külsősöknek

Több
8 éve 6 hónapja #8648 Írta: négy óra két perc
külsősöknek téma létrehozva négy óra két perc által
Annyi kérdésem lenne, hogy hogyan lehet segíteni, könnyíteni azon akivel abúzus történt? Tudom személy függő és mivel nem vagyok szakértő nem feltétlen én oldom meg, de segíteni lehet azért. Akivel megismerkedtem depressziós, voltak jelei és mondatai ami erre utalt, hogy történt valami régen. Az érintéstől, az emberektől fél, de érzi a társadalmi elvárásokat és szégyelli, hogy elveszettnek tűnik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8650 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: külsősöknek
Szia, szerintem máris nagyon szerencsés az ismerősöd, mert te észrevetted rajta ezeket a tüneteket, nem is tudod, milyen ritka az ilyen figyelmes, empatikus ember. A legnagyobb segítség egyelőre, ha meghallgatod - már ha egyáltalán megnyílik neked. Ha nem, az már keményebb dió. Esetleg valahogy kalauzold el erre az oldalra, hozd te szóba, hogy találtál egy ilyet... Amúgy én maximálisan terápia-hívő vagyok, igazi segítséget egy jó terapeutától kaphat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #8653 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: külsősöknek
Szia.
Már más is jött ilyen kérdéssel. Vmi esernyő lehetett a neve.
A megértés a legfontosabb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.555 másodperc