Mit kezdtek a felgyülemlett dühvel ?

Több
9 éve 1 hete #6684 Írta: Nenta
Ez a kérdés már régóta a fejemben motoszkál, vajon mi az a módszer amivel azt a mérhetetlen dühöt ki tudnám adni magamból. ..Nem tudom ki érez hasonlóan, de néha nagyon erősen rám tör és mindenkivel kiabálok vagy csak egyáltalán nem szólok senkihez. Próbáltam már a futást,de csak egy ideig ment. A boxon vagy valami önvédelmi sporton gondolkozom, hátha általa egy kis biztonság érzetet tudok adni magamnak. Szóval, nektek milyen ötleteitek vannak, vagy kinél hogy jelentkezik ez a dolog ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6699 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Mit kezdtek a felgyülemlett dühvel ?
Jo kerdes. En futni szoktam legszivesebben mindennap mennek de meg nem tudok. De heti haromszor igen. Sokszor azt erzem felrobbanok es igen tobbnyire nem is szolok semmit megszolalni sincs kedvem. De a melo helyen sem. Sehol se. Legszivesebben egy lakatlan szigetre vonulnek ehy idore mig rendbe jovok. Mert bizok benne egyszer lesz ilyem
a helyzetet nekem neheziti a gyerek- akit mindentol jobban szeretek- es nyilvan mondjuk vele jo kedvunek kell lennem ami szinten nehez a lelki allapotomat tekintve. Istenem add h minel elobb jol legyek!!!!kivancsian varom kinek mi a modszere...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6708 Írta: Nenta
Nenta válaszolt a következő témában: Mit kezdtek a felgyülemlett dühvel ?
A zene is jó, néha rá...elvonulva hallgatni. Pl. itt vannak olyan dalok... en.wikipedia.org/wiki/List_of_songs_about_child_abuse

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6715 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Mit kezdtek a felgyülemlett dühvel ?
Igen a zene hallgatása, pl biciklizés közben, az nálam is bejön, vagy írok néha verseket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #6718 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Mit kezdtek a felgyülemlett dühvel ?

Nenta írta: Ez a kérdés már régóta a fejemben motoszkál, vajon mi az a módszer amivel azt a mérhetetlen dühöt ki tudnám adni magamból. ..Nem tudom ki érez hasonlóan, de néha nagyon erősen rám tör és mindenkivel kiabálok vagy csak egyáltalán nem szólok senkihez. Próbáltam már a futást,de csak egy ideig ment. A boxon vagy valami önvédelmi sporton gondolkozom, hátha általa egy kis biztonság érzetet tudok adni magamnak. Szóval, nektek milyen ötleteitek vannak, vagy kinél hogy jelentkezik ez a dolog ?


Az önvédelem, box, karate, kungfu stb. jó erre. Ki lehet adni az újratermelődő dühöd, a feszkót. De csak tünetet kezel, mint a gyógyszer, de kiváló kísérői a terápiának...az önvédelem ad egy biztonságérzetet is, csak ugye ahhoz is kell idő, kitartás, hogy megtanuld.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hete karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.718 másodperc