Oszd meg, hogy segíthess!

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Téma: Beszélgetés - újságcikk

Beszélgetés - újságcikk 2016 okt. 24 18:32 #10757

• Anoni Mara
  • Anoni Mara profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Mint láttátok, lásd Kiállítás topik, elmarad a pécsi kiállítás. :angry: A kiállításra már beszerveztünk egy nagyon lelkes újságírót, aki a Magyar Nemzetben szeretne írni egy nagy anyagot a gyermekkori szexuális abúzusról. Szeretne találkozni érintettekkel, amire jó alkalom lett volna a pécsi kötetlen beszélgetés. Arra gondoltam, nem lenne-e kedvetek összegyűlni egy ilyen beszélgetésre? Nem hirdetnénk, nem lenne publikus, és természetesen név nélkül lenne az egész. Szerintem ha 3-4 ember van, az már tökéletes alap egy újságcikkhez. Ha valakinek van hozzá kedve, e-mail-t írjon a honlap címére!

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Beszélgetés - újságcikk 2016 okt. 24 23:07 #10759

• kv
  • kv profilkép
  • TÁVOL
  • Platina fokozatú fórumozó
Pécsen?

Beszélgetés - újságcikk 2016 okt. 25 15:54 #10761

• Anoni Mara
  • Anoni Mara profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Nem, Budapesten. Mint írtam, a pécsiek visszatáncoltak.

Beszélgetés - újságcikk 2016 okt. 26 18:52 #10762

• Ági40
  • Ági40 profilkép
  • TÁVOL
B)
Utolsó szerkesztés: 2016 okt. 27 14:45 Írta: Ági40.

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 05 08:36 #10786

• Május
  • Május profilkép
  • TÁVOL
Sokat gondolok rá, milyen lesz/lehet ez az újságcikk... Hogy milyen lehet beszélni róla egy idegennek, és milyen lehet visszaolvasni...

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 14 06:22 #10800

• Anoni Mara
  • Anoni Mara profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Május beküldte:
Sokat gondolok rá, milyen lesz/lehet ez az újságcikk... Hogy milyen lehet beszélni róla egy idegennek, és milyen lehet visszaolvasni...
Na és most mit gondolsz, milyen volt? Szerintem nagyon jól sikerült, jó volt titeket látni, megható volt ez az egész, és nagyon bátrak voltatok! Tudom, hogy sokaknak ez egy hatalmas lépés volt, és sikerült!!!
:biglove:

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 14 19:29 #10801

• Ági40
  • Ági40 profilkép
  • TÁVOL
Köszi Mara a szervezést, jó volt nagyon, a kezdeti nehézségem ellenére, amin sokat lendített, hogy be tudtalak azonosítani benneteket, amit már nagyon vártam. Mikor a férjed megláttam, nem értettem mit keres ott, próbáltam levegőnek nézni, szerintem neki nem is köszöntem, de aztán ez megváltozott, kezet is fogtam vele a végén, igaz csak az asztalon keresztül :).
Szerintem még órákig tudtunk volna beszélgetni, ahogy hallgattalak benneteket, mindig jutott eszembe rengeteg mondani való, de igyekeztem tartani a keretet. Néha legszívesebben felpattantam volna, és átöleltelek volna benneteket, és kérdések is felmerülnek bennem.
Egy kis adalék a végére, a haza úton a vonaton a kalauz valahogy úgy érezte, hogy szórakoztatni kell engem, és oda ült velem szembe. Próbáltam olvasni, meg közömbösnek tűnni, de nem lehettem túl meggyőző, mert nem hagyott békén. Lepergett előttem, hogy rám zárja a vagon ajtót, és megerőszakol. :fal: Ráadásul már sötét volt és ez akkor teljes reálisnak tűnt. Fél óra volt még az útból hátra, ami rettenetesen hosszúnak tűnt, de szerencsére csak unatkozott. Minden esetre mikor leszálltam, szinte hazáig szaladtam.
Azért jó kis nap volt, remélem meg tudjuk ismételni valamikor. Mindenkit ölelek addig is!
:biglove:

