Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Üzenet a külvilágnak

Több
8 éve 11 hónapja #7117 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Üzenet a külvilágnak
Süni nem akarta, hogy a története fent legyen a honlapon. Azt viszont szerette volna, ha a Centrálban felolvassák, ezért elküldte. Mi továbbítottuk a Centrálnak, mint felolvasható szöveg. Ők a kampány alatt megosztották FB-on pont ezt a szöveget. Erre Süni berágott ránk, írt egy nem túl szép hangvételű levelet, majd törölte a hozzászólásait. Sajnálom, hogy így alakult, teljesen ártatlanok voltunk a dologban, amúgy - és ezt meg is írtam neki - nem látom, hogy egy pár mondatban összefoglalt történet miként befolyásolna egy könyvkiadást. Én is szerettem Sünit, a történetét a Centrálban meg is könnyeztem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #7126 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Üzenet a külvilágnak
Hát sajnálom. Van olyan, h megszabják, h egy mű megjelenés előtt semmilyen formában nem jelenhet meg írásban. Amikor pályázni szoktam verssel akkor szoktam látni ilyen feltételt. Nem tudom, h egy összefoglaló is baj-e. Remélem azért sikerrel jár. Nem hiszem, h baj lesz ebből.

Igen, Süni nagy tapsot kapott a történeted! És tök jó volt a befejezés. (Én is mindig azt mondom a pszichológusnál, h úgy érzem nincs gyökér bennem, amibe meg tudnék kapaszkodni.)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 11 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #7138 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Üzenet a külvilágnak

karácsony írta: Hát sajnálom. Van olyan, h megszabják, h egy mű megjelenés előtt semmilyen formában nem jelenhet meg írásban. Amikor pályázni szoktam verssel akkor szoktam látni ilyen feltételt. Nem tudom, h egy összefoglaló is baj-e. Remélem azért sikerrel jár. Nem hiszem, h baj lesz ebből.

Igen, Süni nagy tapsot kapott a történeted! És tök jó volt a befejezés. (Én is mindig azt mondom a pszichológusnál, h úgy érzem nincs gyökér bennem, amibe meg tudnék kapaszkodni.)


De hát ez nem a "mű". Ez egy pár mondatos összefoglalása annak, ami történt. Egész biztos, hogy ez nem akadálya semminek. Ráadásul csak a FB-on volt fent, nem jelent meg nyomatásban stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 11 hónapja #7141 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Üzenet a külvilágnak
Sajnálom Mara. Biztos vagyok benne, h nem akartatok rosszat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.701 másodperc