Elveszett valami

Több
9 éve 4 hónapja #4805 Írta: Anoni Mara
Elveszett valami téma létrehozva Anoni Mara által
Olyan rég szeretném tudni, hogy az állandó félelmem, hogy elvesztek valamit, az egy általános szorongás tünete, vagy köze van az abúzushoz? Napjában többször tör ki a frász, hogy belenyúlok a táskámba, és nincs ott a pénztárcám, hogy belenyúlok a zsebembe, és nem lesz ott a telefonom, hogy eltűnt a kulcsom stb. Tudom, hogy sokan küzdenek ilyen félelmekkel, nincs ebben semmi rendkívüli, de nálam egészen elképesztő méreteket ölt ez.
És azon gondolkodom, van-e ennek ahhoz köze, hogy egyszercsak rádöbbentem, hogy elvesztettem az ártatlanságom, talán a szűzességem, hogy történt valami visszacsinálhatatlan, hogy bármit is csinálok, semmi nem lesz már olyan, mint a régi, stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4806 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Elveszett valami

Anoni Mara írta: Olyan rég szeretném tudni, hogy az állandó félelmem, hogy elvesztek valamit, az egy általános szorongás tünete, vagy köze van az abúzushoz? Napjában többször tör ki a frász, hogy belenyúlok a táskámba, és nincs ott a pénztárcám, hogy belenyúlok a zsebembe, és nem lesz ott a telefonom, hogy eltűnt a kulcsom stb. Tudom, hogy sokan küzdenek ilyen félelmekkel, nincs ebben semmi rendkívüli, de nálam egészen elképesztő méreteket ölt ez.
És azon gondolkodom, van-e ennek ahhoz köze, hogy egyszercsak rádöbbentem, hogy elvesztettem az ártatlanságom, talán a szűzességem, hogy történt valami visszacsinálhatatlan, hogy bármit is csinálok, semmi nem lesz már olyan, mint a régi, stb.


Bizonyítani talán nem lehet, de nekem is megvannak ezek. Sőt, én irreálisan féltem a szeretteimet is. Ahogy attól is irreálisan félek, hogy elhagy a partnerem. Mindig is féltem ettől, aztán többször éppen emiatt én szakítottam. Mondjuk már nem bánom, de rossz volt átélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4808 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Elveszett valami

süni írta: Betegesen félek attól, hogy elvesztem a férjem.
Betegesen félek attól, hogy elvesztem a nehezen megtalált lelki békémet, a mostani életemet.
Tegnap új orvosnál voltunk (nőgyógyász, lombik kezelés II.), és rengeteg kérdésre kellett írásban válaszolni. Az egyik ilyen az volt, hogy mikor vesztettem el a szüzességem? Ránéztem a férjemre, és elsírtam magam. Majd beírtam, hogy 18 évesen. :( Gyakorlatilag az egész életem hazugságokkal van teletűzdelve, mert az igazat nem lehet elmondani...
9 évesen elvesztettem a belső szabadságomat. Soha nem fogom visszakapni.
Egy francia filozófus mondta: "Az ember szabadnak született, de mindenütt láncokat visel." = a jövőt elkerülhetetlenül befolyásolja a múlt és a szabadság ennek megfelelően csak illúzió. Igaza van.


