Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Természetes gyermeki kìvàncsisàg

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hónapja #5518 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg
B) nekem már az is elég lenne, ha ezt bebizonyítanák egyre többen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5520 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg
:side: Príma! Történetem helyett, "bebizonyításokat" írok Végrendelet címmel. Na persze az csak jobblétre szenderülésem után bontható fel....... :evil: vagy :angyal: leszek :????
Addig irány a Színház, ahol a lelkes fiatalság elégséges bizonyítékkal fog szolgálni...... :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hónapja #5521 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg
na szép... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #5531 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg
Delila, én is állandóan igyekeztem mindenkivel megszerettetni magam, és ezek mikéntjétől utólag ettől én is zavarban vagyok.

10-11 éves koromban, amikor kiderült, hogy pánikolok, félek, az osztályfőnököm rám szállt, hagyta, hogy lehisztisezzenek az osztálytársaim, és azt mondta, (mert hittanra járattak), hogy aki vallásos, az nem félhet.. Tudta, hogy mindenfajta közös programtól menekülök, ezért rám akarta kényszeríteni, hogy mindenben részt vegyek, abban is, ami nem kötelező. Neki ez volt a gyógymód. Engem meg kivett akkor anyu az iskolából. (Javára írandó, szegény a maga módján azért néha igyekezett, akárhogy szidom..)

Aztán gimnazista koromban a következő eredményeim voltak attól függően, hogy jól vagy rosszul voltam. 1. osztály évvégi biz: 2-3-as között, 2. oszt: 2-3 kösött, 3. oszt: 4-5-ös között, 4. oszt 4-es.
A harmadikat meg kellett ismételnem, mert ideg-összeroppanást kaptam közben. Talán ez is segített, hogy utána jobban tanuljak.

Tehát: Hajrá pedagógusok, vannak jelek! Aki empatikus, nem megbélyegez, és kiközösít, hanem segít!
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Alicia09 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5532 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg

Alaine írta: :side: Príma! Történetem helyett, "bebizonyításokat" írok Végrendelet címmel. Na persze az csak jobblétre szenderülésem után bontható fel....... :evil: vagy :angyal: leszek :????
Addig irány a Színház, ahol a lelkes fiatalság elégséges bizonyítékkal fog szolgálni...... :cheer:


Alaine! Mindenki másképp csinálja.. :) Írd csak, ahogy jön, várjuk.. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5535 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg

Alicia09 írta:

Alaine írta: :side: Príma! Történetem helyett, "bebizonyításokat" írok Végrendelet címmel. Na persze az csak jobblétre szenderülésem után bontható fel....... :evil: vagy :angyal: leszek :????
Addig irány a Színház, ahol a lelkes fiatalság elégséges bizonyítékkal fog szolgálni...... :cheer:


Alaine! Mindenki másképp csinálja.. :) Írd csak, ahogy jön, várjuk.. :virág:

Alicia kedves vagy, de megpróbáltam humorba önteni a döntésemet, hogy nem kívánok történetet írni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5539 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg
Értem már.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5544 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg
Öregecske, hova tűntél, hogy vagy? :-) Hiányolunk - legalábbis én. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5548 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg

Alaine írta: Alicia kedves vagy, de megpróbáltam humorba önteni a döntésemet, hogy nem kívánok történetet írni.

De lenne mit? (Persze ne válaszolj, ha nem akarsz.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5550 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg

Anoni Mara írta:

Alaine írta: Alicia kedves vagy, de megpróbáltam humorba önteni a döntésemet, hogy nem kívánok történetet írni.

De lenne mit? (Persze ne válaszolj, ha nem akarsz.)

