Oszd meg, hogy segíthess!

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Átverés

Átverés 2017 márc. 16 15:27 #11106

• Anoni Mara
  • Anoni Mara profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Érdekes, hogy mennyire felkavarodtam a napokban. Persze a rádióinterjúval kezdődött, ahogy hallgattam a kérdéseket, mikor meséltétek a történeteitek, és én is válaszolgattam magamban. Valóban a "mit éreztél ekkor"? kérdés a legnehezebb minden közül, nekem a terápiában is ez volt a legszörnyűbb, mert történéseket még felidéz az ember, de érzést nagyon nehéz. Ez olyan, mint a fájdalom, az ember tudja, hogy fájt, de nem tudja már átérezni, hogy milyen is volt.
Aztán jött a coming out, majd utána a pszichológusommal randiztam (pont itthon volt), szóval mindez nagyon felzaklatott, és nem is gondoltam, hogy még jöhetnek elő új érzések, de jöttek. Hirtelen visszaemlékeztem, mennyire felnéztem az unokatestvéremre, istenítettem őt, és milyen kiválasztottnak éreztem magam, hogy "úgy" foglalkozott velem. És arra gondoltam, micsoda rettenet átverés az abúzus, hogy mekkora csalódás lehet, mikor a kisgyerek rádöbben, hogy átverték...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Átverés 2017 márc. 19 14:40 #11126

• Ági40
  • Ági40 profilkép
  • TÁVOL
  • Platina fokozatú fórumozó
Valóban az. Mikor megbízol benne, gyerekként rábízod magad, bármit megtennél a szeretetéért, és meg is teszed. Aztán összezavarodol, mert érzed, hogy ennek nem így kellett volna történnie, és hatalmas a csalódás, a fájdalom, és egyedül vagy az egésszel, és rájössz, hogy az életed egy átverés, és tehetetlen vagy. Meg akarsz halni, mert átvertek, becsaptak, és nincs remény, és más kiút.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.225 másodperc
Go to top