Süni, borzasztó lehetett erre a kérdésre válaszolni... De szégyellje magát az, aki ezt művelte veled, neked nincs miért szégyenkezned, legalább az eszeddel tudatosítsd ezt magadban!!! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4809 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Szerintem aki ilyen borzalmas körülmények között vesztette el a szüzességét, annál nem csoda, ha jelen van az életében az elvesztéstől való félelem.
Nálam konkrét behatolás ott nem történt (azt hiszem) De egyszerűen rettegek az elmúlástól, hogy véget ér valami, hogy elvesztek valami fontosat számomra, és észre sem veszem. Érthető szerintem, csak az a kérdés, hogy mit kezd vele az illető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4810 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Én úgy érzem, a szorongás egy létforma. Amikor, nagyon ritkán nem szorongok, akkor megijedek, hogy valami rossz fog történni, mert túlságosan is jól érzem magam. Mintha nem lehetne nekem jól érezni magamat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4811 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Jaj, Süni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4812 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Hogy ez mennyire így van tényleg!
Hányszor megkaptam már, hogy lehet nekem is jól érezni magamat. Persze igazán nem értettem, miről beszél, és dühített, hogy nem vették komolyan a bánatomat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4813 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Kedves Süni! Tiszta szívből kívánok minden jót neked! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4814 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Én is állandóan a kulcsomat,vagy a telefonomat keresem,hajlamos vagyok mindent elhagyni.
Süni nagyon szorítok neked! Én is ma voltam új dokinál,aki talán segíteni is fog tudni és nemcsak a vállát vonogatja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4816 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Nekem a tárgyak nem fontosak. Azt se mondhatom, hogy nem tudnék élni a családom nélkül. De attól egyfolytában félek, hogy a Szerelmem megun és elhagy. Pedig a helyzet eddigi és jelen álláspontja szerint is úgy tűnik, hogy ő jobban ragaszkodik hozzám mint én hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4817 Írta: Nico
Nico válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Udvozlok mindenkit.
Nekem sajnos a ket kisgyermekemet erte sulyos szexualis bantalamazas., eroszak, kinozas. A kislanyom 4.5 eves , a fiam 3. Van itt esetleg egy szulo, aki mar atesett ilyenen? Szivesen beszelgetnek valakivel, aki ar atesett ilyen.

Koszonom szepen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4819 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Elveszett valami

Nico írta: Udvozlok mindenkit.
Nekem sajnos a ket kisgyermekemet erte sulyos szexualis bantalamazas., eroszak, kinozas. A kislanyom 4.5 eves , a fiam 3. Van itt esetleg egy szulo, aki mar atesett ilyenen? Szivesen beszelgetnek valakivel, aki ar atesett ilyen.

Koszonom szepen.


Van, Niko. Sajnálom. :( Angyalka pl. ilyen. De tőlünk is tudsz tanácsot kérni, ha tudunk, válaszolunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4820 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Elveszett valami

süni írta: Kedves Mara, Hajnalkám, Ági40, rini!

Köszönöm az együttérzéseteket, köszönöm, hogy drukkoltok nekem! Nagyon rendesek vagytok mindannyian!


Mert veled érzünk. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4822 Írta: Királyliliom
Királyliliom válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Ahogy sokan írtátok itt bennem is meg van az az erős félelem,hogy egyszer elveszítem a párom.
Sajnos nálam is már beteges ez :( Van,hogy az egész napomat kitölti van hogy nem gondolok rá,de még is van és
félek állandóan.
Ez az érzés engem arra emlékeztet,mikor anyám elárult,és már csak apámban bízhattam.
Apu elhagyott minket,akkor minden reményemet elvesztettem.
Majd jött a párom az egyetlen férfi akit közel mertem engedni magamhoz,benne találtam találom meg azt a biztonságot ami akkor hiányzott,mikor apám
El tűnt az életünkből.
Talán attol félek,hogy ha párom is kilép az életemből,megint a védtelen kislány lesz belőlem. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4824 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Elveszett valami
Én a gyermekeim elvesztésétől félek. Attól, hogy megyek pl a kisfiamért és nincs ott, ahol hagytam. A lányommal is átéltem korábban, és még mostanság is bennem van, hogy nyomtalanul eltűnik, pedig már 22 éves...És rendszeresen keresek valamilyen iratot, amit biztos helyre teszek. Nyomtalanul eltűnnek dolgaim, amik aztán soha nem kerülnek elő.. Van amikor azt érzem, hogy az életem is elveszítem úgy, hogy nem okok felkelni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.876 másodperc