Harag, megbocsátás....

Több
7 éve 5 hónapja #10765 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Felidéztük, hogy milyen volt a gyerekkorom, mire emlékszem. Kellemes kis óra volt, végig beszéltem az egészet. Minden féléről meséltem, arról is, hogy még elsős koromban is bepisiltem. Meg hajnalban fura álmaim voltak, hogy egy kutya harapdál ott lenn, és ilyenkor reggelre be voltam pisilve. Aztán mikor itthon végig gondoltam, hogy miket meséltem, akkor ugrott be, hogy apám hajnalban mielőtt dolgozni ment, akkor ült az ágyamra , és akkor csinálta.
Mostanában az is beugrott, hogy próbáltam felébreszteni magam ilyenkor, álmomban beszéltem magamhoz.
Hát elég szörnyű ezt most leírni, mert ez még nagyon friss. Aztán azt is gondolom, hogy mi van ha nem is igaz, de akkor miért vannak ezek a dolgok a fejemben?De erről már írtam valamelyik topikban.
Annyira akartam, hogy szeressenek, de nem ezt akartam, ezt nem, és nem így! :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #10768 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....

Ági40 írta: Felidéztük, hogy milyen volt a gyerekkorom, mire emlékszem. Kellemes kis óra volt, végig beszéltem az egészet. Minden féléről meséltem, arról is, hogy még elsős koromban is bepisiltem. Meg hajnalban fura álmaim voltak, hogy egy kutya harapdál ott lenn, és ilyenkor reggelre be voltam pisilve. Aztán mikor itthon végig gondoltam, hogy miket meséltem, akkor ugrott be, hogy apám hajnalban mielőtt dolgozni ment, akkor ült az ágyamra , és akkor csinálta.
Mostanában az is beugrott, hogy próbáltam felébreszteni magam ilyenkor, álmomban beszéltem magamhoz.
Hát elég szörnyű ezt most leírni, mert ez még nagyon friss. Aztán azt is gondolom, hogy mi van ha nem is igaz, de akkor miért vannak ezek a dolgok a fejemben?De erről már írtam valamelyik topikban.
Annyira akartam, hogy szeressenek, de nem ezt akartam, ezt nem, és nem így! :( :(

Nyilván nem így. :szív:
Élnek még a szüleid?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #10772 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Apám 10 évvel ezelőtt meghalt . Anya még él.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #10773 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....

Ági40 írta: Apám 10 évvel ezelőtt meghalt . Anya még él.

És vele tudsz erről beszélni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #10774 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Nem, és nem is akarok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.860 másodperc