Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Van vége?

Több
9 éve 2 hete #6499 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Van vége?
Meg sajnos mindig azt erzem lefele tartok. Vagy lent vagyok. Ezt nagyon megszenvedrm most a fajdalmat.iszonyat rossz. A ferfiak irant erzett gyuloletem mar engem is megijeszt. Mikor es mitol lesz jobb azt nem latom. De el kell jonnie az idonek hogy felfele haladjak csak nem talalom az utat.Ti hogy talaltatok ra? Hany eve kuzdotok tudatosam? Mikor lesz ennek vege?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6503 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Van vége?

jelen írta: Meg sajnos mindig azt erzem lefele tartok. Vagy lent vagyok. Ezt nagyon megszenvedrm most a fajdalmat.iszonyat rossz. A ferfiak irant erzett gyuloletem mar engem is megijeszt. Mikor es mitol lesz jobb azt nem latom. De el kell jonnie az idonek hogy felfele haladjak csak nem talalom az utat.Ti hogy talaltatok ra? Hany eve kuzdotok tudatosam? Mikor lesz ennek vege?


Jelen, én augusztusban nagyon rosszul voltam még. Most ugyan van kis visszaesés, de, ha minden igaz, van egy terapeutám.. Tehát tarts ki, és kapaszkodj mindenbe, ami épít. Nekem mindenféle művészeti tevékenység, emberi kapcsolatok, amik segítettek.. Drukkolok nagyon Neked! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6517 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Van vége?
Alicia van idopontod a teraphoz? Vagy mar voltal? En a heten nem tudtam elmenni es jovoheten sem fogok tudni elmenni. De amugy most olyannyira kilatastalannak latok mindent h az sem segitene rajtam. Miert kell nekem szenvednem? Miert ? Ezert kellett megszuletnem? Felek. Egyedul erzem magam. Nagyon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6519 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Van vége?

jelen írta: Alicia van idopontod a teraphoz? Vagy mar voltal? En a heten nem tudtam elmenni es jovoheten sem fogok tudni elmenni. De amugy most olyannyira kilatastalannak latok mindent h az sem segitene rajtam. Miert kell nekem szenvednem? Miert ? Ezert kellett megszuletnem? Felek. Egyedul erzem magam. Nagyon


Kedves Jelen! köszönöm kérdésed, igen, csütörtökön megyek a pszichológushoz. Nagyon várom.

Nem ezért születtél meg. Bárcsak ott tudnék Melletted lenni! Annyira értelek..Lélekben Veled vagyok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6520 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Van vége?
Koszonom Alicia! Nekem most ez olyan nagyon sokat jelent hogy vagy. Hogy van ez a forum. Amiket itt olvasok amiket nekem irsz az olyan nekem mint a "szentiras" tudom ti ertetek engem, nem nyafogasnak hiszitek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete - 9 éve 2 hete #6524 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Van vége?
Bizony, hogy nem nyafogás! Én is átéltem.. Mit küldjek? Együttérzést..? Valakivel kidolgoztam ilyet, hogy küldök egy .. mondjuk simogatást, és próbáljak ráhangolódni. Működik.. :)

Most jut eszembe, itt sokan érintés-fóbiások, úgyhogy ne vedd Magadra a példát! De az együttérzést szívből küldöm, szeretettel!
Utolsó szerkesztés: 9 éve 2 hete Alicia09 által. Indoklás: kiegészítés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6553 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Van vége?
Alicia nincs érintés fóbiám :) Sőt nagyon is hiányzik, hogy valakihez odabújjak. Én pl úgy aludtam el a szerelmemmel, hogy öleltük egymást, simogatta a hajam. Ez az érzés hiányzik, de a megaláztatás, a hazugságok , az átverés, na az a része abszolút nem. Amíg nem leszek jól próbálok nem közel engedni senkit magamhoz, bár az egyedülléttől is félek, de az is igaz, hogy ez a szerelem olyan volt részemről, hogy elképzelni sem tudom, hogy valakit valaha is közel engedjek magamhoz, sőt , egyáltalán magamhoz. Na ezt most jól összevissza írtam, de tuti érted :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete - 9 éve 2 hete #6554 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Van vége?
Igen, értelek, Jelen.. :) Én is bújós vagyok. A barátom(párkapcsolat) szerencsére jól kezeli. Csak sajnos kevés nekem, amennyit velem tud tölteni. (idő) A gyerekeim kiröpültek részben, de aki már itt van az felnőtt, és ő nem ölelgetős. De nyilván más, ha az embert a szerelme, vagy a gyereke, vagy barátja ölelgeti..
Utolsó szerkesztés: 9 éve 2 hete Alicia09 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6590 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Van vége?
En nem tudnek tavkapcsolatban sem lenni. Nekem kell vki aki szeret oszinten es bujhatok hozza es olel es megov mindentol aki oszinte. Ez olyan nagy keres? Jaj ezen a csalodason mikor leszek tul? Persze siettetni nem lehet az idot na de turelmetlen vagyok.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.758 másodperc