Lezárás

Több
6 éve 8 hónapja #11489 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
De örülök, hogy írtál! Ne add fel! Tudom, hogy néha szörnyen reménytelennek, és kilátástalannak tűnik minden. Valóban, időnként rettenetesen szar minden, ha akarjuk ha nem. De ezt is meg kell tanulni megélni, és nem belehalni. Ezt meg kell tennünk önmagunkért. Elhiszem, hogy elvesztetted a bizalmad. Meglátod milyen lesz az új ember. Vagy ha nem akarsz járni, keress valamit amihez bizalmad van. Tudom nem könnyű, nagyon nehéz, sőt, lehet most lehetetlen. Azért magadért tedd még. Bírd ki, bírd ki, képes vagy rá, és egyszer minden rossz elmúlik!
Írj nyugodtan, ha negatív valami, hát akkor azt.
Nem vagy egyedül, szurkolok neked!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #11490 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Lezárás
Most egyébként lottózom. Minden héten veszek skandináv, eurojackpot, 5,6lottót mert szerdától vasárnapig van sorsolás. Így nem ölöm meg magam, mert mi van ha pont akkor kihúzzák az én számaimat. Tudom kicsit viccesen hangzik bár valójában egyáltalán nem az. Majdnem olyan mint pszichológushoz járni.
Sajnos eddig nem nyertem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #11491 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Szerintem ez tök jó, ki fogom próbálni. Hátha rajtam is segít!
Amúgy meg hogyne nyertél volna, nyertél időt magadnak! Haszáld ki, mert csak egy életünk van. :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #11492 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Lezárás
.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.712 másodperc