Oszd meg, hogy segíthess!

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Téma: Félelem

Félelem 2016 dec. 12 13:20 #10886

• Szandi
  • Szandi profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc fórumozó
Sziasztok!

Azért akartam ezt a témát, mert érdekel, hogy ki hogy érzi magát azóta.
Én elötte is féltem a sötétben de most egyszerűen rettegek. Villanynál kell aludnom és négy óra után ki sem merek menni az utcára. Ha mégis ki kell mennem szinte hányingerem van a félelemtől. Rettegek.
Nektek vannak/ voltak ilyen erős félelmeitek? Ti hogyan jutottatok túl rajta? Vagy ha még nem sikerült túljutni mivel próbáljátok kontrol alatt tartani a rettegést? Ha szabad ezt kérdeznem.
A helyesírásomért elnézést kérek, próbálok javítani rajta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Félelem 2016 dec. 12 15:38 #10887

• Ági40
  • Ági40 profilkép
  • TÁVOL
  • Platina fokozatú fórumozó
Nagyon komoly ez a félelem. Nem lehet könnyű.
A sötétben való félelem megvan nálam is, de nem ennyire durva. Ha éjszakás a párom, nem tudok aludni, úgy kell forduljak, hogy lássam az ajtót. Ilyen esetekben nyugtató teával, vagy gyógynövényes készítménnyel próbálok aludni. Az utcán szoktam képzelni sötétben, hogy követ valaki, ilyenkor sietősre veszem, és próbálom elterelni a figyelmemet. De van, hogy félek bizonyos helyeken biciklizni, így nem megyek arra, hogy ne támadjanak meg.
És ez csak az amit a sötét idéz elő
Te tudsz tenni valamit ellene, vagy segít valami?

Félelem 2016 dec. 20 11:44 #10916

• Szandi
  • Szandi profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc fórumozó
Nem, nem igazán tudok mit tenni ellene. Csak az segít ha van mellettem valaki akiben bízom. De ez nagyon ritka.
A baj az, hogy egész nap dolgozom utána pedig sötétben kell haza sétálnom és sokszor már sírógörccsel esek be a kapun.
Oldalmegjelenítési idő: 0.231 másodperc
Go to top