Barátság

Több
8 éve 8 hónapja #8168 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Barátság

Alicia09 írta: Mara, Karácsony, Május, megnevettettetek, :röhög:
de! Május nem kinevettelek, mert tudom, hogy ez milyen szar, amikor az ember ennyire fél, mert én is félek még, és régen nagyon nagyon sokat féltem.. :(

És nekem nagyon jó, hogy vagytok, melengeti a szívem, ahogy itt barátkozunk.. :biglove:

Alicia, boldog vagyok, hogy sikerült megmelengetni a szíved - bár nem hiszem, hogy melegség híján lenne. :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #8185 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Barátság

Anoni Mara írta: Alicia, boldog vagyok, hogy sikerült megmelengetni a szíved - bár nem hiszem, hogy melegség híján lenne. :biglove:


Kedves vagy nagyon Mara, köszönöm a bókot, :biglove: , igen, tudok szeretni, de sosem árt, ha megerősítenek kívülről, van mit.. Sajna. :( De majd csak alakulok lassan.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #8189 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Barátság
Sziasztok! :)

Én hamarosan, augusztus 9-én másodszor fogok találkozni a lelkitárs barátnőmmel és végre lesz időnk rengeteget, rengeteget, rengeteget beszélgetni. :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #8209 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Barátság

kv írta: Sziasztok! :)

Én hamarosan, augusztus 9-én másodszor fogok találkozni a lelkitárs barátnőmmel és végre lesz időnk rengeteget, rengeteget, rengeteget beszélgetni. :)


Mi mindenre jó a nyár! :taps:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #8222 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Barátság
Alicia, kár, hogy ezt csak most olvastam, lehet, már kölcsönkértél pénzt, és kifizetted a végrehajtót, de ha mégsem, akkor tudd, hogy a végrehajtónak semmihez sincs joga. Te nem vele szerződtél. Ha nem fizetsz, egy idő után visszadobja az ügyet a megbízójának. Ha írsz neki tértivevényes ajánlott levelet, amelyben leírod, hogy nem vele szerződtél, és az adataidat jogtalanul adta át neki a társkereső cég, a te beleegyezésed nélkül, emiatt nem ismersz el semmiféle felé fennálló tartozást, azzal te meg is tettél mindent, amit meg kell tenned. És annyi.
Végrehajtani csak bírósági döntéssel lehet amúgy, ahogy a fizetésből letiltáshoz is az kell. Ezt helyettesíti a MOKK-os levél, de annak ellent lehet mondani, így a dolog bírósági szakaszba lép, hacsak el nem áll a pertől az adott cég, aki rajtad követeli a pénzét. Ez a társkereső tuti nem perelne, mert kiderülnének a kis piszkos dolgai. Ő szegett szerződést, nem te.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.548 másodperc