Megelőzés

Több
9 éve 3 hete #6818 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Megelőzés

Alaine írta:

Anoni Mara írta: Sajnos nem lehet a linket megosztani, de ha itt www.mediaklikk.hu/bartok/ beírjátok a keresőbe, hogy Súgólyuk, akkor már ott van az archívumban a mai adás, 00.49.35-től van a Beszélj róla meg a Centrál. Próbáljuk letölteni, akkor felrakjuk a média-megjelenésekhez.

Kedves Mara!
Magam részéről "vettem az adást" a Vasárnapi Hírek-ben és a Bartók-on is. :)

Örülök!
Itt a közvetlen link, 49.35-től vagyunk.
www.mediaklikk.hu/media-lejatszo/?from=2...id=593827&channel=br

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #6820 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Megelőzés

Anoni Mara írta:

Alaine írta:

Anoni Mara írta: Sajnos nem lehet a linket megosztani, de ha itt www.mediaklikk.hu/bartok/ beírjátok a keresőbe, hogy Súgólyuk, akkor már ott van az archívumban a mai adás, 00.49.35-től van a Beszélj róla meg a Centrál. Próbáljuk letölteni, akkor felrakjuk a média-megjelenésekhez.

Kedves Mara!
Magam részéről "vettem az adást" a Vasárnapi Hírek-ben és a Bartók-on is. :)

Örülök!
Itt a közvetlen link, 49.35-től vagyunk.
www.mediaklikk.hu/media-lejatszo/?from=2...id=593827&channel=br

Már az előző "link"-edről is bejött. Be is tettem a könyvjelzőim közé. Egyébként egyenesben hallgattam, de szeretem a dolgokat többször is meghallgatni.......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #7046 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Megelőzés
m.nol.hu/mozaik/pedofillal-bujik-agyba-m...arta-lanyait-1529015

Véleményeket szeretnék ehhez a cikkhez.
Egy kétgyermekes, elvált nőnek a párja pedofil. A férfi nem tartózkodhat 16 éven aluli gyermekekkel, mert már ült börtönben korábbi bűncselekmények miatt. Az anya riasztóval védi a gyerekeit éjszakánként.
Azt el tudom képzelni, hogy most nem történik semmi abúzus a családon belül - ne adj Isten, TALÁN az elkövető megbánta a tettét, és tudja kontrollálni a vágyait - de ez egészséges a gyerekekre nézve, hogy így kell biztosítani a biztonságukat? Kötve hiszem, hogy ők nem vesznek ebből észre semmit.
Ez lenne a megelőzés?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hete #7056 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Megelőzés
Rotebeete, én az anyát és a nagymamát sem értem. Egyrészt én kiborulnék, ha az anyám a hátam mögött intézkedne. Oké, hogy félti az unokákat. A másik, hogy az anya egyáltalán kiteszi ilyesminek a lányait, hát ez elég beteg...Ha már riasztó van, akkor ott hogy lenne bizalom. Meg minek kell odaköltöznie. És ebből, hogy lett újságcikk? Akkor ez most már világhírű szenzáció is.

Én meg ezt találtam! Örülök neki! Kár, hogy messze van, a videó kemény:

www.kulturpart.hu/tanc/46411/ne_bants_a_...i_eroszakrol_gyorben

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc