Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Beszélgetés - újságcikk

Több
7 éve 4 hete #11114 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk

Anoni Mara írta: Az adás most vasárnap (0319) 15 órától 16 óráig, vagyis a műsor első órájában hangzik el a beszélgetés Kiscsillaggal, Nyugodttal és Ágival. Ismétlés 22 órától. Folytatás két hét múlva, ápr. 02.-n.


Köszönjük az infót Mara! Most már egy kicsit izgulok. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11116 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
Ha lemaradnánk róla, el lehet érni másként a riport?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11117 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
Persze. Egyrészt, a Klubrádió mindent kitesz a honlapjára, minden elérhető. Másrészt kirakjuk a linket itt is a médiamegjelenésekenél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11120 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
Jaj, ugyan olyan feszült vagyok én is, mintha most adnám a riportot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11122 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
A riport előtti héten még székrekedésem is volt, ma az adás napján egész nap a vécét járom. Itt rinyálok magambam, hogy szóljak e a páromnak, hogy most van az adás, vagy maradjak csendben, úgy is elfelejtette már.
Jaj miért olyan nehéz és bonyolult minden?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11123 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk

Ági40 írta: A riport előtti héten még székrekedésem is volt, ma az adás napján egész nap a vécét járom. Itt rinyálok magambam, hogy szóljak e a páromnak, hogy most van az adás, vagy maradjak csendben, úgy is elfelejtette már.
Jaj miért olyan nehéz és bonyolult minden?


Ági, én is nagyon izgulok és éppen azon dilemmázok, hogy egyedül hallgassam meg vagy a férjemmel. :????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11125 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
Adnék tanácsot, de most nem tudok. ????????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11127 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk

Ági40 írta: Adnék tanácsot, de most nem tudok. ????????


Nálam már eldőlt, egyedül fogom hallgatni fejhallgatóval, mert itt van nálunk az anyukám is (őt most nem szeretném beavatni). Azt mondta a férjem, hogy majd később meghallgatja. Köszi Ági mindent..., jó hogy nem vagyok egyedül és a többieknek is hála, akik most velünk vannak! :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11128 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
Jó ötlet. Hozom a fejhallgatót. Csak elmegyek vécére. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11129 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
Nagyon ügyesek voltatok lányok :) Olyan "nagyok" és "okosak". Pontosan Ti kellettetek oda! Büszke vagyok Rátok és köszönöm, hogy ilyen "bátrak" voltatok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11130 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
Csodálatosak voltatok. Remélem, mindenki jól van! :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11131 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk

Angyalka írta: Nagyon ügyesek voltatok lányok :) Olyan "nagyok" és "okosak". Pontosan Ti kellettetek oda! Büszke vagyok Rátok és köszönöm, hogy ilyen "bátrak" voltatok!


Köszönjük Angyalka! Sokat gondolok Rád...lélekben velünk voltál! :szív:
Mara, Ági, Nyugodt nektek is köszönöm... Sugár Ágnesnek is és mindenkinek, aki meghallgatott bennünket és együtt érzett velünk! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11132 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk
Végighallgattam a rádióműsort, minden elismerésem Lányok!
Tényleg! Őszintén! Nagyon erősek vagytok!
Azt hiszem, kell egy kis idő, hogy meg tudjam fogalmazni a gondolataimat és az érzéseimet. Igyekszem rendezni magamban és szavakba önteni mindazt, ami bennem kavarog.
Köszönöm Nektek!
Vigyázzatok magatokra! :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11133 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk

Anoni Mara írta: Csodálatosak voltatok. Remélem, mindenki jól van! :kiss:


Köszi Mara! Igen, én jól vagyok, előtte a hírek alatt majd elájultam annyira izgultam, de minden pont úgy hangzott és érzés szinten is úgy zajlott nálam, mint az interjún. Most már megnyugodtam, remélem Ti is jól vagytok Nyugodt és Ági!?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #11134 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Beszélgetés - újságcikk

Hope írta: Végighallgattam a rádióműsort, minden elismerésem Lányok!
Tényleg! Őszintén! Nagyon erősek vagytok!
Azt hiszem, kell egy kis idő, hogy meg tudjam fogalmazni a gondolataimat és az érzéseimet. Igyekszem rendezni magamban és szavakba önteni mindazt, ami bennem kavarog.
Köszönöm Nektek!
Vigyázzatok magatokra! :kiss:


:szív:
Te is erős vagy Hope! :angel:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.659 másodperc