Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Karácsony

Több
7 éve 3 hónapja #10927 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Karácsony
Remélem, mindenkinek jól telt a Karácsony, most még a Szilvesztert túléljük, aztán megy minden tovább. Képzeljétek, én még életemben nem voltam szilveszteri buliban. Idén se lesz ez máshogy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #10928 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Karácsony

Anoni Mara írta: Remélem, mindenkinek jól telt a Karácsony, most még a Szilvesztert túléljük, aztán megy minden tovább. Képzeljétek, én még életemben nem voltam szilveszteri buliban. Idén se lesz ez máshogy.


Nekem jól telt a Karácsony. Talán ilyen nyugodt és bensőséges Karácsonyom még nem volt életemben. :angel: Gyerekkoromból kevés szép emlékem van erről az ünnepről, de most már évről-évre szebbek az ünnepek. Spirituális beállítottságú emberként sokszor fogékony vagyok jelekre. Tegnap este olyan gyönyörűen ragyogott az Esthajnalcsillag, hogy nem győztem betelni a látvánnyal, ahogy néztem túláradó öröm volt bennem. Aztán reggel mondta az egyik ismerősöm, hogy ma újhold van, nekem pedig ma van a születésnapom. Talán ma az életemnek egy új korszaka veszi kezdetét, nem tudom… csak így érzem… és köszönöm, hogy mindezt megoszthattam Veletek!
Áldott, nyugodt, örömmel áthatott, erőben teljes újesztendőt kívánok Nektek szeretettel! :kiss:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Kiscsillag által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #10929 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Karácsony

Anoni Mara írta: én még életemben nem voltam szilveszteri buliban.


Na, ettől még pont lehet boldog és jó életed! :röhög:
Én kipróbáltam párszor, sose volt jó... Aztán pár éve úgy döntöttem, már elég öreg vagyok ahhoz, hogy ne kelljen buliznom és kötelességszerűen jól érezni magam. Azóta jobb is!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #11670 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Karácsony
Drága sorstársaim!
Kívánok mindannyiótoknak önmagával megbékélt, boldog, szerető karácsonyt, és erőben gazdag, szerencsés új esztendőt.
Kitartás!
:kiss:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #11671 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Karácsony
Én is mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánok, kitartást és gyógyulást az Új Évre. :unnep:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #11672 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Karácsony
Boldog Új Évet kivanok en is! Sokszor gondolok ratok. Terapiara mar kozel 4 eve jarok. Neha jobb neha nem. Az a baj h folyamatos kuzdelem ez az egesz. De jo lenne ha nem igy lenne!!!! De jo lenne ha nem tortent volna.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #11674 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Karácsony

jelen írta: Boldog Új Évet kivanok en is! Sokszor gondolok ratok. Terapiara mar kozel 4 eve jarok. Neha jobb neha nem. Az a baj h folyamatos kuzdelem ez az egesz. De jo lenne ha nem igy lenne!!!! De jo lenne ha nem tortent volna.....

Persze, hogy jobb lenne. De ezen már nem érdemes gyötrődni. Számomra ez a terápia lényege: elfogadni, hogy ez volt a múlt, ezzel kell megtanulni együtt élni. Ettől még persze nem kell hideg fejjel azt mondani, mint Sipos, hogy "Ezt dobta a gép", lehet sajnálni magunkat, sőt. Az önostorozás helyett az önsajnálat egy nagy előrelépés szerintem. De el kell fogadni, hogy nem lehet a múltat visszacsinálni. Kitartást neked, Jelen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #11759 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Karácsony
Szívben békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.660 másodperc