Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Több
8 éve 2 hónapja #9724 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Május, igen, elmondtam, és nem undorodik. A szeméből együttérzés, megértés és segíteni akarás sugárzik.

Nem te lettél ettől undorító, hanem a tett volt az, amit elkövettek veled és az elkövető az. Nem te. Akkor sem, ha a tested élvezettel reagált. Azt nem befolyásolhattad, ahogy a fájdalmat sem. Szerintem csak mi érezzük magunkat mocskosnak. Én már nagyon ritkán, és akkor is inkább sajnálandónak, megvédendőnek, szerencsétlen kis léleknek, akit szeretni kell. Aki nagyon is szerethető. Pont mint egy sovány, göthös, bolhás kismacska. Szóval nagyon. <3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9725 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
A másik kérdés, h mennyit bír egy pszichológus undorodás nélkül?

Sejtéseim szerint, aki nem abszolút kezdő az már nem lepődik meg semmin. Ha nem bírná, gondolom nem lenne a szakmában. Ők segíteni akarnak. Ha nem így érzed, akkor lehet, h nem a megfelelőnél vagy, akkor váltani kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #9726 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Május írta: Ti a bántások MINDEN részletét elmondtátok a pszichológusnak? Azt is, ami taszító meg undorító és szégyenteljes? Eddig titkolni akartam, ami nagyon ocsmány, most meg mondani akarok minden részletet, hogy tudja valaki, csak nem tudom, meddig mehetek el, mennyit bír egy pszichológus undorkodás nélkül. Mert ha beszélek, leomlik a rólam kialakított képe, hogy mégsem vagyok ártatlan, hanem nagyon is mocskos.


Szerintem én is mindent elmondtam, vagyis a képkockákat megpróbáltam szavakba önteni. Soha nem éreztem, hogy szeretném ezeket kimondani. Rettenetesen gyűlölöm az egészet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9727 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Sztem kimondtam en is mindent. De amugy nem erzem jol magam hetek ota. Tok kedvetlen vagyok. Es e melle van a munkahelyi stressz szoval ki vagyok kszulve. Szeretnek mar egy olyan eletet hogy vkiszeret viszont en is esakihez odabujhatok. De elsonek azt szeretnem h jol legyek. A pszichologus meg nem hivott csak az a baj h a heten se tudnek menni hozza semmikepp. Sajnos. Mitol fogom jobban erezni magam? Nagyon nem vagyok jol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9728 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Bátrak vagytok, hogy mondtátok :virág:
Nem kívánom magamnak ezt az egészet, de most úgy érzem, muszáj hangosan kimondanom a legundorítóbb részleteket is, mert különben szétrohadok a mocsoktól, ami belül van.
A pszichológus mindig azt mondja, hogy ő felnőtt ember, sok mindent hallott már, szeretné hallani, amit mondok. A múltkor egy vérciki, iszonyú gáz dolgot mondtam el, és aztán összenevettünk.
Csak van, amire nagyon nehéz szavakat találni, csak csúnya szavak vannak rá, gusztustalan az egész, meg hát nem történetek ezek, hanem képek, ahogy Karácsony is írta, szinte lehetetlen történetként mesélni... Van, amiben én nagyon szemérmes vagyok, meg könnyen zavarba jövök.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 1 hónapja #9729 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Szerintem ez sem lesz újdonság Május a pszichológusodnak. Szinte mindenki átesik a szorongató, diszkomfort érzésen, ami természetes, mert nem egy kiló kenyér megvásárlását boncolgatja egyik áldozat sem...
Én sokszor éreztem úgy az elején magam, mint egy anaconda, aki kivégezné a támadóját. De sokszor éreztem magam a testemen kívül, vagyis onnan érzékeltem magam, miközben olyan dolgokat mondtam el, amiket soha senkinek. Annyira szétfeszültem belülről, hogy magasan rezgett az éberségi szintem, így én is láttam saját magamat, ami szerintem fontos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9730 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Karácsony, ámulatba ejtő, ahogyan meg tudod fogalmazni az érzéseidet és az észleléseidet! :like24:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 1 hónapja #9732 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Kiscsillag köszi kedves vagy :) bár annyira nem érzem ezt így, de örülök, ha sikerül megfogalmazni az érzéseimet. De ez itt mindenkinél alap azt hiszem:)..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9767 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Önszántamból kértem egy kis szünetet a terápiámban, amire egy ideig nagyon büszke voltam. De nem megy túl jól egyedül, és ez bánt! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9768 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Ági40 írta: Önszántamból kértem egy kis szünetet a terápiámban, amire egy ideig nagyon büszke voltam. De nem megy túl jól egyedül, és ez bánt! :(

Akkor hívd fel, és önszántadból menj vissza. :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9769 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ági, és amikor nincs önszántadból szünet, akkor milyen ezzel az új pszichológusnővel? ;)

Pár hete valami fura van. Elmúltak az indulataim a pszichológusom iránt. Nem gondolom már, hogy ártani akar, hogy direkt bánt, hogy cserben fog hagyni. Nem leszek rosszul nála, nem félek tőle.
Sokat gondolok rá, hogy mennyit segít - és jó érzésekkel gondolok rá.
Eddig, ha megérkeztem hozzá, mindig hátrébb húztam a fotelt, hogy ne legyünk túl közel. Ha beszélgettünk, ő sokszor hajolt felém, előredőlt, "közelebb jött". Legutóbb - csak utána fogtam fel, mit csináltam - , én hajoltam felé, én mentem közelebb hozzá.
Na de mi ez már, megőrültem??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9770 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Május ez tök jóóóóó!
Kedves hölgy az enyém, csak túl elfoglalt, és nem akarok a terhére lenni, meg túl fiatal, és lehet nem is tud segíteni. Nyilván ez rossz megközelítés. De legyőzöm az előítéletem, és fel fogom hívni, ahogy Mara oly egyszerűen megfogalmazta, és megbeszélem vele ezeket a dolgokat. Kicsit aggódom, hogy már nem fog velem szóba állni. De egy telefont megér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9774 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Ági40 írta: meg túl fiatal, és lehet nem is tud segíteni.De egy telefont megér.

Sokat gondolkoztam ezen. Te is voltál fiatal(abb), meg pályakezdő is, én is. Amikor pályakezdő voltam, szerintem több dolgot akár jobban is csináltam, mint most, amikor már mennek dolgok rutinból. Jobban odafigyeltem részletekre. Szóval a lényeg, hogy nem biztos, hogy baj, ha fiatal a pszichológusod. Egy telefont biztos megér. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9775 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ez igaz. Bonyolódik a helyzetem, szóval lehet, a második pszichológusom újra indítja a praxisát a környéken. Igazság szerint most legszívesebben hagynék csapot papot, és rohannék hozzá vissza. Mindazonáltal a legújabb szakemberben vonz, hogy talán kapok valami újat. Most megint döntésképtelen vagyok kettőhöz lehet járni egyszerre?? :fal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 1 hónapja #9776 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Kérdezd meg őket.:))) de ez jó hír végül is, legalább, ha az egyik épp passzolna ott van a másik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.053 másodperc