Csoportterápia ?

Több
6 éve 11 hónapja #11236 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Csoportterápia ?
Én is nagyon benne lennék ha lenne ilyen a közelemben. Az egyéni terápia lezárását is segítené Szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11241 Írta: RégenVoltVagyNem
RégenVoltVagyNem válaszolt a következő témában: Csoportterápia ?
Sziasztok, régóta járok terápiára és már többször felmerült, hogy szeretnék csoportterápián is részt venni,
de ma itthon nincsen ilyen hely, ha jól tudom. Örülnék, ha elindulhatna. Kérdés, hogy hogy lehet ezt megszervezni?
Ha jól tudom, mi nem kerülhetünk személyes kapcsolatba egymással. Nem tudom, a moderátoroknak volna-e erre ötletük?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11257 Írta: Mokka
Mokka válaszolt a következő témában: Csoportterápia ?
Sziasztok Kedves Fórumozók!

Nagyon régen írtam, de mindeközben sem felejtettelek el Benneteket, csak hallgatásban olvastam. :)
Nagyon sok munka van mögöttem... De mára elmondhatom, hogy tudok beszélni az engem ért abúzusokról. Ezt egy nagyon jó pszichiáternek köszönhetem, aki összerakott. Eljutottam odáig, hogy vezetek róla egy blogot (ami szintén nagyon sokat segített a gyógyulásban) és képes vagyok egy légtérben tartózkodni az öregapámmal. Habár a gyűlöletem soha nem szűnik meg az irányába...
az ok amiért ide írok, mert a Dokim ugyanezt javasolta, hogy önsegítő csoportot kellene csinálni, ami tényleg nincsen. Szerintem ez egy nagyon jó ötlet!!! Én benne vagyok minden kezdeményezésben!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 10 hónapja #11915 Írta: Videkilany
Videkilany válaszolt a következő témában: Csoportterápia ?
Nagyon nagyon örülnék, ha lenne támogató csoport a feldolgozásra! Járok pszichológushoz, illetve terapetuával is kapcsolatban vagyok gyógyszerszedés miatt.
A pszichológus nagyon sokat segít, párom is. Van 3 barátnő, akik tudnak erről, de azt hiszem, hogy olyanok között lenni, akik maguk is traumatizáltak abuzus miatt, más, mert jobban értjük egymást.
Gőzerővel kerestem heteken át lehetőségeket erre, egyelőre nincs még támogató csoport, ami most indulna. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 éve 10 hónapja #11919 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Csoportterápia ?

Nagyon nagyon örülnék, ha lenne támogató csoport a feldolgozásra! Járok pszichológushoz, illetve terapetuával is kapcsolatban vagyok gyógyszerszedés miatt.
A pszichológus nagyon sokat segít, párom is. Van 3 barátnő, akik tudnak erről, de azt hiszem, hogy olyanok között lenni, akik maguk is traumatizáltak abuzus miatt, más, mert jobban értjük egymást.
Gőzerővel kerestem heteken át lehetőségeket erre, egyelőre nincs még támogató csoport, ami most indulna. 
Nem tudok ilyen jellegű támogató csoportról. Mi nem szervezünk ilyet, tudod, az anonimitás... De végülis ez itt egy csoport. Most épp nem olyan intenzív itt az élet, de ez csak rajtunk, rajtatok múlik. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.693 másodperc