Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Az áldozat és a pszichológus kapcsolata

Több
8 éve 6 hónapja #8375 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: Az áldozat és a pszichológus kapcsolata
Sziasztok!

Köszönöm, hogy leírtátok a véleményeteket, végülis úgy döntöttem, hogy 100%, hogy nem váltok. Nem csak a személy-függőségem játszott szerepet benne, hanem hét elején annyira kiborultam, hogy legszívesebben megöltem volna magam. Közel álltam hozzá. Régóta nem volt erre példa, hónapok óta, hogy ennyire kikészüljek, hogy komolyan megforduljon a fejemben. :unsure: Azt hiszem, nem vagyok 100-as annyira, hogy most ilyenekbe belevágjak...örülök, ha a mostani munkámat meg tudom tartani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #8377 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Az áldozat és a pszichológus kapcsolata
Sunny, javulást kívánok! :hvirág:
Jelenleg szörnyen féltékeny vagyok a pszichológusom összes olyan dolgára, ami nem velem kapcsolatos. Ez pedig elég fárasztó! :fal:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8384 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: Az áldozat és a pszichológus kapcsolata
Május, én megértelek teljesen! :( Bennem most éppen gyilkos indulatok forrnak az apám felé, a belét ki tudnám taposni (persze, nem fogom), de áhhhhhhhhhhhhhhhhhhh............ :dühös: Na, mindegy, én sem tudom máshogy levezetni, mint vagdosással.:(
Minden érzelemre így reagálok, ha félelem, szorongás, feszültség, idegesség, düh, harag, öngyűlölet, bűntudat, mocskosság, de a pozitív érzelmekre is, vagy ha véletlen valami jó dolog történik, arra is...sőt, ha nem érzek semmit, akkor is. :S
Szerintem erről ugyanolyan nehéz "leszokni", mint az alkoholról...iszom, ha szomorú vagyok, ha ideges, ha feszült, ha szorongok, de ha valami jó dolog történik, akkor is. Nehéz... :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.684 másodperc