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 14 20:42 #10803

• Május
  • Május profilkép
  • TÁVOL
Most azt gondolom, hogy sokkal, de sokkal jobb volt, mint amire számítottam :)
Majdnem nem mentem el, hogy ne kelljen "elárulni" a családomat, de aztán elmentem. És nagyon jó volt beszélni róla!!!! Értitek ti ez?! Jó volt beszélni róla! Nekem az is jó volt, hogy anélkül, hogy elmondtam volna, konkrétan ki és mit csinált velem, mégis lehetett róla beszélni, az abúzusról meg a hatásairól meg az okairól... És nagyon hálás vagyok, hogy megismertelek titeket a fórumról, akik ott voltatok, nagyon köszönöm mindenkinek!!!! :szív: :szív: :szív:
Ági, azért milyen jó, hogy erőszak nélkül hazajutottál!!! :tendre:
Utolsó szerkesztés: 2016 nov. 14 20:43 Írta: Május.

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 15 10:37 #10805

• Kiscsillag
  • Kiscsillag profilkép
  • TÁVOL
  • Profi fórumozó
Örülök, hogy személyesen is megismerhettelek Benneteket! :kiss:
A vasárnapi beszélgetésen tapasztaltak és a fórumon most olvasott hozzászólások alapján úgy látom, hogy épült egy „HÍD” a pokol és a menny között. :unnep:
Ezt a lélekhidat az a sok-sok bátor ember építette, akik valahol valamilyen formában kérve vagy kéretlenül beszéltek róla, és azok, akik képesek voltak ezt meghallani, meghallgatni. Áldozatként szenvedettek és értük áldozatot hozó családtagok, barátok, különböző szakemberek és embertársaikat szerető, tisztelő, szelíd, jó érzésű emberek. :angel:
Utolsó szerkesztés: 2016 nov. 15 10:43 Írta: Kiscsillag.

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 15 17:05 #10806

• Ági40
  • Ági40 profilkép
  • TÁVOL
Majd szóljon valaki, ha megjelent a cikk.

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 16 12:40 #10807

• gyerekes
  • gyerekes profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc fórumozó
ÚrIsten, beszéltetek róla?!?!?!?!?! atyaég....
dejóóó!
GRATULÁLOK!
(kicsit hülyének érzem ezt a szót, h gratulálok, de mégis...)
:taps: :taps:

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 16 18:51 #10808

• Ági40
  • Ági40 profilkép
  • TÁVOL
Köszönjük!
Tényleg jó volt! Pedig kis híján meggondoltam magam. Nagyon fura volt, hogy szavak nélkül mind tudtunk miért vagyunk ott, nem volt könnyű, el is sírtam magam, mielőtt még elkezdődött volna, de aztán ment minden a maga útján. Alig várom, hogy tovább beszéljek a terápiámon a pszichológussal.
Most kissé beszéd kényszerem van. :silly:

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 17 18:54 #10811

• Angyalka
  • Angyalka profilkép
  • TÁVOL
  • Arany fokozatú fórumozó
Igen, én is köszönöm! Pedig előző két kommentem elszállt az éterben... És én azóta is PTSD-s vagyok...

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 20 22:35 #10816

• Anoni Mara
  • Anoni Mara profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Angyalka beküldte:
Igen, én is köszönöm! Pedig előző két kommentem elszállt az éterben... És én azóta is PTSD-s vagyok...
Angyalka, remélem, nem viselt meg nagyon...
Még nem kaptam hírt, hogy mikor lesz ebből cikk, de biztos fog szólni az újságíró.

Beszélgetés - újságcikk 2016 nov. 21 20:51 #10822

• Angyalka
  • Angyalka profilkép
  • TÁVOL
  • Arany fokozatú fórumozó
De igen, nagyon megviselt... Azóta is hányingerem van, és az orromban spermaszag... ráadásul 5 nappal később volt a támogató csoport olyan anyáknak(8-an voltunk), akiknek a gyermekükről kiderült, hogy apukájuk(!) abuzálta őket. Ott átcsapott bennem erőteljes dühbe, aznap gyilkolni tudtam volna.... De a hajnalig tartó filmezés kioltotta belőlem az érzéseket... csak a szagok vannak még velem...viszont tudok működni a munkahelyemen még :P
Üdv Nektek!
Oldalmegjelenítési idő: 0.375 másodperc
Go to top