztelenre vetkőztek), többen nézték a folyamatot). Megviselt... Most kereshetek új helyet...VALÓBAN ISZONYAT, AMI ITT VAN :(((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #5219 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Angyalka írta: Engem azért tanácsoltak el a munkahelyemről, mert esetkonferenciát szerveztem a gyerekek szüleinek pszichológussal együtt... Közölték, hogy felkavartam az álló vizet, és veszélyeztetem a gyerekeket, mert felnagyítom a történteket (egy kisfiú 2 másiknak megpróbálta hátulról betenni(mindannyian meztelenre vetkőztek), többen nézték a folyamatot). Megviselt... Most kereshetek új helyet...VALÓBAN ISZONYAT, AMI ITT VAN :(((


Angyalka, ez egy új fejlemény?! Nagyon sajnálom... Borzalom, ami itt van. Ha ez most történt, nem kéne ennek hangot adni? Nem hiszem el, hogy ezért elküldhetnek valakit!
Nálunk is vannak cirkuszok a suliban, nem ilyenek, nem szexuális jellegűek, akkor már léptem volna... Egy tanár folyamatosan megalázza a gyerekeket, amúgy már 20 éve megy ez, de mindig elsimítják valahgy az ügyet. Aztán ha kipattan egyszer a botrány, az egész tantestületet meghurcolják, mint a Sipos ügyben. Hiszen nekünk is felelősségünk van. Csakhogy mi nem tehetünk semmit, ha az igazgató nem hajlandó lépni.

Szóval Angyalka, gondold meg, annyiban hagyod-e ezt az ügyet! Ha kell segítség, szólj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 3 hónapja #5220 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sajnálom Angyalka! :( Egyáltalán nem felnagyítás, pont, hogy helyesen jártál el. Mara véleményéhez csatlakozom, ezt talán nem kellene annyiban hagyni.

Az én időmben is történt egy s más, és akkor is mindenkinek csukva volt a szeme. Egy lány meztelenül kizártak a lakásból, két fiú, akik játékból tették ezt, kb. 14-15 évesek voltak, a fél környék ezen súgott össze. Engem támadtak meg az utcán, gyereket lógattak ki panelház legfelső emeletéről, és még sorolhatnám. Ezek az erőszakok akkoriban sem lettek megállítva, és ahogy elnézem, véres küzdelem megy azért, hogy most történjen már valami. Mintha egy kicsit késő lenne, és senki sem akarja kinyitni a szemét. Ahogy Eperke is írta, amíg vér nem folyik?! Pedig már az is folyt... Angyalka ez az ő butaságuk volt. És igenis csírájában kell megállítani ezeket az eseményeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #5221 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Angyalka, szerintem ne hagyd annyiban! Persze, ha erődből kitelik! A te lelki épséged is fontos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #5224 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Anoni Mara írta:

Angyalka írta: Engem azért tanácsoltak el a munkahelyemről, mert esetkonferenciát szerveztem a gyerekek szüleinek pszichológussal együtt... Közölték, hogy felkavartam az álló vizet, és veszélyeztetem a gyerekeket, mert felnagyítom a történteket (egy kisfiú 2 másiknak megpróbálta hátulról betenni(mindannyian meztelenre vetkőztek), többen nézték a folyamatot). Megviselt... Most kereshetek új helyet...VALÓBAN ISZONYAT, AMI ITT VAN :(((



Szóval Angyalka, gondold meg, annyiban hagyod-e ezt az ügyet! Ha kell segítség, szólj!



Kell az a segítség Mara, különösen a gyerekeknek. Kereslek emailben. És van már új állásom :)
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Angyalka által. Indoklás: lemaradt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5258 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ez a HELP App már régi kezdeményezés. Másfél-két éves kb. A Kék Vonal javította ki egyébként a hibákat benne - elképesztő, hogy az UNICEF képes lett volna olyan terméket kiadni, ami gyakorlatilag áldozathibáztató volt. Az egészet át kellett fogalmazni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5388 Írta: Portugál
Portugál válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sziasztok! Annak, aki még nem olvasta Mara könyvét, figyelmébe ajánlom, hogy a Bookline-on most 50 százalék kedvezménnyel lehet kapni a Bűn vagy bűnhődést. Ne hagyjátok ki. :)
bookline.hu/product/home!execute.action?...ol&id=119937&type=22

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5389 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Köszi, Portugál, én is pont kiírtam, ma vettem észre.

Ne csináljatok programot április 14.-ére! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5393 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Anoni Mara írta: Köszi, Portugál, én is pont kiírtam, ma vettem észre.

Ne csináljatok programot április 14.-ére! :P


Mamaaa! Akkor jön a :santa: bácsi? :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5394 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
IGEN!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5397 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Mind jók voltunk, sok ajándékot hozzon!!!! :silly:
(a szaloncukrot nem szeretem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5401 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Kiscsillag írta: Mara, érdeklődhetek, hogy mi lesz április 14-én?


Mindent a maga idején. ;)

Hajnalkám, Ági, Rotebeete, és még akikről rég nem hallottunk! Remélem, jól vagytok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5402 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sziasztok! Egy másik topikban már írtam kb 1 hete, de azóta nem volt erőm , csak olvasgattalak titeket. Hétfőn elkezdtem szedni frontint, ettől tudok aludni, szinte végig, ha fel is kelek egyszer egyből vissza is alszom. Nem vagyok jól. Illetve a gyógyszer hatása szerintem, hogy "elvagyok" Szerintetek van valamilyen hatása a súlyra a frontinnak? Remélem ettől nem lehet hízni. Bár nem volt ilyesmi írva a papírjába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5403 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Soha nem szedtem még semmi ilyet, de most úgy érzem enélkül nem bírom ki a napokat. Egy éve járok kb terápiára. Az emlékek folyamatosan az agyamba vannak. Minden nap. Hetek óta nem mosolygok, pedig nem ilyen vagyok. A szerelmemmel külön vagyunk épp, de a cuccai még itt vannak. ( hónapja ismerem, 3 hónapja lakik lakott itt nálam, de ha valami nem stimmel , akkor egyből elzavarom. Bár azt gondolom neki is kellene pszichológus, mert sztem vele sincs minden rendben. Na most megint össze vissza írok. Anyuval egy hete ismét összevesztem telón nagyon, ismét elmondtam anno gyerekkoromba apu mit csinált velem, többször, ő meg csak kiabált velem telefonon keresztül, azóta nem is beszéltünk. Már nincs lelkierőm ahhoz, hogy mindig én hívjam, pedig ő nem hisz nekem. Azt mondta ha történ t is valami, akkor jó színész vagyok már évek óta. Ez igen. Én is anya vagyok, hogyan mondhat nekem ilyet? SOse hitt nekem. Mindig azt éreztem engem senki nem szeret, most h a szerelmem elhagyott vagy elküldtem, ettől még szarabb. Én egész életrembe magányos vagyok, csak hol jobb hol rosszabb. A kisfiam 6 éves , nagyon szeretem. Ő úgy "lett", hogy már nnagyon vágytam egy gyerekre, de apára nem. Akitől "lett" nem átvágtam, hanem tudtáraa adta mit szeretnék és hogyan és ő is beleegyezett. Semmi kapcsolat nincs közöttük.Én totál kivagyok most. Teljes világvége hangulat, nem tudom hogyan tovább. Azt gondolom senki nem ért meg, a barátnőim sem, 2 nagyon közeli barátnőm van. De szerintem ők sem értik, csak azt gondolják egy szimpla szerelmi csalódás, de ez nem az...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.131 másodperc