Oszd meg, hogy segíthess!

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Téma: Jó lenne hallani felőlük

Jó lenne hallani felőlük 2017 aug. 24 10:36 #11553

• nyugodt
  • nyugodt profilkép
  • TÁVOL
  • Arany fokozatú fórumozó
Mara, őszintén kívánom, hogy jól sikerüljön a munkahelyváltás! Nagyon hiányoztak/hiányoznak a hozzászólásaid. :szív: :szív:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Jó lenne hallani felőlük 2017 aug. 24 14:15 #11554

• Anoni Mara
  • Anoni Mara profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
nyugodt beküldte:
Mara, őszintén kívánom, hogy jól sikerüljön a munkahelyváltás! Nagyon hiányoztak/hiányoznak a hozzászólásaid. :szív: :szív:
Szia Nyugodt, elkezdtem az új helyen, gyerekek persze még nincsenek, de a kollégák nagyon kedvesek velem. Ma egész nap beszélgettem, teljesen új terepre tévedtem! :röhög:

Jó lenne hallani felőlük 2017 aug. 26 00:14 #11555

• Alma
  • Alma profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc fórumozó
❤❤❤ Köszönöm! Tökéletesen érted a helyzetet. ...és az anyám tényleg a "honokba dugom a fejem" tipus.
Nagyon nehez igy hogy probalom az "apammal megszakitani a kapcsolatot. Megkertem anyuekat hogy az uj cimemet ne aruljak el neki, telefonszamot csereltem, ők meg ott élnek vele a tesommal egyutt. :/ Eleg fura helyzet. A nagyszuleim se tudnak semmirol, a rokonsag se akikkel nap mint nap beszelek es kerdezgetik hogy mikor jossz haza? Legszivesebben mondanam de hogy en mar nem megyek haza. Amig ott van az a szornyeteg addig biztos nem ..most hogy vegre van eselyem megszabadulni.

Jó lenne hallani felőlük 2017 szept. 12 21:14 #11573

• jelen
  • jelen profilkép
  • TÁVOL
Ma voltam terapian. Az elmult idoszakban nem tudott fogadni de most ugy orulok mert ismet tudok menni hozza 2 hetente. Ez olyan nagy biztonsagot ad a lelkemnek. Mar kb 3 eve jarok sokat fejlodtem ez ido alatt. Fel tudom ismerni amikor hulye gondolataim vannak h azok miert vannak. Bar neha azert nagyon nehez. Talan sose leszek tul ezen.

Jó lenne hallani felőlük 2017 okt. 17 09:00 #11602

• Hajnalkám
  • Hajnalkám profilkép
  • TÁVOL
  • Platina fokozatú fórumozó
Ó, most látom, Mara, hogy nyitottad ezt a topikot. És hogy engem is említettél. Köszönöm.

Nem tudom, hogy vagyok. Egyik oldalról sokkal jobban, mint amikor idejöttem, másik oldalról viszont sokkal érzékenyebb vagyok. Egy idő után muszáj volt hátralépnem, úgy érzem, nem tőletek, hanem az abúzus témájától. Elkezdtem írni egy regényt, amit részben a saját történetemen alapul, de azt se bírtam folytatni egy idő után. Egy lezárt blogban pihen. Ki tudja, folytatom-e valaha? Közben próbálok élni, de talán már a koromnál fogva is egyre fáradtabbnak érzem magam.

Jó lenne hallani felőlük 2017 okt. 18 08:34 #11606

• Anoni Mara
  • Anoni Mara profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Hajnalkám beküldte:
Ó, most látom, Mara, hogy nyitottad ezt a topikot. És hogy engem is említettél. Köszönöm.

Nem tudom, hogy vagyok. Egyik oldalról sokkal jobban, mint amikor idejöttem, másik oldalról viszont sokkal érzékenyebb vagyok. Egy idő után muszáj volt hátralépnem, úgy érzem, nem tőletek, hanem az abúzus témájától. Elkezdtem írni egy regényt, amit részben a saját történetemen alapul, de azt se bírtam folytatni egy idő után. Egy lezárt blogban pihen. Ki tudja, folytatom-e valaha? Közben próbálok élni, de talán már a koromnál fogva is egyre fáradtabbnak érzem magam.
Értelek, Hajnalkám. De lehet, hogy a hátralépés jó jel, nem? Én pont a napokban gondoltam arra, hogy megtörtént, amit nem gondoltam volna, hogy eljön egyszer: kiürült a sebem, megtisztult, nem érzem már a kényszert, hogy nyomogassam belőle a gennyt (ez a kép most egy kicsit undira sikerült, bocsánat), mert már nincs benne. Jó sok időre volt szükségem, közel 5 év terápia után még 5 évre. De most már nem érzem, hogy ott van ez a mindennapjaimban. Közben persze pontosan tudom, hogy mi történt velem, de már nincs fájdalom, csak a tudás. És ez nagyon jó.

Jó lenne hallani felőlük 2017 okt. 19 22:04 #11608

• Hajnalkám
  • Hajnalkám profilkép
  • TÁVOL
  • Platina fokozatú fórumozó
Igen, lehet, hogy jó jel a hátralépés. Szeretnék majd békés öregséget.

Jó lenne hallani felőlük 2017 okt. 23 15:16 #11616

• rini
  • rini profilkép
  • TÁVOL
Sziasztok! régen voltam ott de sokat gondolok rátok ez az év,nagyon nem az én évem,januárben történt egy boka balesetem,június végén volt egy perforált vakbelem(én éreztem hogy baj van,de kb az utolsó pillanatig hallgattam-senki nem vette észre milyen fájdalmaim vannak(valahol úgy gondoltam megérdemlem a szenvedést)közbe a balesetem kapcsán felmondtam a munkahelyemen(egy jelnek éreztem,hogy saját magagamat ne szivassam már tovább olyan helyen ahol már rosszul vagyok reggelente ha be kell mennem.Elkezdtem egy terápiát végre találtam egy nagyon rendes pszichológust,miután kb az egyetlen bizalmasomnak elmondtam hogy a perforált vakbél nem is volt olyan véletlen,most végre azt érzem,hogy kaphatok segítséget
Oldalmegjelenítési idő: 0.510 másodperc
Go to top