Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Nincs

Több
9 éve 4 napja #7048 Írta: kisemmizett
Nincs téma létrehozva kisemmizett által
Sziasztok!

Engem kiskoromban szexuális trauma ért és felnőve nekem is törvénytelen gondolataim lettek.

Attól félek, még ez a hely is kivet engem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 napja #7050 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Nincs
Egy gondolat nem lehet törvénybe ütköző, csak az, ha tényég megteszed azt a rosszat, amire gondoltál.
Ne aggódj, nem hinném, hogy itt bárki is kineveti a másikat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 napja #7051 Írta: kisemmizett
kisemmizett válaszolt a következő témában: Nincs
Köszönöm. Nem kinevet, hanem kivet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 napja #7052 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Nincs

eperke írta: Egy gondolat nem lehet törvénybe ütköző, csak az, ha tényég megteszed azt a rosszat, amire gondoltál.
Ne aggódj, nem hinném, hogy itt bárki is kineveti a másikat.


Az attól függ. Azért volt már olyan, hogy innen "kivetettünk" embereket. Lehet gondolat is elég ahhoz. Amíg nem tudjuk, ne ítélkezzünk, se pro, se contra...

Eperke, én is összekvertelek Eperrel... De semmi gond. Csak megijedtem, hogy Eper kisbabájával történt valami.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 napja #7053 Írta: kisemmizett
kisemmizett válaszolt a következő témában: Nincs
Nem tudhatom, mi az a gondolat, amiért kivetnek embereket. Lehet, hogy az enyém olyan, lehet, hogy nem. Sokszor inkább érzés, mint gondolat.

De lehet, hogy nem is érdekes, az csak egy hosszú folyamatnak a végkövetkezménye, csak egyszerűen kínzó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 napja #7055 Írta: kisemmizett
kisemmizett válaszolt a következő témában: Nincs
Nem szeretnék senkit sem bántani, még gondolatban sem. Talán amit legtöbbször érzek, az valamiféle tetszés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 napja #7057 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Nincs
Kedves Kisemmizett,

'Nincs' topichoz ugyan nehéz hozzászólni, nem is tudom, hogy mi a téma lényege. De ha szenvedsz, vagy nem tudsz kivel beszélni erről, akkor vannak lelkisegély számok, amiket ingyenesen, név nélkül fel tudsz hívni. Mi így ennyiből, amit leírtál nem tudunk segíteni, illetve némileg bizarrnak is tűnik összességében amit írtál, vagy ahogy nyitottál.
Sajnálom, hogy bántottak gyerekkorodban.
Ezt a tetszés dolgot sem értjük úgy igazán szerintem. De, ha senkit sem akarsz bántani, akkor jó lenne valami szakival megbeszélni a feljövő érzéseidet, gondolataidat. Illetve azt, hogy attól félsz kivetnek, megvetnek érte stb. Először azt hittem, szórakozik valaki, bocsánat, kicsit még most is ezt érzem valamiért, valamiért meg mégsem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 napja #7059 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Nincs

kisemmizett írta: Köszönöm. Nem kinevet, hanem kivet.

Sorry, félreolvastam. :-)
A kivet már más kérdéskör, mint a kinevet.
Ettől függetlenül továbbra is azt gondolom, hogy amíg csak gondolsz valami – bármilyen szörnyű is az – az még nem ütközik törvénybe. Erkölcsileg talán elítélendő, de nem bűncselekmény.
Mit értesz „tetszés” alatt? Ezt így nem egészen értem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 napja #7060 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Nincs

Anoni Mara írta: Eperke, én is összekvertelek Eperrel... De semmi gond. Csak megijedtem, hogy Eper kisbabájával történt valami.


Eléggé félreérthetően alakult a helyzet, nem állt szándékomban riadalmat okozni. :)
Nagyon remélem, hogy a baba is, és Eper is jól vannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #7221 Írta: Delila
Delila válaszolt a következő témában: Nincs
En meg csak nezem nezem ,nem ertettem mi az hogy NINCS...
Vajon hany elkoveto olvasgatja a torteneteket? :angry:
Nem lehetne valahogyan hogy legalabb a forumok ne legyenek publikosak? :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #7236 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Nincs
Nincs értelme nem publikussá tenni, hiszen elég egy regisztráció ahhoz, hogy valaki fórumozóvá váljon. (A hozzászólások - egy ideig - moderálva vannak. Figyeltük ezt a fórumozót is, a kezdeti gyanúnk be is igazolódott)

Biztosan vannak perverz állatok is, akik ovassák az oldalt. De lehet, hogy nem is perverzióból, hanem félelemből, én azt remélem, minden nap rettegnek, hogy valaki kiírja ide a nevüket.
Sajnos ezt el kell fogadni, ez a dolgok velejárója. Elég szigorú moderáció van, az első időszak kicsit nehéz volt, mert nekünk is bele kellett tanulni, de szerintem nem rossz hatékonysággal dolgozunk. :angyal:
És talán nem is rossz néha egy ilyen figyelmeztető jel: megértitek, miért nem szabad semmilyen személyes adatot megadni, miért nem szervezünk találkozókat, miért nem adunk módot személyes levelezésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #7243 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Nincs

Május írta:

Anoni Mara írta: Biztosan vannak perverz állatok is, akik ovassák az oldalt. De lehet, hogy nem is perverzióból, hanem félelemből, én azt remélem, minden nap rettegnek, hogy valaki kiírja ide a nevüket.

Nekem eszembe se jutott, hogy az elkövetők is félhetnek és retteghetnek a lebukástól, nem csak én, és most nagyon jó, hogy ezt tudom!!!!!! Úristen, milyen jó!!!!!


Egy röpke pillanatig megfordult a fejemben, hogy kiírom az abuzálóm teljes nevét. Micsoda felszabadító érzés volt! :D De nem fogom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.670 másodperc