Mennyere egységesek a tünetek?

Több
9 éve 2 hónapja #5573 Írta: Királyliliom
Királyliliom válaszolt a következő témában: Mennyere egységesek a tünetek?
Kedves süni!
Egyet értek az álláspontoddal,az Eszter nekem is sokat segített,mondhatni az életem köszönhetem az ott dolgozó kiváló pszichológusnak. Túlzás nélkül mondom soha nem kaptam máshol annyi emberséget megértést és együttérzést mint ott.
3-3,5 évet jártam,de ha tehetem azóta is támogatom őket,igaz az én "segítségem" csepp a tengerben,de még is jó érzéssel tölt el,hogy az én részem is benne van az alapítvány fenntarthatóságában. Feltételezem onnan is elköltöztek ahol utoljára jártam hozzájuk,mert az a helyiség ahol én voltam soha nem volt sötét.Ugyan ez a véleményem, bízzunk benne,hogy rövid időn belül megoldódnak az anyagi gondjaik. Nagy szükség van olyan emberekre mint Ő/ők.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #5591 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Mennyere egységesek a tünetek?

jelen írta: Hol ezzel, hol azzal indokolja. Ő ha valami probléma van akkor alkohollal oldja a feszültséget eddig volt 3-4 alkalom. Volt, hogy eléggé berúgott. Én miattam -bár idővel egyébként is elváltak volna - elvált, még egy hóna se telt el elmondta otthon, hogy vagyok, és szerelmes. 5 hónap után hozzám költözött. Itt kiszolgáltatottnak, nincstelennek érzi magát. EKözbe még azt is mondja, hogy a múltam miatt teljesen elviselhetetlen vagyok, kitöréseim vannak, hülyén viselkedek többször, nem hagyom h szeressen, pedig én vagyok neki a minden. Én meg azt gondolom, hogy ő kötözködik mindenért. Az igaz, hogy szomorú vagyok hetek óta, nem tudom az okot pontosan. Nekem tényleg nem jó semmi???? Hát ez nem igaz, ő az igazi szerelmem, és ráadásul mindent tud rólam, neki mindent elmondtam. Van egy kisfiam, vele minden rendben, neki a legjobb anyukája vagyok, ő meg a legjobb kisfiú...A szerelmem azt mondta nem tud velem élni, nagyon szeret, el fog menni külföldre és onnan majd évek múlva jön haza. Ezt abszolút nem tudom elképzelni, hogy elveszítsem. Semmi jövőképem, mindig csak ŐŐŐŐŐŐŐŐ. Utálom magam, nem tudok megfelelni. Régebben otthon is mindig ezt éreztem, nem vagyok jó semmire, semmit nem tudok jól csinálni......


JELEN, kérlek ne haragudj meg, de mondd meg nekem, de nem is kell nekem, elég ha magadnak, de most komolyan... én azt a részét teljesen megértem, h kell valaki, aki szeret és velünk akar élni, és fontos, egyszerűen kell az, h érezzük, h valakinek szüksége legyen ránk, h mi vagyunk neki a minden, de... miért akarsz egy olyat, aki alkohollal oldja meg a saját problémáit??? A legtöbb baj itt kezdődik. Valóban ő lenne az igazi, aki már most iszik, ha gond van és azt mondja, h nem lehet veled élni? És mi lenne, ha együtt élnétek és jönnének a gondok? Még többet inna?
Úgy vélem, h mindenki megtalálja a számára tökéletest, de úgy már nehezebb, ha egy alkesszal élsz és a harmadikat szülöd neki. Nem biztos, hogy így végződne a ti történetetek is. Mindig vannak kivételek. És azt hisszük, h a mi kapcsolatunk majd kivétel lesz, de nem biztos. Ebben a pillanatban a két legközelebbi barátnőm szenved az alkoholista férje mellett, az egyiknek 1, a másiknak 2 kicsi gyereke van. Ne haragudj, ha féltelek. Nem kell nekem válaszolnod, csak kérlek, gondolkozz el rajta igen mélyen és őszintén magadban. Már csak azért is, mert az abúzus áldozatai köztudottam választanak bántalmazó párt maguknak, és nem is mindig csak egyszer. Én inkább választanám az egyedüllétet, mintsem, h még egyszer valaki bántalmazzon, pláne, ha van egy kicsi vagy akármekkora gyerekem, aki mindezt végig fogja nézni, élni, szenvedni velem.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 2 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5596 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Mennyere egységesek a tünetek?
Igen teljes mertekben igazad van. Kulso szemmel en is ezt tanacsolnam barkinek. De igy...rohadt nehez. O az elso ferfi akit total ferfinek tekintek. Csak rajottem arra, h sztem neki vannak mentalis problemai neki sincs senkije es igy nehez ot elengedni, mert bar tudom azt h szeret, de nem akar engem teljesen. Nala van meg a lakaskulcsom. Akkor azt miert nem adja vissza onkent. Sztem meg o maga sem tudja mit akar, de ebbe belepusztulok. Senkim nincs, Hugom van, elmondtam neki is mi tortent apuval regen, de nem beszelunk errol, o nem akar, megertem,hisz az apja, na meg ha nem beszelunk akkor sztem azt hiszi nincs.Reszleteket abszolut nem tud. Azt nem birtam volna elmondani. Messze laknak tolem. Vagyok a kisfiammal a nagy vilagba, azt hittem rendbe jon az eletem es nagyon nagyot csalodtam. Bar ez mar gyerekkoromban megtortent. Nincs kiut ugy erzem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #5601 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Mennyere egységesek a tünetek?
Nem vagyok tökéletes. A lelkemet gyerekkoromban úgy érzem teljesen tönkre tették. Apu azért amit tett, anyu azért mert nem látta, nem érzékelte, nem hitte. Sajnos az indulataimat olykor nem tudom kezelni. Megütöttem többször a szerelmemet. Csak ketten voltunk. Tudom, undorító vagyok, nehéz ezt leírni is. Nem tudom miért...Védekezés??? Mi ellen? Miért? Ha olyan a helyzet akkor menekülök, ha csak kicsi vagy valamilyen olyan helyzet van, ahol vmi nem jó, akkor így védekezem? A pszichológus már nem tudom idézni mit is mondott erre, de ő "megért" és talán ti is. Nem érti ezt a szerelmem, nyilván, hisz én sem. Mit gondoltok erről? Hú ezt nagyon nehéz volt kiírni...Mi történik a lelkemmel???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.723 másodperc