Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Találkozás az elkövetővel

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #8240 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: Találkozás az elkövetővel

Anoni Mara írta: Még olvasni is nehéz, amiket írtok... Talán itt ásunk a legmélyebbre, hiszen pont ez a kettősség teszi olyan borzalmassá, érhetetlenné és feldolgozhatatlanná a gyerekkori szexuális abúzust. De nehogy vádoljátok magatokat, se a szeretetért, se a gyűlöletért. Ez a hideg-meleg váltakozás őrjített meg minket gyerekként is, nem?


De igen, igazad van Mara. Az a durva hogy nem az emberekben, hanem önmagamban rendült meg a hitem. Ha rám jön az az időszak -
néha előfordul - hogy ellökök magamtól mindenkit, akkor nem tőlük tatok, magamat érzem rossznak, kevésnek bárkihez. Tudjátok, ez a mocskos vagyok érzés.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Amaoneth által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8282 Írta: B.Emma
B.Emma válaszolt a következő témában: Találkozás az elkövetővel
8 év után visszaköltözött a falunkba...azóta megint teljesen hülye vagyok....23 évesen egész nap itthon ülök (csak dolgozni járok) és ami ijesztő, hogy amióta visszajött én azóta minden nap alvásig alkoholizálok és napi 2 doboz cigi simán elmegy...Meddig lesz ilyen nehéz? Én nem gondoltam volna, hogy majdnem 10 év után ennyire visszazuhanok... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #8292 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Találkozás az elkövetővel

B.Emma írta: 8 év után visszaköltözött a falunkba...azóta megint teljesen hülye vagyok....23 évesen egész nap itthon ülök (csak dolgozni járok) és ami ijesztő, hogy amióta visszajött én azóta minden nap alvásig alkoholizálok és napi 2 doboz cigi simán elmegy...Meddig lesz ilyen nehéz? Én nem gondoltam volna, hogy majdnem 10 év után ennyire visszazuhanok... :(


Lehet, kellene valami segítség. Ivás helyett a sport sokkal jobb vagy mellé:) mert talán kevesebb fog fogyni..a cigiből is. Bár nem biztos, de ne árts még te is magadnak. Ilyen fiatalon még gyorsan regenerálódsz, de később megbosszulja magát. Ez is önbántalmazás, mégha az alkohol okozta mámor katarzist okoz is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8305 Írta: angyal
angyal válaszolt a következő témában: Találkozás az elkövetővel

Alicia09 írta: Angyal, az jó, ha felismered az elkövetőket, de biztos teher lehet, hogy mindenkire gyanakszol.. Én meg borzasztóan szeretnék már bízni valakiben, de ez lehet, hogy nem ide illik..[/quot

A bizalommal a legszűkebb körömben azt hiszem nincs gond.Férjnél vagyok és azt hiszem a bizalom egy építő kő.
Persze nem mindenkiről gondolom azt,hogy valamilyen abnormális hajlama van,de úgy érzékelem,belőlük valami más energia árad.
Éveken át dolgoztam,hogy a bevésett kódot kitágítsam,hogy a bizalmat be tudjam engedni,és vele együtt a személyt is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #8306 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Találkozás az elkövetővel
Angyal, hogy lehet a bizalmat beengedni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8309 Írta: angyal
angyal válaszolt a következő témában: Találkozás az elkövetővel
Valóban megfoghatatlan,amit írtam,de ez alatt azt értem,hogy az érzés, amikor megbízol valakiben átjár,és ezt engeded be. (lehet hogy ezt csak én értem?) :üt:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #8310 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Találkozás az elkövetővel
Tehát átjár az érzés, hogy benne bízhatok? Azért kérdezem, mert nekem ez most fontos.
De közben arra gondoltam, hogy én már annyira nem is félek a csalódástól vagy ki tudja...lehet, hogy attól félek a legjobban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8314 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Találkozás az elkövetővel

karácsony írta: Angyal, hogy lehet a bizalmat beengedni?


Ugyan nem tőlem kérdezted, de én pl. úgy, hogy megelőlegezem, és figyelem az embereket. Aztán ha átmegy a 3 próbán (tudod, mint a mesékben), akkor oké. Legtöbben elbuknak amúgy. De nem is kell az embernek olyan sok barát. :oops: Azt hiszem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.855 másodperc