Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

család

Több
7 éve 4 hónapja #10819 Írta: valaki
család téma létrehozva valaki által
kinek hogy alakult a családi életet
nem a régi hanem az új
gyerekekkel stb
sajnos nálunk rosszul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10825 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: család
Sajnálom, hogy a mostani család is rosszul alakult nálad! Egy jó családi háttér nagy segítő háttér tud lenni. Nálam ez meg van. Itthon nyugalom van, a férjem igazán rendes ember velem és a gyerekekkel, szeretem. Sokat kellett nekem dolgozni azon, hogy ezt felismerjem. Igaz senkivel nem tartjuk a kapcsolatot csak az én anyámmal.
Nálatok mi csúszott félre? Nem érzed jól magad?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10826 Írta: valaki
valaki válaszolt a következő témában: család
sajnos nem
borderline a fiamnál öngyilkossági kisérlet stb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10827 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: család
A fiad öngyilkos akart lenni?
Tudsz valakitől segítséget kérni?
Ez rettenetes nehéz lehet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #10903 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: család

valaki írta: kinek hogy alakult a családi életet
nem a régi hanem az új
gyerekekkel stb
sajnos nálunk rosszul


Annyira nem jól, nekem a lányom küszködik, és biztos benne van ez is :siros:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #10914 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: család
Ez a család kifejezés engem nagyon frusztrál... felkavar, dühít... ilyenkor Karácsony környékén különösen fáj... bár az utóbbi években 2 dologba kapaszkodok: Mi csonka család vagyunk, a két gyerekem és én. Nincsenek valódi családi gyökereink ugyan, de van égi családunk, aki minket befogad(vagyis én ebbe kapaszkodom, és a fiam kicsit "kétlaki" emiatt(azt mondja, hogy hálás, hogy Istennel élhet, de ennyi, a lányom meg tagadja ezt... Szóval akkor most ez mi? Mindig belezavarodok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.745 másodperc