Fontos

Több
7 éve 4 hónapja #10791 Írta: Ági40
Fontos téma létrehozva Ági40 által
Sziasztok!
Most teljesen magam alá kerültem. Erotikus álmom volt a női pszichológusomról, és álmomban annyira jól esett amit csinált, teljes kiakadtam. Egyrészt mert eddig ha erotikus álmom volt, azt mindig erőszakként éltem meg, és ráadásul fiú voltam. Párszor kifejtettem a pszichológusnak, hogy miért lenne jobb ha fiú lennék. A férfi pszichológusomról hiába fantáziáltam erotikusat, róla ilyet sosem álmodtam.
Létezik, hogy 42 évesen 2 gyerekek mellett más irányt vegyenek a dolgok? Tudom, hogy nem vagyok leszbikus! Vagy mégis? Vagy csak megzavarnak a gyerekkori és a most zajló dolgok?
Most fogalmam sincs, hogy fogok a szeme elé kerülni legközelebb, félek, még egy traumát nem bírok ki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10792 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Fontos
Ági, ez gyakori jelenség, nyugi. Ettől még nem vagy leszbikus. Nem kell elmesélned neki, ha nem akarod, mert ezt az álmot magad is meg tudod fejteni. Egyszerűen túl nagy szerephez jut most ő az életedben, túlságosan ragaszkodsz hozzá, kitölti a gondolataidat. És ez, mint tudjuk, a terápia velejárója. Nekem is volt ilyen álmom a pszichológusommal, hidd el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10793 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Fontos
Tényleg? Neked is volt ilyen álmod? Nem is gondoltam volna, hogy ez mással is előfordul.
Az igaz, hogy közel érzem magamhoz, úgy mint életemben senki mást. (Ezt a mondatot most megkönnyeztem)
Tudom, hogy vele mindent megbeszélhetek, és mivel jelenleg csak ez foglalkoztat, és amúgy sem tudok ilyesmit sokáig szorongatni, meg fogom vele beszélni, aztán lesz ami lesz.
Köszönöm, hogy válaszolták!
:biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10794 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Fontos
Naná, hogy volt! Nem is egyszer. És egész pontosan ezeket a kérdéseket tettem fel én is magamnak. :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10795 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Fontos
:üt: :) :szív: :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10796 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Fontos
Hát, velem is történt valami hasonló álom... :dilis:
Én biztos, hogy soha nem tudnám elmondani, nekem annyira ciki :zipp:
Hátha te bátrabb vagy, Ági!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10797 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Fontos
Most már bátrabban vagyok valóban. Rájöttem, hogy sokkal rosszabbul vagyok ha szorongatok magamban valamit, mert akkor aludni sem tudok, és bele fájdul a fejem annyit kattogok a dolgon.
Inkább kinyögöm valahogy (mert hát van, hogy ilyenkor összefüggéstelenül beszélek, régebben még bele dadogtam a mondandómba ☺) utána aztán mindig jobb lesz, mintha egy súly esne le rólam.
A migrén is ritkán talál meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #10798 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Fontos
Szerintem nekem ilyen álmom nem volt, bár nem mindig emlékszem az álmaimra,mikor felkelek, bár ilyenre biztos emlékeznék.
Nekem csak olyan volt, amikor rosszul voltam és odaült álmomban mellém. Meg más jellegű is volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10802 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Fontos
Akit érdekel annak el mondanám, hogy végül beszéltem erről a pszichológussal, és megnyugtatott, hogy valóban nem vagyok leszbikus. :röhög:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10804 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Fontos

Ági40 írta: Akit érdekel annak el mondanám, hogy végül beszéltem erről a pszichológussal, és megnyugtatott, hogy valóban nem vagyok leszbikus. :röhög:


Hát ez remek hír! :taps:
De mi akkor is szeretnénk, ha leszbikus lennél!!! :LOL: :LOL: :LOL:
Viszont amúgy iszonyú bátor vagy, hogy ilyet meg mertél beszélni vele!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.740 másodperc