Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Szeretet

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hónapja #5528 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Szeretet
Lisa Bourbeau írta. Vki felkalózkodta a netre pdfben, legalábbis lefotózta az összes oldalt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5530 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Szeretet

karácsony írta: Lisa Bourbeau írta. Vki felkalózkodta a netre pdfben, legalábbis lefotózta az összes oldalt.


Köszi! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5536 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Szeretet

karácsony írta: Lisa Bourbeau írta. Vki felkalózkodta a netre pdfben, legalábbis lefotózta az összes oldalt.


Vagyis L. Bourbeau írta az általad ajánlott könyvet, de azt nyilván nem ő írta, hogy valaki felvitte a netre az összes oldalt.
Mert ez így egyben kissé megzavart engem egy pillanatra.
Te ezt láttad pdf-ben Karácsony? Melyik összeset, a fórumot is?
(Mellesleg így is úgyis bárki olvashatja ezt az oldalt. Minek kellett kimásolni akárkinek és mi célból? Nem tudom, de nem is nagyon érdekes szerintem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hónapja #5537 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Szeretet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5538 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Szeretet

karácsony írta: www.scribd.com/doc/181777490/Lise-Bourbeau-Az-ot-serules#scribd

vagy scannelte.

Na látod, hogy szenilis az Alaine néni, én tényleg azt hittem, hogy a második mondatod a "mi" oldalunkra vonatkozik, mert most ez a téma fortyog és rászűkült az agyam. :üt:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.539 másodperc