Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

abúzus

Több
9 éve 5 hónapja #4012 Írta: p.parancsnok
abúzus téma létrehozva p.parancsnok által
Nők lapja cikkének alapján találtam meg a társaságot..Gyermekünket érte a szomszéd által abúzus,amit a mai napig nem tud feldolgozni és nem tud haza jönni.Nagyon szeret bennünket,mi igyekeztünk,hogy boldog gyermekkora legyen,de ezt a szomszéd romba döntötte.Megverte.megfélemlitette."Kik.k nem mond el senkinek úgy se hisznek neked!" Most jutott odáig,hogy nekünk is elmondja.Gyerekek beszéltek róla egymás között,de nem mertek szólni./Pedig a barátnőket is zaklatta,de azok,hogy kerüljék a zaklatást,inkább nem jöttek hozzánk! Mikor számon kértem ezt a lélekgyilkost,vállat vont és közölte,hogy ő csak játszott! Engem is veréssel fenyeget,ha elmondom! Ez engem nem tud zavarni,elindítottam a biróssági ügyet és a rendőrségen is feljelentem.Ma hallottam,hogy Áder János is küzd az abúzus ellen és talán nem évül el a büntetés.Ma Nők lapja is újra foglalkozott az ügyel. Fejleményekről beszámolok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4018 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: abúzus
Sajnálatos, hogy ez történt veletek. Legyetek a gyereketek mellett , higgyetek neki, szeressétek. Vigyétek végig a bírósági ügyet, kérjetek szakembertől segítséget a gyereketek érdekében. Sok erőt és kitartást kívánok az egész családnak. Mélyen együtt érzek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.499 másodperc