Lezárás

Több
6 éve 11 hónapja #11341 Írta: Ági40
Lezárás téma létrehozva Ági40 által
Mivel lassan időszerű lesz nálam a lezárás, és ettől nem vagyok feldobbva, vannak álmatlan éjszakáim, kíváncsi lennék, van e erről véleményetek, tapasztalatok, esetleg tanács?
Most ez húz lefelé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11344 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Lezárás
Ági, miből gondolod, hogy időszerű lenne a lezárás? A legnagyobb falatba nemrég kezdtél bele... Egész biztos nincs még itt a lezárás ideje.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11345 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Sajnos augusztus végéig tud vállalni a pszichológus, utána végleg Pestre költözik. Bizonytalan, hogy aztán hogyan lesz tovább.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11350 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Lezárás

Ági40 írta: Sajnos augusztus végéig tud vállalni a pszichológus, utána végleg Pestre költözik. Bizonytalan, hogy aztán hogyan lesz tovább.

Skype?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11351 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Nem tudom. Beszélünk majd róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #11360 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Úgy tűnik lesz skype lehetőség, és időnként még haza is fog látogatni, szóval vannak perspektívák, ami megnyugtat. Nem úgy mint az előző pszichológusomnál. Talán így könnyebb lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #11361 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Lezárás
Na ez jó hír Ági. Az online világ előnyei.
Bár a kiberbiztonsági vélekedések szerint a skype is lehallgatható engem zavarna. Meg a másik, ami miatt nem lesz jó a jövőben online térben rendelni az az eszközfüggőség kialakulása. Ha valaki így rendel, nem árt gondoskodnia az online identitásproblémák prevenciójáról. Sokan leszarják ezt a dolgot, és azt sem tudják, miről beszélek most.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #11363 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Értem, amit írsz. Engem inkább az aggaszt, hogy itthonról nem tudok majd mindig rendszeres időpontban jelentkezni, mivel kis lakásban élünk négyen, külön szervezést fog igényelni, hogy mikor lesz alkalmas időpont. De gondolom majd megoldjuk valahogy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #11367 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Lezárás
Na ez meg a másik. A megfelelő intim távolság és környezet megteremtésének hiánya.
Sajnálom Ági, hogy mindig ugyanaz a szitu ismétlődik. De legalább a technika segít, hogy folytatni tudjátok. Bár megvannak a komoly hátrányai az jó, hogy néha fogtok személyesen is találkozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #11369 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Hát igen, nem lesz aki anyám helyett megöleljen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #11417 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Már cask 4 :( :( :(
:?: :siros:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #11426 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Lezárás

Ági40 írta: Már cask 4 :( :( :(
:?: :siros:


Ági, nehéz lesz. Engedd, hogy fájjon, engedd, hogy érezz. És ne felejtsd el, hogy nem meghal, nem tűnik el teljesen az életedből. :tendre:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #11431 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Próbálom vigasztalni magam, a jó dolgokra figyelni.
Már csak három.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #11487 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Lezárás
Szombaton itt a vég. Már kedd este óta rám tőr, a sírás. Semmi nem vigasztal, úgy érzem nélküle nincs értelme semminek. Ez rémes!!
Örülnék ha megosztanátok velem, hogy ha volt lezárásotok, hogy éltétek túl?
Karácsony, veled mi van? Csak annyit írj, hogy meg vagy!
Rossz ez most.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #11488 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Lezárás
Sajnálom Ági nagyon. Nem pont en leszek az, aki bármi pozitívat tudna mondani most neked.
Nem mondanám h megvagyok. Elmegyek valakihez a kovetkező heten, hogy megkérdezzem hogy minek kellene még tovább élnem. Most nem erzem azt h barkiben tudnek bizni, h barki tudna segiteni es h komolyan venné és átérezve a problémámat segiteni tudna. Ehhez a jatekhoz semmi potencialt nem erzek magamban.Ezert nem tudok ujra terapiába kezdeni. Viszont ott vagyok ahol voltam. Amugy siman tarthatnek terapiat en is. A kutya nem venne eszre h nem vagyok pszichologus. Ebbol kiindulva meg total remenytelennek latok mar mindent. Nem szeretnem ezt a mero negativitast raengedni erre az oldalra, mert tudom h masokban ott a remeny es mashogy latjak. En most soteten latom az eletem es mindenkit utalok kiveve akiket nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.901 másodperc