Pert indítanék. Lehetséges?

Több
7 éve 7 hónapja #10464 Írta: Evolett
Pert indítanék. Lehetséges? téma létrehozva Evolett által
Nagyon rég jártam az oldalon, de úgy gondoltam segítséget kérek tőletek. Az apám 8 éves koromtól egészen 16 éves koromig abúzált engem és a kistestvéremet. 18 évesen ezt elmondtam egy barátomnak akinek hála (és még sok másnak akik segítettek, meg a hatalmas kitartásnak, pszichológiai segítségnak és türelemnek) apámat lecsukták. Most 21 éves vagyok, a bíróság még első fokon ítélte el 15 évre, de fellebbeztek és várjuk a másodfokot. Egy olyan kérdésem lenne, hogy kártérítési pert indítanék ellene, amiért megfosztott engem és a testvéremet a gyerekkorunktól és a szabadságunktól. Hallottam hogy ilyen létezik, de először hozzátok fordultam, hátha valakinek több az információja erről. Aztán lehet hogy hatalmas hülyeséget kérdeztem, de nem szeretném ennyiben hagyni az ügyet ha van rá lehetőség. Mert az, hogy engem bántott már nem érdekel. De hogy a húgom életét teljesen tönkretette, azt nem hagyhatom annyiban.
Előre is köszönöm a válaszokat!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10563 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Pert indítanék. Lehetséges?
Nem tudom van-e ilyen talán egy ügyvéd tudja. Minden esetre csodálom az erődet, és ha ez megnyugtat téged, és még bírod, beszélj egy jogásszal és vágj bele. Sok erőt és kitartást hozzá! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.482 másodperc