Kedves Mara!
Már miért ne válaszolnék? A kérdés nyilván nem arra vonatkozik, hogy van e élettörténetem, mint ahogy mindenkinek van vegyes, örömökkel és tragédiákkal teli, hanem, hogy van e "ideillő" tragédia benne. Nagyon van.
Amikor október tájékán regisztráltam ide, az első hozzászólásomnál kedvesen üdvözöltél, valamint "lelepleztél". :)
"Netán szakemberrel van dolgunk?" - rövid válaszomban ezt megerősítettem, valamint jeleztem, hogy "mentségemre szolgáljon", de érintett vagyok, mégpedig "vérszerinti nemző egyed" által. (akkor nem ezt a "mókás" kifejezést használtam.)
Aztán még a testvér témánál válaszoltam neked személyes élménnyel.
Ettől még persze minden hozzászólásom nagyon személyes, annyira amennyire egy pszichomókus, agyturkász, agymosó öreg terap-tól telik. B) A valóságos és létező az az öregség - a rálátás a személyes életre és az attól elválaszthatatlan szakmai életútra. Így nyilvánulok meg......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5553 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg

Alaine írta:

Anoni Mara írta:

Alaine írta: Alicia kedves vagy, de megpróbáltam humorba önteni a döntésemet, hogy nem kívánok történetet írni.

De lenne mit? (Persze ne válaszolj, ha nem akarsz.)

Kedves Mara!
Már miért ne válaszolnék? A kérdés nyilván nem arra vonatkozik, hogy van e élettörténetem, mint ahogy mindenkinek van vegyes, örömökkel és tragédiákkal teli, hanem, hogy van e "ideillő" tragédia benne. Nagyon van.
Amikor október tájékán regisztráltam ide, az első hozzászólásomnál kedvesen üdvözöltél, valamint "lelepleztél". :)
"Netán szakemberrel van dolgunk?" - rövid válaszomban ezt megerősítettem, valamint jeleztem, hogy "mentségemre szolgáljon", de érintett vagyok, mégpedig "vérszerinti nemző egyed" által. (akkor nem ezt a "mókás" kifejezést használtam.)
Aztán még a testvér témánál válaszoltam neked személyes élménnyel.
Ettől még persze minden hozzászólásom nagyon személyes, annyira amennyire egy pszichomókus, agyturkász, agymosó öreg terap-tól telik. B) A valóságos és létező az az öregség - a rálátás a személyes életre és az attól elválaszthatatlan szakmai életútra. Így nyilvánulok meg......


Alaine, arra emlékeztem, hogy mint szakember "felismertelek". Sajnálom, hogy más okok miatt is itt a helyed... Viszont nagyon örülök, hogy velünk vagy. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hónapja #5630 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5633 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg

karácsony írta: mit kell tenni, ha:

index.hu/belfold/2013/12/04/a_rendorseg_betorheti_az_ajtot/

Mindig ez a honnan is tudhatná, mit kell tenni, milyen szabályok vonatkoznak rá... – pl. arra gondolok, hogy kinek szóljon mondjuk az iskolaigazgató/tanár.
Ha nem tudja, mert még sosem kellett megoldania hasonló helyzetet, akkor keressen valakit, aki megmondja neki, mi a teendő! Vegye fel a telefont, és kérdezzen! Jahogy, könnyebb és egyszerűbb sz**ni bele, mint utánajárni?
(Tudom, nagyon meg kell gondolni, ki vádol kit, mivel és pontosan milyen szavakat használ, de akkor is. Hagyni csak azért, mert nem tudom pontosan, mit kellene tenni?)

Fura ez a magyar bürokrácia. A szegény leterhelt ügyintézők más esetekben fürgék tudnak lenni, mint a villám. Ha ma elkapnak gyorshajtásért, max. egy hét múlva nálam is a szerelmes levél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hónapja #5636 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg
Kapitalista, haszonleső, kapcsolati tőkerendszer.
Azért mégis jövedelmezőbb ez Eperke, mint kidolgozni egy rendszert, netán megmenteni a gyerekeket. csak az számít, hogy kibőle lehet juhasz vagy asztalos?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5641 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Természetes gyermeki kìvàncsisàg
Gerinctelen, undorító,tudatos pszichomachináció zajlik országunkban. Különösen azokon a területeken,ahol a gyermekek,a betegek és a bármilyen okból kiszolgáltatottak vannak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.054 másodperc