Felolvasó maraton - április 14

Több
9 éve 2 hete #6032 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14
Én mennék, csak kár, hogy kedden lesz. És éjfélig. Másnap pedig munka. :(

Még meggondolom... Na és meg kéne szervezni, hogy jutok haza utána, mert elég messze lakom onnan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6039 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14

Hajnalkám írta: Én mennék, csak kár, hogy kedden lesz. És éjfélig. Másnap pedig munka. :(

Még meggondolom... Na és meg kéne szervezni, hogy jutok haza utána, mert elég messze lakom onnan.


Ez nem olyan, hogy végig kell ülni! Bármikor el lehet közben jönni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6046 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14
De jo nektek akik el tudtok menni. Egy kerdes azonban felmerult. Ti ott be fogtok egymasnak mutatkozni? Akik itt vagyunk tartjuk egymasba a lelket ott be is mertek ehymasnak mutatkozni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6048 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14

Május írta: Én biztosan elmegyek. De a Central színház honlapján nem találom ezt a programot. Megnéztem a kisszínpadot meg a nagyszínpadot is, de aznapra más előadás van beírva. ????

A kisszínpadon van program, az van beírva. Ami feketével van, az a kisszínpad.
Nem tudom, hogy ki fog ott bemutatkozni, szerintem nem fogunk. De tudni fogjuk, hogy ott vagyunk egymásnak. Én így képzelem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6050 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14
Kár, hogy csak Budapesten vannak ilyen jellegű dolgok. Úgy ott lennék, de túl messze lakom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6063 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14

Anoni Mara írta:

Hajnalkám írta: Én mennék, csak kár, hogy kedden lesz. És éjfélig. Másnap pedig munka. :(

Még meggondolom... Na és meg kéne szervezni, hogy jutok haza utána, mert elég messze lakom onnan.


Ez nem olyan, hogy végig kell ülni! Bármikor el lehet közben jönni.


Persze, csak ha ott leszek, ismerem magam, hogy nem tudok majd előbb eljönni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6064 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14

jelen írta: De jo nektek akik el tudtok menni. Egy kerdes azonban felmerult. Ti ott be fogtok egymasnak mutatkozni? Akik itt vagyunk tartjuk egymasba a lelket ott be is mertek ehymasnak mutatkozni?


Ha folyamatosan megy a felolvasás, nem is nagyon lesz idő bemutatkozni szerintem. De valahogy ott van azért az emberben, hogy vajon ki lehet ott, és hogy ha látsz egy szimpatikus arcot, akkor vajon ő is ír-e ide, és hogy ő is abúzus túlélő-e. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6225 Írta: Honette
Honette válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14
Sziasztok! Most olvastam a felolvasó maratonról. Nagyon jó ötletnek tartom! Gratulálok Mara a megvalósításhoz! A plakát igazán igényes,nagyon tetszik! Bízom benne,hogy sokan elmennek! Köszönjük Mara! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6226 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14
én tuti ottleszek, várom nagyon.Amúgy pont múlt hét hétvégén voltam egy jó kis csajos csoporton és én 2 perc után már a bemutatkozó körbe céloztam rá,hogy én érintett vagyok és ennek köszönhetően mélyült el a csoport,én már bármikor tudok erről beszélni,bárhol,bárkinek ,aki egy kicsit is szimpi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6227 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14
lehet igy én dolgozom fel,és már egész jó úton haladok, vagy csak egyszerűen megfogadtam a mottót hogy beszélj róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #6865 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Felolvasó maraton - április 14
Hű, én most kezdek nagyon izgulni. :D

Vajon mennyivel előtte lehet odamenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.981 másodperc