Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Centrál Színház felolvasó marathon

Több
8 éve 9 hónapja #7894 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

angyal írta: Sándor Erzsi:Ne beszélj róla cikkről
Ebben a nagy úri katolikus színjátékban,minden a hazugságra épül!Miért nem lep meg?Hát persze,hogy ezt is megpróbálják elsikálni,eltitkolni mi is folyik valójában.A nők megbélyegzése régóta folyik a világban.Lásd:boszorkányégetés.Ki a felbujtó?Az egyház......
Milyen rosszul veszi ki magát,ha a gyermek látja bilincsben a tanárt,vagy családtagot.Tipikus régi férfi energia.Mindent a szőnyeg alá!Oda se fér be örökké a mocsok!Emberi jelenség??!!!!Kérdem én milyen emberi jelenségnek számít,ha egy gyermeket szexuálisan bántalmaznak???Nem szabad elvágni az elkövetőtől
az abúzált gyermeket????Módot kell rá adni,hogy tovább szerethesse??Már bocsánat,de ez az ember is biztos afféle.Milyen beteg társadalomban élünk??!!Azonnal el kell vágni az elkövetőtől!!!!Azonnal!Úgy gondolom,a társadalom,csak úgy érti meg,figyel fel rá,ha közösségi mega megmozdulások vannak.
De ki vállalja fel nyilvánosan a fájdalmát?.Pedig ez lenne a helyes megoldás.Miféle ember gondolkodik így??Ha egy férfi normális,mindenki tudja,hogy értem....
hogy mondhat ilyet?Emberi jelenség!!CCCC!!Ez vicc!!Kérdem,ha normális,gondoljon bele,van gyermeke,fordított esetben mit tenne?Hogyan élné meg,ha a gyermekét molesztálták volna??FELHÁBORÍTÓ!!!HAZUG!!!A falnak megyek az ilyen emberek gondolatától! :fal: :angry:

Angyal, ez a szakértő nem azért mondott baromságokat, mert férfi, hanem azért, mert egy barom. Szerintem ezt fontos leszögezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #7896 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Sajnos Angyallal kell egyet értenem abban hogy nagyon gyanús a "szakértő" viselkedése: Nevelőapámra is jellemző volt ez a fajta ködösítés, az erőszak elbagatellizálása akárhányszor csak ilyen tartalmú cikkre bukkant. Sőt sorozatosan kijelentette, hogy biztos a gyerek csábította el a felnőttet, akarta az egészet. És nem számított hogy négy-öt éves volt az áldozat. Felháborító, undorító hogy egy védtelenre hárítják a felelősséget, és segítenék az elkövetőt az erőszak folytatásában.

Iszonyúan dühít hogy nem tudom mit tehetnék az áldozatokért, főleg ha ilyen "szakértők" befolyásolják a további sorsukat....
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Amaoneth által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7901 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Amaoneth írta: Sajnos Angyallal kell egyet értenem abban hogy nagyon gyanús a "szakértő" viselkedése: Nevelőapámra is jellemző volt ez a fajta ködösítés, az erőszak elbagatellizálása akárhányszor csak ilyen tartalmú cikkre bukkant. Sőt sorozatosan kijelentette, hogy biztos a gyerek csábította el a felnőttet, akarta az egészet. És nem számított hogy négy-öt éves volt az áldozat. Felháborító, undorító hogy egy védtelenre hárítják a felelősséget, és segítenék az elkövetőt az erőszak folytatásában.

Iszonyúan dühít hogy nem tudom mit tehetnék az áldozatokért, főleg ha ilyen "szakértők" befolyásolják a további sorsukat....

Persze, teljesen igazad van. Csak ne gondoljuk azt, hogy azért ilyen hülye, azért mond ilyen felháborító dolgokat, mert ő egy férfi. Van sok hülye férfi, meg van sok nemhülye férfi. Mint ahogy van sok hülye és nemhülye nő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7903 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Ebben teljesen egyetértünk: A neme alapján nem szabad bekategorizálni senkit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #7950 Írta: angyal
angyal válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Nem azért skatujáztam be az illetőt mert férfi.Hanem a régi energia amit a férfiak képviselnek, képviseltek,mert sokan fel tudják venni a lelki fejlődés fonalát.
Ez erős férfi energia,nem hisz el semmit,az van amit ő gondol,más lehetőség nem fér be.A nők vénuszi energiáik sokkal finomabbak,ettől vagyunk megértőek ,empatikusabbak,érzékenyebbek.Hangsúlyozom,nem minden férfi ilyen!.Bocs ha ez jött le belőle,nem akartam a férfiakat bántani,távol álljon tőlem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.784 másodperc