Oszd meg, hogy segíthess!

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Téma: Jó lenne hallani felőlük

Jó lenne hallani felőlük 2017 aug. 24 10:36 #11553

• nyugodt
  • nyugodt profilkép
  • TÁVOL
  • Arany fokozatú fórumozó
Mara, őszintén kívánom, hogy jól sikerüljön a munkahelyváltás! Nagyon hiányoztak/hiányoznak a hozzászólásaid. :szív: :szív:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Jó lenne hallani felőlük 2017 aug. 24 14:15 #11554

• Anoni Mara
  • Anoni Mara profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
nyugodt beküldte:
Mara, őszintén kívánom, hogy jól sikerüljön a munkahelyváltás! Nagyon hiányoztak/hiányoznak a hozzászólásaid. :szív: :szív:
Szia Nyugodt, elkezdtem az új helyen, gyerekek persze még nincsenek, de a kollégák nagyon kedvesek velem. Ma egész nap beszélgettem, teljesen új terepre tévedtem! :röhög:

Jó lenne hallani felőlük 2017 aug. 26 00:14 #11555

• Alma
  • Alma profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc fórumozó
❤❤❤ Köszönöm! Tökéletesen érted a helyzetet. ...és az anyám tényleg a "honokba dugom a fejem" tipus.
Nagyon nehez igy hogy probalom az "apammal megszakitani a kapcsolatot. Megkertem anyuekat hogy az uj cimemet ne aruljak el neki, telefonszamot csereltem, ők meg ott élnek vele a tesommal egyutt. :/ Eleg fura helyzet. A nagyszuleim se tudnak semmirol, a rokonsag se akikkel nap mint nap beszelek es kerdezgetik hogy mikor jossz haza? Legszivesebben mondanam de hogy en mar nem megyek haza. Amig ott van az a szornyeteg addig biztos nem ..most hogy vegre van eselyem megszabadulni.

Jó lenne hallani felőlük 2017 szept. 12 21:14 #11573

• jelen
  • jelen profilkép
  • TÁVOL
  • Arany fokozatú fórumozó
Ma voltam terapian. Az elmult idoszakban nem tudott fogadni de most ugy orulok mert ismet tudok menni hozza 2 hetente. Ez olyan nagy biztonsagot ad a lelkemnek. Mar kb 3 eve jarok sokat fejlodtem ez ido alatt. Fel tudom ismerni amikor hulye gondolataim vannak h azok miert vannak. Bar neha azert nagyon nehez. Talan sose leszek tul ezen.
Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc
Go to top