Félelem az idegen férfiaktól/nőktől

Több
7 éve 7 hónapja #10492 Írta: Liza
A szűnni nem akaró félelmeim közé tartozik, az, hogy mindig van egy olyan férfi a közelemben, akitől félek. Félek anyukám unokatestvérétől, pedig soha nem bántott és talán nem is tenné, de képtelen vagyok vele kettesben maradni....de még rosszabb, hogy a lakóhelyemhez közel van nem is egy férfi, akitől megborzongok ha meglátom! :beteg: Egyszerűen hányingerem lesz tőlük...és mindig akkor találkozom velük a buszon, amikor éppen nem számítanék rá :suprised: ...és figyelnek, úgy érzem, pedig ez sem igaz...és ezáltal persze be is vonzom őket. Gusztustalan, erkölcstelen, visszataszító emberek, meglátom őket és émelygek. Persze vagy leszállok ilyenkor a buszról, vagy megpróbálok olyan csúnyán nézni rájuk, hogy ők szálljanak le. De akkor is szörnyű, hogy ezekkel a démonokkal, néha naponta meg kell küzdenem. Ti hogy vagytok ezzel? Van a közeletekben idegen férfi/nő, akitől féltek és legszívesebben elátkoznátok? Ha igen, nektek mi a megküzdési stratégiátok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10562 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Félelem az idegen férfiaktól/nőktől
Ez is tünet. Én is mindig félek főleg az ápolatlan férfiaktól, ha csak rám néznek azt hiszem meg akar erőszakolni és különben is minek néz rám. A múltkor bickliztem, és elterveztem merre megyek de arra ment egy nem túl megnyerő külsejű férfi és inkább vissza fordultam nehogy megerőszakoljon.
A pszichológus azt javasolta ilyenkor gondoljam végig mennyire reális annak az esélye, hogy az lesz amit feltételezek. Még most ott tartok, hogy időnként bejön a stratégia máskor meg nem.
De a tied nagyon tetszik, hogy csúnyán nézel vissza, ki fogom próbálni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #10570 Írta: Liza
Liza válaszolt a következő témában: Félelem az idegen férfiaktól/nőktől

Ági40 írta: Ez is tünet. Én is mindig félek főleg az ápolatlan férfiaktól, ha csak rám néznek azt hiszem meg akar erőszakolni és különben is minek néz rám. A múltkor bickliztem, és elterveztem merre megyek de arra ment egy nem túl megnyerő külsejű férfi és inkább vissza fordultam nehogy megerőszakoljon.
A pszichológus azt javasolta ilyenkor gondoljam végig mennyire reális annak az esélye, hogy az lesz amit feltételezek. Még most ott tartok, hogy időnként bejön a stratégia máskor meg nem.
De a tied nagyon tetszik, hogy csúnyán nézel vissza, ki fogom próbálni :)


Tényleg beválik!...tegnap megint a hülye szatyros férfival utaztam :sick: ...majdnem odaült mellém, láttam, hogy araszol beljebb a buszon (nem volt nagyon messze tőlem) néha felnéztem a könyvemből és nagyon csúnyán néztem rá...úgy hogy a pokol tüzében égjen, és hagyjon már végre békén! :dühös:
..és akkor :angel: végre odébb ment.. (sajnos nem mindig megy ilyen jól, ha hulla fáradt vagyok, akkor hatástalan...) Próbáld ki ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.447 másodperc