Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

A szürke 50 árnyalata

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #5836 Írta: Alicia09
A szürke 50 árnyalata téma létrehozva Alicia09 által
www.parkatt.hu/rolunk/legfrissebb-hirein...en-arnyalatarol.html

Én nem láttam, nem is fogom megnézni. Nekem elég az, amit itt ír róla a pszichiáter. Mit szóltok ahhoz, hogy egy ilyen filmnek Valentin napon kell megjelennie, és nagy reklámot kap, hogy de jó film jelenik meg a "piacon?"
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Alicia09 által. Indoklás: fogalmazási hiba

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5837 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A szürke 50 árnyalata

Alicia09 írta: www.parkatt.hu/rolunk/legfrissebb-hirein...en-arnyalatarol.html

Én nem láttam, nem is fogom megnézni. Nekem elég az, amit itt ír róla a pszichiáter. Mit szóltok ahhoz, hogy egy ilyen filmnek Valentin napon kell megjelennie, és nagy reklámot kap, hogy de jó film jelenik meg a "piacon?"


Állítólag filmnek se jó. :/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5838 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A szürke 50 árnyalata
Én se fogom megnézni,alapból nem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5839 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: A szürke 50 árnyalata


Ezt most a gyerekem mutatta meg, jó kritika egy fiataltól. Egy mondata nem tetszik: "Nem az a baj, hogy mi van benne leírva, hanem az, hogy hogyan." De végül úgy érzem, hogy az egészet egy nagy szarnak találja, úgy minden szempontból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.649 másodperc