Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Van még itt valaki?

Több
2 hónapja 4 napja #11944 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Van még itt valaki?
Szia Jelen! Igen, felkavaró. De az is felkavaró, hogy van megint egy "kirakatügy", arra rárepül mindenki, aztán majd megint lapozunk. Sokszor megéltük már ezt. Hogy vagy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 hónapja 4 hete #11945 Írta: A_H
A_H válaszolt a következő témában: Van még itt valaki?
Sziasztok!

Néha-néha ránézek az oldalra, elolvasni a történeteket... Én szerencsére gyerekkoriabúzussal nem vagyok érintett, de éltek már vissza a bizalmammal kiszolgáltatott helyzetben...
Viszont nem ez a lényeg most. Nemrég futottam bele a 332. történetbe ( beszeljrola.hu/tortenetek/332-tortenet-eszter-46-eves-no ) és bár tudom, hogy sok segítséget feljelentés esetén nem kap az ember, de ez azért nagyon durva. Tudom, nem ez az oldal célja, de esetleg bármi segítséget kapott az anyuka? Azt írta a nyilvánossághoz fordul, de hát sajnos ez egy viszonylag szűk körben olvasott oldal.... Rákeresve pár mondatra pedig semmi hasonló, nagyobb nyilvánosságot elérő bejegyzést nem találtam.

Nagyon fontosnak tartom a múltbéki traumák feldolgozását, és biztos vagyok benne, hogy a történetek közzétételével sokat segít az oldal, ezeket semmiképp nem szeretném kisebbíteni.. Viszont ez egy olyan abúzus, ami vélhetően még folyamatban van, és talán némi segítséggel megakadályozható, hogy folytatódjon. (Ha még nem oldódott meg.)

Nagyon szomorú, hogy a büntetésvégrehajtás, gyámügy még manapság sem az áldozat oldalán áll :( 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 hónapja 1 hete #11946 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Van még itt valaki?
Szia Mara! Nem vagyok jól. A " család" most összeomlani látszik. Volt egy vita, apu , mint mindig mentegeti magát, hazudik, tesóm ellen lázítja anyut. Hugom 40 éves. Én kimondtam ismét anyunak férjem fiam előtt, hogy "haragszok apura, ezt ugye tudod anyu, es engem ő nem érdekel, csak veled viselkedjen szépen". Erre semmi reakció. A vita nem ebből indult ki, de anyu szerint nem kell beszélni a vitákról, hanem mosolyogni kell. Képtelen vagyok. Hugom is. Mi lesz így??? Többet nem fogok anyuval se találkozni?? Hanyingerem van es rosszul vagyok ettől. Mindemellett tudom, h ERŐS FELNŐTT NŐ VAGYOK ANYA VAGYOK FELESÉG VAGYOK!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 hete 2 napja #11947 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Van még itt valaki?
Sajnálom, hogy nem javul a helyzet. Ez a nehéz az abúzussal, annyi érintett van még pluszban a képben, és annyira mindenki a struccpolitikának hódol. Amiről nem beszélünk, az nincs...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 napja 23 órája #11948 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Van még itt valaki?
Kb 3 hete újabb vita. "Apu" nem volt jelen. Tesomek ferjem igen. Anyunak orditva ismet mindent elmondtam, sajnos a stressz helyzet kihozta belőlem, illetve full új képek , dolgok is előjöttek. Mindent kimondtam. Anyu csak annyit mondott jól van, már mondtam ezeket. Es pont. Es semmi többet. Tesom megmondta neki, h őt soha többet ne keressék, mert milyen anya így... én mégsem tudom ezt megtenni, kimondani, telón beszéltünk, de ez mar nem lesz " jó" kapcsolat. Mara te beszélsz a szüleiddel? Többiek? Nagyon nehez ez. Van mikor lelkiismererfurdalasom van, h ismet elmondtam kimondtam, de az eszemmel tudom, hogy ez igy volt jó, h kimondtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.685 másodperc