Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Centrál Színház felolvasó marathon

Több
9 éve 1 hete #6890 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Május írta: Még az jutott eszembe, hogy a kivetített táblák meg képek meg feliratok is nagyon jók voltak!
És azoknak, akik nem lehettek ott, és félnek, hogy milyen volt felolvasva a történetük: nagyon-nagyon megrázó és szép. Senki nem volt lemeztelenítve.
Amúgy ma olyan fura napom van, alig tudtam odafigyelni a munkámra, csak a tegnap jár a fejemben, és valahogy most semmi nem fontos, csak az, ami este a színházban elhangzott. Azt érzem, hogy ezekhez a történetekhez és sorsokhoz képest semmi nem számít.


bennem este volt ez az érzés. Hogy meg kellene állnia az időnek, hogy nem mehet ugyanúgy tovább, mint eddig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6891 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Olyan jó hallani ezeket tőletek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6892 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Ugye elérhető lesz valahol egy felvétel, vagy hanganyag az estéről? Ugye? Nagyon jó lenne!!!!! Szeretném!!!! :virág: :szív: :virág: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #6893 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Még nincs hírem a hanganyagról, remélem, sikerült felvenni.
Ma este Baló műsorában lesz 20 perc az estről. (RTL 2 talán?)
Nagyon örülök, hogy ilyen jól éltétek meg, borzasztó szépeket írtok itt.
Alaine, nagyon próbáltam kitalálni, hogy ki lehetsz te, de nem sikerült. Végig maradtál?
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hete Anoni Mara által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6894 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Ez jónak ígérkezik, én nem merem megnézni, mert nem szeretem magam látni / hallani. Majd meséljetek! :)

vs.hu/kozelet/osszes/apu-azt-is-felajanl...fizet-erte-0415#!s25

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6895 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Szépeket írunk, mert megérdemled.
Felvállaltad ezt a dolgot, sokat teszel érte, ami nagyon fontos. :szív: :szív: :szív: :szív: :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6897 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Ági40 írta: Szépeket írunk, mert megérdemled.
Felvállaltad ezt a dolgot, sokat teszel érte, ami nagyon fontos. :szív: :szív: :szív: :szív: :szív:


Köszönöm, Ági! :szív:
Közben megnéztem a VS.hu-t, még én sem ismerek magamra! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6898 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Nekem tetszett ez a riport. Bár így nagyon fura téged hallani. Akaratlanul, de én ezekhez a gépies hangokhoz mindig transzfesztitákat társítok. Gőzöm sincs, miért. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6899 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

rotebeete írta: Nekem tetszett ez a riport. Bár így nagyon fura téged hallani. Akaratlanul, de én ezekhez a gépies hangokhoz mindig transzfesztitákat társítok. Gőzöm sincs, miért. :-)


Én is gondoltam, micsoda leleplezés, Anoni Mara egy férfi! :lol: :üt:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6900 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Anoni Mara írta: Ez jónak ígérkezik, én nem merem megnézni, mert nem szeretem magam látni / hallani. Majd meséljetek! :)

vs.hu/kozelet/osszes/apu-azt-is-felajanl...fizet-erte-0415#!s25

Szia Mara!
Jelentem bejelentkeztem a Vs.hu-ban a veszélyes felnőtt tartalomra, nyilatkoztam, hogy elmúltam 18 éves...
Szerintem nagyon jó és kellően érzésekre is ható az összeállítás. Te természetesen nem látszol, a hangod pedig le van mélyítve, viszont amit mondasz az abszolút jó. Érdemes megnézned, ha eddig még nem szántad rá magad. :)
Mellesleg a Bartókon nem változtatták el a hangodat, vagy rosszul érzékeltem? Kellemes hangod van.
Viszonylag könnyíthette volna a személyem beazonosítását a "jelentősen túlhaladott" 18 és, vagyis vén. Bár meglepően sokan voltunk még jó páran vének, sőt szerintem nálam vénebbek is.
Nem,sajnos nem maradtam végig, 10 körül elmentem, mert főleg fizikailag nem bírtam tovább. Így aztán, ha a "kemény magban", akik végig ottmaradtak, vének is voltak, az egyik sem én voltam, hanem a nálamnál keményebbek......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6901 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
A "vének"... Alaine, ezen nagyon mosolyogtam! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6904 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Megértettem... sajnálom, ha valami olyat írtam... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6905 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Hope írta: Megértettem... sajnálom, ha valami olyat írtam... :(


Hope, mire írod ezt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6906 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Alaine írta:

Anoni Mara írta: Ez jónak ígérkezik, én nem merem megnézni, mert nem szeretem magam látni / hallani. Majd meséljetek! :)

vs.hu/kozelet/osszes/apu-azt-is-felajanl...fizet-erte-0415#!s25

Szia Mara!
Jelentem bejelentkeztem a Vs.hu-ban a veszélyes felnőtt tartalomra, nyilatkoztam, hogy elmúltam 18 éves...
Szerintem nagyon jó és kellően érzésekre is ható az összeállítás. Te természetesen nem látszol, a hangod pedig le van mélyítve, viszont amit mondasz az abszolút jó. Érdemes megnézned, ha eddig még nem szántad rá magad. :)
Mellesleg a Bartókon nem változtatták el a hangodat, vagy rosszul érzékeltem? Kellemes hangod van.
Viszonylag könnyíthette volna a személyem beazonosítását a "jelentősen túlhaladott" 18 és, vagyis vén. Bár meglepően sokan voltunk még jó páran vének, sőt szerintem nálam vénebbek is.
Nem,sajnos nem maradtam végig, 10 körül elmentem, mert főleg fizikailag nem bírtam tovább. Így aztán, ha a "kemény magban", akik végig ottmaradtak, vének is voltak, az egyik sem én voltam, hanem a nálamnál keményebbek......

Igen, azóta már én is megnéztem, csak nem bírtam ki! :cheer: Elég jó lett, most - reggel 6-kor - még mindig induló anyag náluk, és ezzel a 18-as beléptetővel akkora vonzerő, hogy majdnem bedőlt az oldal a nagy nézettségtől...
A Bartókon nem változtatták el a hangom, rádióban nem szokták, nem is kérem, sőt, a VS-nek is mondtam, hogyha jól kitakarnak, nincs rá szükség. De úgy látszik, nagyon meg akartak védeni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #6907 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Anoni Mara írta:

Hope írta: Megértettem... sajnálom, ha valami olyat írtam... :(


Hope, mire írod ezt?

Tegnap este írtam ide egy hozzászólást. Akkor kikerült, majd reggelre lekerült... :( Bocsánat, nem akartam rosszat tenni, ezek szerint mégis sikerült... szégyellem magam :(
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hete Hope által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.734 másodperc